Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Minimalne wymagania sprzętowe Batman: Arkham Knight zaktualizowane. AMD przysporzy problemów?

43 postów w tym temacie

Dnia 23.06.2015 o 19:33, hienamas12 napisał:

Uff jak dobrze że mam konsole



Tym razem ci zazdroszczę :D Tak długo minęło od premiery, że w końcu zdecydowałem się zakupić grę i zagrać, bo podobno już jest lepiej zoptymalizowana gra i wolna od bugów. A tu proszę nie minęło 10 mini znalazłem się pod mapą...
Ale mimo to uparcie gram dalej :D Po prostu za bardzo mi się podoba, by zniechęciły mnie skoki fpsów i te bugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2015 o 13:42, ziptofaf napisał:

> A macie Polską wersję gry na PC?

Nie ma polskiej wersji. To znaczy na stronie produktu w Steamie i pudełku jest info o
istnieniu polskiej wersji. Ale w samej grze już się naszego języka nie da wybrać :D


Niestety nie ma jeszcze Polskiej wersji, ale gra i tak jest mega :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2016 o 15:55, Patrycja222 napisał:

> > A macie Polską wersję gry na PC?
>
> Nie ma polskiej wersji. To znaczy na stronie produktu w Steamie i http://obliczpodatki.pl/500-plus-jaslo pudełku jest info
o
> istnieniu polskiej wersji. Ale w samej grze już się naszego języka nie da wybrać
:D
>

Niestety nie ma jeszcze Polskiej wersji, ale gra i tak jest mega :)


Polska wersja jest, nie wiem czemu pisaliście, że nie ma.
Odpaliłem ta gre wczoraj. Chciałem przeczekać, aż wyjdą patche naprawiające rozgrywkę i dopiero wtedy bee mógł ja odpalić. Mój sprzęt ledwo spełnia minimalne (a nawet nie do końca) i gra o dziwo chodzi dobrze w granicach 30-40 fpsów na niskich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować