Zaloguj się, aby obserwować  
Gr0m3r

Blog - Nazwa,

2 posty w tym temacie

Witam planuję założyć bloga z Poradnikami komputerowymi i poradnikami do gier, na razie planuję ale nie mogę nic wymyślić, jeśli byście mieli coś wymyślać z nickiem moim to z Gr0m3r,Gromer a nie DANI000EL to stary nick. Proszę o orginalność.
Z góry Thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2015 o 23:49, DANI000EL napisał:

Witam planuję założyć bloga z Poradnikami komputerowymi i poradnikami do gier, na razie
planuję ale nie mogę nic wymyślić, jeśli byście mieli coś wymyślać z nickiem moim to
z Gr0m3r,Gromer a nie DANI000EL to stary nick. Proszę o orginalność.
Z góry Thx


W tej sytuacji nie wiem czy nie opłaca się iść w minimalizm. Na Twoim miejscu zostawiłbym samo "Gr0m3r" lub "Gromer", znalazł kogoś, kto strzeli Ci fajne, niekrótkie intro lub serię grafik wprowadzających. Jeśli sam umiesz, to dowolność nieograniczona. Z doświadczenia wiem, że ludziom nie chce się czytać nic dłuższego, a krótkie nazwy są o wiele bardziej przyswajalne. Dodatkowym atutem takiego zabiegu jest rozpoznawalność, która będzie dotyczyć bezpośrednio Twojego nicku. Jeśli znasz się na rzeczach, które masz zamiar opisywać lub pokazywać, to w niedługim czasie zyskasz obserwatorów ;)

PS. Do tego "Gromer" lub "Gr0m3r" dodałbym coś informacyjnego, typu - Poradniki Komputerowe lub coś w tym stylu. Dodatek już jest mniej ważny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować