Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PC Gaming Show, czyli co się stało?! - nasze wrażenia (E3 2015)

7 postów w tym temacie

gram.pl

Bardzo czekaliśmy na PC Gaming Show, nie tylko z uwagi na debiut samego eventu podczas E3, ale także z racji tego, że po imprezie trwającej ponad dwie i pół godziny można spodziewać się masy konkretów i co najmniej kilku dużych ogłoszeń.

Przeczytaj cały tekst "PC Gaming Show, czyli co się stało?! - nasze wrażenia (E3 2015) " na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten komentarz o guild warsie zmusił mnie do założenia u was konta. Nie wiedzieliśmy nic o guild hallach i to co pokazali jest bardzo ważne dla gildii, nie spodziwałem sie, że az tyle rzeczy tam będzie. Zwłaszcza dodali arenke , w której guildie mogą walczyć, o które community gvg prosiła 2 lata. Więcej informacji ma sie pokazać dzisiaj i jutro w blog postach i na streamie.
Nie wiem co ty chciałeś żeby pokazali? Jedynie z głównych rzeczy, o których nie wiemy prawie nic to challenge pve group content ( jedynie co wiemy , że to nie będzie częścią open worldu). Anet zatrudniła w zezłym roku designera do raid contentu, zatrudniła goscia od AI z everquesta( ostatnio była prezentacja na DCG o nowym AI, który bedzie w dodatku), były też CDI na forum dotyczące guild raidów.

Jeżeli myślisz, że to co pokazali nie jest nic warte, to ty chyba nie grasz w gw2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja napiszę tak od siebie kompletnie - jednej rzeczy nie podali, dla mnie i chyba dla wielu innych graczy ważnej jeśłi nie najważniejszej: ile kosztować będzie dodatek dla tych, którzy już mają podstawową wersję gry i nie potrzebują dubla. Poszukałem po stronie gry, wszedłem nawet do samej gry i nie znalazłem tej informacji. Wcześniej pisali o tym, że ma to być standalone i nie ma potrzeby posiadania podstawki. Teraz rozdają ją za darmo. Więc tak trochę... bez sensu żebym płacił tyle kasy za to, aby mieć dwa razy to samo. A dokładnie tylko dodatek, bo raczej podstawki nie będę mógł dać komuś innemu, aby mógł ze mną pograć chociaż na tej wersji gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2015 o 21:46, Kazurs napisał:

Ten komentarz o guild warsie zmusił mnie do założenia u was konta. Nie wiedzieliśmy nic
o guild hallach i to co pokazali jest bardzo ważne dla gildii, nie spodziwałem sie, że
az tyle rzeczy tam będzie. Zwłaszcza dodali arenke , w której guildie mogą walczyć, o
które community gvg prosiła 2 lata. Więcej informacji ma sie pokazać dzisiaj i jutro
w blog postach i na streamie.


O guild hallach było wiadomo wcześniej, przynajmniej od PAX South. Dla mnie to spory zawód, zwłaszcza na tak dużej konferencji. Miejsca dla gildii to rzecz, która powinna się już dawno pojawić w grze, która ma gildie w tytule :)

Dnia 18.06.2015 o 21:46, Kazurs napisał:

Nie wiem co ty chciałeś żeby pokazali? Jedynie z głównych rzeczy, o których nie wiemy
prawie nic to challenge pve group content ( jedynie co wiemy , że to nie będzie częścią
open worldu). Anet zatrudniła w zezłym roku designera do raid contentu, zatrudniła goscia
od AI z everquesta( ostatnio była prezentacja na DCG o nowym AI, który bedzie w dodatku),
były też CDI na forum dotyczące guild raidów.


I bardzo czekam na to, aż pokażą więcej. Bo na razie bardzo słabo "sprzedają" Heart of Thorns :(

Dnia 18.06.2015 o 21:46, Kazurs napisał:

Jeżeli myślisz, że to co pokazali nie jest nic warte, to ty chyba nie grasz w gw2.


Ukończyłem Living Story / World i od tamtego czasu grzecznie czekam na HoT :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądałem to się wypowiem.
Patrząc po newsach to na ps gaming show nie zapowiedziano ani jednej dużej gry? Tylko jakieś dodatki i patche?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować