Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Patch 1.07 do Wiedźmina 3 już dostępny

54 postów w tym temacie

Nie chce mi się pisać i skopiuję swój post z forum:
Patch głupich zmian. Myślałem, że zerowa waga książek, składników i jedzenia będzie jedyną taką zmianą. Niestety teraz dowiedziałem się o wiedźmińskich setach...
Ale wracając do schowka. On teraz jest naprawdę niepotrzebny. Teraz jedyne przedmioty, które coś ważą to bronie, zbroje i różne razem z niektórymi fabularnymi. Nikt normalny nie chodzi z kilkunastoma sztukami broni i pancerzy jednocześnie. No przynajmniej tak myślę, bo każdy je sprzeda zamiast kitrać w schowku. Jedyne co opłaca się tam przechowywać to pamiątki, w tym trofea i wiedźmińskie sety. Rozumiem jakby nie było juków dla konia, wtedy schowek by się jako tako przydawał. Ale teraz mam zapełnione 40/160 udźwigu. Czy nie można było zrobić tak jak w Wiedźminie 2, gdzie składniki trzymało się w schowku bo zajmowały dużo wagi? O problemach z płynnością się nie wypowiem. Może spadły ze 3FPSy. Dłużej nie grałem i nie sprawdziłem dokładnie. Niestety patch jest meh. Kolejną jego bolączką jest cofnięcie konfiguracji do wartości początkowej. Miałem wszystko ładnie i idealnie poustawiane, a tu bum i gra cofnęła wszystko do początku. I teraz ustawiaj wszystko od zera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście schowek nie jest potrzebny bo do czego tak na dobrą sprawę ? Szczególnie teraz, gdy składniki nic nie ważą.
Wkurzający powrót do ustawień domyślnych bo tak jw miałem świetnie wszystko poustawiane ;/

Duży plus to dlc z nowym strojem Ciri :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej - zresetowanie ustawień do stanu domyślnego to po prostu porażka, ale da się przeżyć, to akurat pikuś w tym patchu można rzec ;) Ucieszyłem się ze zmiany sterowania - te jest o wiele lepsze i aż dziw, że tak nie było od początku, tylko trzeba było czekać DWA MIESIĄCE, żeby móc normalnie pograć. Ale jednak długo się nie pocieszyłem, ponieważ nie mogę popchnąć zadania "Sprawy rodzinne" (szukanie tropów u Barona), bo gdy badam fajkę, wazon, czy ślady na ścianie to nic się dzieje (a wszystkie pozostałe pomieszczenia przeszukałem) - Geralt chwilę kręci nosem albo skrobie paluchem po stole i tyle. Po kilku sekundach mogę to ponownie zbadać i dalej nic z tego nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie najważniejszą zmianą jaka powinna być wprowadzona ASAP to nagrody za questy, bo jawną kpiną jest robić quest, do którego zalecanym poziomem jest 25, zrobiłem go na 18-tym, a nagrodą był miecz na poziom 16-ty - FFS RLY? CDP Red - co ma mnie zachęcić do robienia questów (w tym przypadku było to zlecenie wiedźmińskie) jeśli nagroda za nie jest totalnie do niczego? Tak samo quest dla "wielkiego" Hattoriego - sam w sobie "wymaga" 24lv - nagrodą jest miecz na... 18-ty - od razu był rozłożony na części. Dlatego na chwilę obecną olałem Wiedźmina kompletnie: questy, które nie oferują w nagrodę niczego ciekawego i w większości są na jedno kopyto skutecznie mnie od tej gry odrzuciły - dotarłem do Skellige i wymiękłem - nawet wątek główny nie był w stanie utrzymać mnie w grze dłużej. :/ Inna sprawa, że mając dostęp do schematów wiedźmińskiego ekwipunku i tak się nie używa nic innego, więc sam system lootu IMO wymaga przemodelowania i to od podstaw.

Filmik w newsie po angielsku i z angielskiej wersji gry: coś się w Polsce zmieniło i urzędowym językiem stał się angielski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak wyżej - zresetowanie ustawień do stanu domyślnego to po prostu porażka, ale da się
> przeżyć, to akurat pikuś w tym patchu można rzec ;) Ucieszyłem się ze zmiany sterowania
> - te jest o wiele lepsze i aż dziw, że tak nie było od początku, tylko trzeba było czekać
> DWA MIESIĄCE, żeby móc normalnie pograć. Ale jednak długo się nie pocieszyłem, ponieważ
> nie mogę popchnąć zadania "Sprawy rodzinne" (szukanie tropów u Barona), bo gdy badam
> fajkę, wazon, czy ślady na ścianie to nic się dzieje (a wszystkie pozostałe pomieszczenia
> przeszukałem) - Geralt chwilę kręci nosem albo skrobie paluchem po stole i tyle. Po kilku
> sekundach mogę to ponownie zbadać i dalej nic z tego nie wychodzi.

idź za zapachem perfum czy co to tam było przy schodach ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2015 o 23:48, krzysior-a napisał:

idź za zapachem perfum czy co to tam było przy schodach ^^


Gdyby to było takie proste ;) Za zapachem już szedłem do piwnicy, tam znalazłem kapliczkę, znalazłem też lalkę i porozmawiałem o niej z Baronem, przeszukałem też pokój Ciri i przepytałem Małgosię, został mi do zbadania tylko pokój żony Barona i tam kompletnie nic się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wy też macie problem, że gra się zacina? Na patchu 1.06 wszystko było ok, zainstalowałam 1.07 i masakra; praktycznie nie mogę grać :/ Mam PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2015 o 23:54, GThor napisał:

> idź za zapachem perfum czy co to tam było przy schodach ^^
Gdyby to było takie proste ;) Za zapachem już szedłem do piwnicy,

za daleko poszedles , lub moze cos zle robisz

Spoiler

wroc na na schody by obejrzyc schody dokladniej, wazny fabularny przedmiot tam jest, no chyba, ze przedmiot owy masz jednak - ewentualnie jakiegos letplaya obejrzyj i zobacz co sie powinno dziac


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

https://youtu.be/mH-DaVKYeQ8?t=3107 po wejściu do tego pokoju zapisałem grę, to było ze 3 tygodnie temu, dziś po wgraniu patcha rozpocząłem grę od tego miejsca. Jak widać na filmiku od razu jest w stanie zbadać świecznik. U mnie Geralt dłubie palcem w stole i nic się nie dzieje, świecznik jest dalej czerwony, nie ma żadnego tekstu, aktualizacji zadania, nic. W efekcie nie mogę

Spoiler

zdjąc obrazu i odkryć dziury

. I lipa.

U mnie to wygląda tak https://www.youtube.com/watch?v=gV1lCZBqA3s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam uważam że to wszystko zmiany na lepsze. Nowe sterowanie nie jest idealne ale jest lepsze niż było. Wydajność u mnie skoczyła do góry. Ekwipunek i wszystko inne jest cacy. Byle tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie chce mi się pisać i skopiuję swój post z forum:
> Patch głupich zmian. Myślałem, że zerowa waga książek, składników i jedzenia będzie jedyną
> taką zmianą. Niestety teraz dowiedziałem się o wiedźmińskich setach...
> Ale wracając do schowka. On teraz jest naprawdę niepotrzebny. Teraz jedyne przedmioty,
> które coś ważą to bronie, zbroje i różne razem z niektórymi fabularnymi. Nikt normalny
> nie chodzi z kilkunastoma sztukami broni i pancerzy jednocześnie. No przynajmniej tak
> myślę, bo każdy je sprzeda zamiast kitrać w schowku. Jedyne co opłaca się tam przechowywać
> to pamiątki, w tym trofea i wiedźmińskie sety. Rozumiem jakby nie było juków dla konia,
> wtedy schowek by się jako tako przydawał. Ale teraz mam zapełnione 40/160 udźwigu. Czy
> nie można było zrobić tak jak w Wiedźminie 2, gdzie składniki trzymało się w schowku
> bo zajmowały dużo wagi? O problemach z płynnością się nie wypowiem. Może spadły ze 3FPSy.
> Dłużej nie grałem i nie sprawdziłem dokładnie. Niestety patch jest meh. Kolejną jego
> bolączką jest cofnięcie konfiguracji do wartości początkowej. Miałem wszystko ładnie
> i idealnie poustawiane, a tu bum i gra cofnęła wszystko do początku. I teraz ustawiaj
> wszystko od zera...
Zgadzam sie z tobą w 100%. Zmiany bezuzyteczne. Do tego spadki fps w miastach. Jedyny plus to chyba ta skrzynka na pamiatki i sety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi podczas instalacji wyskoczył błąd
Error adding: c:\The Witcher 3 Wild Hunt\content\content4\streaming.cache
I przy próbie reinstalacji otrzymuje komunikat, że mam aktualną wersję. Na razie jest ok, ale ciekawe czy z czasem nie będę miał problemów ze stabilnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co zrobili z setami wiedźmińskimi, gdzie jest info o tym?

Mi buguje się

Spoiler

wilkołak

w Najgroźniejszym potworze na Skellige,
Spoiler

kuca, wyje kiedy ma 0 hp, nie umiera

i tak w kółko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tylko sie odniose do wygladu ekwipunku i jak dla mnie najlepszy ekwipunek jest na zasadzie "manekina" jak to jest np w diablo czy jak to bylo w wiefdzminie 1
a ten w trojce mi sie nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować