Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W Rise of the Tomb Raider włosy Lary zawsze będą wyglądać perfekcyjnie

20 postów w tym temacie

Fun Fact - Włosy Lary podlegały prawom fizyki we wszystkich grach "starej kolekcji" czyli od roku 1998, zarówno podczas biegania, skakania jak i pływania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2015 o 19:43, Karanthir666 napisał:

Walić gameplay i logikę. Bez perfekcyjnych włosów nie ma po co grać.

No chyba właśnie to jest po to, aby jej włosy zachowywały się tak jak powinny.
Jak to tej pory TressFX przez TR się kojarzył raczej z szamponem i zawsze ładnymi i czystymi kudłami xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DAT ASS!! Yyy... znaczy się DAT HAIR!! Jak dla mnie włosy nawet bez TressFX wyglądają i zachowują się całkiem spoko. Dużo chętniej zobaczę realistyczną fizykę biustu, uwzględniającą jego lekkie skrępowanie pod kurtką zimową. O!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2015 o 20:30, LaplaceNoMa napisał:

No chyba właśnie to jest po to, aby jej włosy zachowywały się tak jak powinny.
Jak to tej pory TressFX przez TR się kojarzył raczej z szamponem i zawsze ładnymi i czystymi
kudłami xd

Ale czy to jest najistotniejszy element gry? Włosy? Dla mnie ważne jest aby ta "nowa" Lara bardziej przypominała Starą, a nie była żeńskim Rambo. I nie mówię tu o postaci tylko o całej grze. Bo bądźmy szczerzy. Ostatni TR poza nazwą nie miał nic wspólnego z pierwszymi TR. Był dokładnym przeciwieństwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2015 o 21:01, Karanthir666 napisał:

Ale czy to jest najistotniejszy element gry? Włosy?

A czy we Wiedźminie III najważniejszym elementem jest grafika? :>

Dnia 12.07.2015 o 21:01, Karanthir666 napisał:

Dla mnie ważne jest aby ta "nowa" Lara bardziej przypominała Starą, a nie była żeńskim Rambo.

Śmieszne jest to, że zawsze nim była. Ba. nawet go biła. Bo Rambo nie strzelał się z wielkimi dinożorami. //irony

Dnia 12.07.2015 o 21:01, Karanthir666 napisał:

I nie mówię tu o postaci tylko o całej grze. Bo bądźmy szczerzy.
Ostatni TR poza nazwą nie miał nic wspólnego z pierwszymi TR. Był dokładnym przeciwieństwem.

Dokładnym przeciwieństwem nie był. Ale bardzo mi się podobał. Po proszę wincyj.
<Bartoszewski.gif>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Ale czy to jest najistotniejszy element gry? Włosy? Dla mnie ważne jest aby ta "nowa"
> Lara bardziej przypominała Starą, a nie była żeńskim Rambo. I nie mówię tu o postaci
> tylko o całej grze. Bo bądźmy szczerzy. Ostatni TR poza nazwą nie miał nic wspólnego
> z pierwszymi TR. Był dokładnym przeciwieństwem.

No to mam nadzieje ze nie dostaniesz tego co chcesz bo ja liczę ze będzie tak jak w tym poprzednim TR bo to niestety juz nie czasy na stare TR tak samo jak te Baldur''s gate podobne gry dla starych fanów mnie juz takie cos nie kreci. Albo narzekania na fallouty ze to juz nie stare... Zapewne bardzo duza czesc ludzi sie ze mną zgodzi i schemat w poprzednim TR byl jak dla mnie genialny intensywny, dobrze zrealizowany. Dlatego cieszy mnie ze będzie wyglądał lepiej jak poprzedni i tyle. Bez większych filozofii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam, arktyczne klimaty a ta bez czapki lata... Pewnie by się pochwalić włosami właśnie.

Poprzednia część była całkiem spoko Maxem Paynem... szkoda tylko że tytułowego ''tomb raiderowania'' zabrakło... Szkoda że przemysł gier AAA zmierza w kierunku produktów dla dzieci z ADHD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam na nową Laręę :) Parę lat wstecz seria Tomb mnie odstraszała, teraz z więlką chęcią zagrywam w tego typu gierce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym newsa o treści: "do ukończenia Rise of Tomb Raider będziemy potrzebowali 60 godzin", albo coś w ten deseń. Spoko, że będzie to ładnie wyglądało, ale czasami bywa tak, że jak devy się czymś zachwycają, to dają to wszędzie i na siłę. Nie chcę żeby te włosy były hiperrealistyczne i rozwiewały się tam, gdzie nie powinny (jak np. w Wiedźminie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować