Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Harvest Moon: Seeds of Memories nową gra studia Natsume

6 postów w tym temacie

Najlepsza cześć Harvest Moona to"Back to nature" istny pochłaniacz czasu z dzieciństwa. Jak ta nowa część będzie tak dobra jak btn to jestem w niebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba jednak pamiętać, że to już nie jest to oryginalne Harvest Moon, które jest znane od lat. Natsume tylko wydawało grę znaną w Japonii jako Bokujou Monogatari. Jednakże w 2012 roku firma Marvelous AQL, która te gry robiła wypowiedziała umowę z Natsume w sprawie wydawania ich gier.

Jednak to Natsume ma prawo do nazwy Harvest Moon, więc teraz sami tworzą gry pod tą nazwą.

Co do tej gry jestem bardzo sceptycznie nastawiony, bo ich pierwsza próba Harvest Moon: The Lost Valley, okazała się beznadziejną i słabą grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na PC? Się zobaczy, co im z tego wyjdzie. Moją przygodę z HM dopiero zacznę, bo na wyprzy kupiłem 2 części na PSP. Za dużo dobrego o serii słyszałem, by olać te wieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Najlepsza cześć Harvest Moona to"Back to nature" istny pochłaniacz czasu z dzieciństwa.
> Jak ta nowa część będzie tak dobra jak btn to jestem w niebie :)
Dokładnie! Ile to ja czasu spędziłem na psx pykając w tą grę! Jeżeli coś podobnego dostanę na PC będzie bomba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować