Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Logitech pracuje nad nową wersją swojej flagowej kierownicy?

11 postów w tym temacie

Nooooooooooooo nie wierzę!
Ileż to miesięcy czekałem na takiego newsa. Prawie się popłakałem. :'')

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

News dnia. Az mam mokro w spodniach.

Teraz tylko czekac na cene i specyfikacje. A nuz da rade przygotowac support dla wczesniejszej generacji kierownic? Skoro okazuje sie, ze dali ciala pozbyciem sie supportu dla peryferiow to mozna miec nadzieje.

Ehh, piekny dzien dzisiaj. Nie dojsc, ze piatek to jeszcze taki news.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najwyższy czas na następcę:) Ani G25 ani G27 nie miałem ale za to w moim posiadaniu była Logitech Momo Racing- już ta kierownica była świetna, także G domyślam się, że to już sama poezja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Szczerze, to na zdjęciu wygląda bardziej jak następca DF GT, a nie G27.
Liczy się wnętrze, nie to co widać ;) Choć osobiście jedyne co bym dodał do tego, to diody LED wskazujące kiedy zmienić bieg. Przydatna rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko, tylko mam wrażenie, że to będzie jedyna kiera od Logitecha pracująca z nowymi konsolami ;) Reszte najpewniej oleją :P

Dla mnie i tak czy siak za późno :) Kupiłem Thrustmastera T300RS i jestem zachwycony :) I moim zdaniem o wiele lepiej się prezentuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2015 o 01:13, Ryu_Makkuro napisał:

Choć osobiście jedyne co bym dodał do tego, to diody LED wskazujące kiedy zmienić bieg

Mowisz i masz ;):

A przynajmniej tak to wyglada biorac pod uwage G27, ktory wlasnie w tym miejscu i podobnie wygladajace LEDy posiada.

20150523101132

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować