Zaloguj się, aby obserwować  
Czternasty

Jaka jest dobra myszka?

301 postów w tym temacie

Dnia 12.10.2008 o 17:55, Prateorian napisał:

Jaki komplet (myszka+podkładka) będzie dobry do gry w Cod 4 , CS 1.6 . max. mogę wydać
160zł . (najlepiej Razer ;])


Najlepiej kup sobie Razer Deathadder albo Diamondback 3G (obie mam, obie wypas się sprawują w FPS-ach, tylko kwestia gustu, czy wolisz mysz wyprofilowaną, czy nie) no i do tego SteelPad Qck, koszt takiego zestawu to około 160 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kone generalnie jest świeżutki, a DeathAdder już swoje latka ma. tę drugą myszkę mam sam, więc polecić mogę na 110%, ale Kone wydaje się pod każdym względem jednak lepszy niż DeathAdder. oczywiście pozostaje jeszcze kwestia ceny, ale to już sam rozstrzygniesz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 16:19, pizmak666 napisał:

Kone generalnie jest świeżutki, a DeathAdder już swoje latka ma. tę drugą myszkę mam
sam, więc polecić mogę na 110%, ale Kone wydaje się pod każdym względem jednak lepszy
niż DeathAdder. oczywiście pozostaje jeszcze kwestia ceny, ale to już sam rozstrzygniesz
;]



No na roccata jest promocja 149 zl a Razer DA 120 zł Ceny nie robią na mnie różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 18:10, XeMro napisał:

No na roccata jest promocja 149 zl a Razer DA 120 zł Ceny nie robią na mnie różnicy.


oprócz tego, że kone wygląda imo nieco zbyt jak logitechy to i tak się tą myszką jaram ostro i bym sobie ją wziął... gdyby nie mój ukochany deathadder. sam wybieraj, ja już dość powiedziałem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 19:17, pizmak666 napisał:

> No na roccata jest promocja 149 zl a Razer DA 120 zł Ceny nie robią na mnie różnicy.


oprócz tego, że kone wygląda imo nieco zbyt jak logitechy to i tak się tą myszką jaram
ostro i bym sobie ją wziął... gdyby nie mój ukochany deathadder. sam wybieraj, ja już
dość powiedziałem ;]



Grałem Razer''em DA i szczerze powiem ciężko mi się grało. I raczej kupię Kone Roccat ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 21:51, XeMro napisał:

Grałem Razer''em DA i szczerze powiem ciężko mi się grało. I raczej kupię Kone Roccat
;]


a z jakiego powodu, opisz bom ciekaw ;]
i jak już zakupisz Kone''a to też się podziel wrażeniami, maybe się skuszę kiedyś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj doszła do mnie myszka ;) Razer DeathAdder i podkładka steelseries QcK . Wszytko sprawuje się znakomicie , muszę się jeszcze do niej przyzwyczaić , bo różnica jest kolosalna między DA , a jakąś zwykłą myszką za 15zł , jaką wcześniej posiadałem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chciałbym sobie kupić Razera DeathAddera i nie wiem jaką podkładkę do niej kupić:
SteelSeries Qck mini czy Razera Goliathusa speed omega (mają podobne rozmiary)?


PS: szukam najniżej ceny roccata kone''a(alternatywny wybór) w jakimś dobrym sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

radził bym leciwego już nieco mantisa wybrać [control do rpg''ów i rts''ów bardziej, speed pod fps''y acz control też w nich daje radę], chyba że chcesz goliathusa to też będzie dobry wybór, ale steelseries to ja bym sobie odpuścił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - ma ktoś jakieś doświadczenia z DA i Icematem 2nd? Bo DA zamówiłem, ale nie wiem jaką do niej podkładkę dorzucić, a Ice jest co najmniej... interesujący :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 12:06, BoloMaster napisał:

czy do 150zł kupię dobrą myszkę? Jeśli tak to poproszę o nazwy modeli bo święta coraz
bliżej:)


deathadder nawet na komputroniku kosztuje 120zł, a można nawet taniej. gorąco go polecam ;]
zresztą, wystarczy spojrzeć ile osób tutaj się nim interesuje - mysz godna polecenia.

Mr.M
pamiętam, że komuś w gildi.gram.pl na xf jak siedzieliśmy najpierw któraś ze steelseries nie pasowała pod da, potem się przerzucił na mantisa controla a potem na icemata.... i wrócił do controla, bo był najlepszy z tych trzech. ew można się interesować nowym goliathusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 12:06, BoloMaster napisał:

czy do 150zł kupię dobrą myszkę? Jeśli tak to poproszę o nazwy modeli bo święta coraz
bliżej:)

Razer DeathAdder

Dnia 06.12.2008 o 12:06, BoloMaster napisał:

Mam pytanie - ma ktoś jakieś doświadczenia z DA i Icematem 2nd? Bo DA zamówiłem, ale
nie wiem jaką do niej podkładkę dorzucić, a Ice jest co najmniej... interesujący :)

Ja kupiłem QcK mini za 25 zł i naprawdę nie ma sensu wydawać więcej na podkładkę. Nie myszka czyni gracza, lecz jego umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się co sobie zazyczyć od Świętego i pomyślałem sobie, że przydała by się nowa myszka :) Zastanawiam się między Razer DA, a Salmosą. DA jest już za 100zł, a Salmosa o te 20zł drożej... Czy różnica pomiędzy nimi jest bardzo duża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym żeby mi ktoś doradził jakąś myszkę. Mam notebooka i przydała by się nie za duża mysz (może być bezprzewodowa - najlepiej z małym odbiornikiem) aby nadawała się do użytku codziennego ale także do gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 19:45, VaraQ napisał:

Witam, chciałbym żeby mi ktoś doradził jakąś myszkę. Mam notebooka i przydała by się
nie za duża mysz (może być bezprzewodowa - najlepiej z małym odbiornikiem) aby nadawała
się do użytku codziennego ale także do gier.


Jeśli myszka do gier to tylko przewodowa. Sam grałem na bezprzewodowej przez rok i zdenerwowało mnie ciągłe wymieniane baterii. Teraz kupiłem Razer Diamond Back 3G i jestem Happy. Polecam tę myszkę, jeśli cena nie gra roli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/../

Dnia 08.11.2009 o 19:50, tofikt25 napisał:


Jeśli myszka do gier to tylko przewodowa. Sam grałem na bezprzewodowej przez rok i zdenerwowało
mnie ciągłe wymieniane baterii. Teraz kupiłem Razer Diamond Back 3G i jestem Happy. Polecam
tę myszkę, jeśli cena nie gra roli.


Cena nie gra roli ale pasuje, żeby myszka nie była za duża, długo służyła i była super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie jaką mysz polecili byście do grania w call of duty najlepiej taka myszka żeby pasowała do podkładki razer goliathus control cena do 170

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować