Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Dnia 09.08.2006 o 14:35, morthi napisał:

ahh...dune2 harrokeni :) i polowanie na czerwia :P czy tez karmienie go zniwiarkami zeby zdechl
:P to byly czasy :P


A dokładnie Harkonneni choć ja wolałem Atrydów - mieli lepszy sprzęt :)
Najmilej wspominana przeze mnie gra ... oprócz oczywiście SC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja pamietam ze zacialem sie na ostatniej planszy atrydow - jak mnie te wazki atakowaly :D ale w koncu sie udalo skonczyc :)

a grales moze w nieoficjalne dodatki do starcrafta ? rezurekcje i insurekcje ?:) (takie mappacki ale fabularyzowane ala kampania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 14:40, morthi napisał:

a grales moze w nieoficjalne dodatki do starcrafta ? rezurekcje i insurekcje ?:) (takie mappacki
ale fabularyzowane ala kampania)


Grałem, a nawet mam kilka swoich tyle, że kompletnie nie zbalansowane. Jedyne co wyszło to strona techniczna (triggery itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem parę dobrych lat temu starcrafta u kolegi i nie byłem jakoś specjalnie zafascynowany tą grą. Może jakbym sam w to zagrał, to popatrzyłbym na to inaczej (podobnie miałem z Planescape Torment, a teraz to dla mnie jedna z najlepszych gier cRPG)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy za starcraftem nieprzepadałem, niekręci mnie ten kosmiczny6 klimat, ale w dwójeczke napewno zagram. Bo sądze że to pozycja obowiązkowa, trzeba się choćby przekonać. Dlatego mimo mojego zawodu polecam ten tytuł. Czekamy na sequela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 15:55, Paluch 222 napisał:

Grafika może być 3D (chociaż będzie się tęsknić do tych 2D-owych ludków), ale niech to nie
będzie takie 3D jak w WarCraft''cie 3.


No więc tak.

Grafika - wystarczy mi taka jak w Bitwie o Śródziemie. Może nie dosłownie ale w takim stylu.

Dźwięk - chciałbym, żeby muzyka była bardziej wojenna, a odgłosy w walkach drastyczne i dobitne - bo to wojna a nie teleturniej.
Fabuła - nie mam koncepcji, ale wolałbym żeby pozostały te 3 frakcje/rasy które są - bez jakichś mutacji ProtZergowie czy TerroZergowie.
No i więcej możliwości! Powinny być oddziały jednostek a nie pojedyńcze. Więcej możliwości taktycznych - wykorzystywanie terenu, rozwinięty system ekonomii itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 16:18, Galadin napisał:

> Grafika może być 3D (chociaż będzie się tęsknić do tych 2D-owych ludków), ale niech to
nie
> będzie takie 3D jak w WarCraft''cie 3.

No więc tak.

Grafika - wystarczy mi taka jak w Bitwie o Śródziemie. Może nie dosłownie ale w takim stylu.

Dźwięk - chciałbym, żeby muzyka była bardziej wojenna, a odgłosy w walkach drastyczne i dobitne
- bo to wojna a nie teleturniej.
Fabuła - nie mam koncepcji, ale wolałbym żeby pozostały te 3 frakcje/rasy które są - bez jakichś
mutacji ProtZergowie czy TerroZergowie.
No i więcej możliwości! Powinny być oddziały jednostek a nie pojedyńcze. Więcej możliwości
taktycznych - wykorzystywanie terenu, rozwinięty system ekonomii itp.

Wszystkie te zalety znajdziesz w innej grze, która zbliża sie wielkimi krokami. Nie znajdziesz tam ani zergów ani protossów ani terran (w tym znaczeniu tego słowa), ale ta gra jest już w zaawansowanym stadium produkcji w przeciwieństwie do mitycznej kontynuacji blizzardowskiego gówna, które po premierze Supreme Commander albo w ogóle nie powstanie, albo nie zdoła już sie wybić na szczyt, bo tym razem totalna anihilacja zwycięży walkę o klienta muahahahahahahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 16:36, BlackBomb napisał:

Ciekawy by był World of StarCraft :)


Nie nie nie, przez taki WoS nie powstałyby potem inne gry w tym świecie bo ciężko fabułe zrobić i skomponować z mmo. Już teraz dodatek do WoWa przynosi sporo zastrzeżeń a co dopiero w SC by się działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 16:47, hans olo napisał:

Wszystkie te zalety znajdziesz w innej grze, która zbliża sie wielkimi krokami. Nie znajdziesz
tam ani zergów ani protossów ani terran (w tym znaczeniu tego słowa), ale ta gra jest już w
zaawansowanym stadium produkcji w przeciwieństwie do mitycznej kontynuacji blizzardowskiego
gówna, które po premierze Supreme Commander albo w ogóle nie powstanie, albo nie zdoła już
sie wybić na szczyt, bo tym razem totalna anihilacja zwycięży walkę o klienta muahahahahahahaha.


Wiem że SupCom zmiecie wszystko, ale nie widziałem jeszcze w nim piechoty i to jedyny dla mnie minus tej gry. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 17:04, Galadin napisał:

> Wszystkie te zalety znajdziesz w innej grze, która zbliża sie wielkimi krokami. Nie znajdziesz

> tam ani zergów ani protossów ani terran (w tym znaczeniu tego słowa), ale ta gra jest
już w
> zaawansowanym stadium produkcji w przeciwieństwie do mitycznej kontynuacji blizzardowskiego

> gówna, które po premierze Supreme Commander albo w ogóle nie powstanie, albo nie zdoła
już
> sie wybić na szczyt, bo tym razem totalna anihilacja zwycięży walkę o klienta muahahahahahahaha.


Wiem że SupCom zmiecie wszystko, ale nie widziałem jeszcze w nim piechoty i to jedyny dla mnie
minus tej gry. ;)

Za piechotę służą tu maszyny chyba, ale poczekamy zobaczymy:).
Atak na boku to nie chciałbym żeby ktoś znowu brał mnie teraz na celownik za moje heretyczne opinie. Ja poprostu Blizzarda nie lubię i koniec a jak widać, nie jestem jakoś wrogo nastawiony i staram się pisać moje herezje w miarę przystępnie i dowcipnie:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 17:53, hans olo napisał:

Za piechotę służą tu maszyny chyba, ale poczekamy zobaczymy:).


Mam nadzieję że zobaczymy. ;)

Dnia 09.08.2006 o 17:53, hans olo napisał:

Atak na boku to nie chciałbym żeby ktoś znowu brał mnie teraz na celownik za moje heretyczne
opinie. Ja poprostu Blizzarda nie lubię i koniec a jak widać, nie jestem jakoś wrogo nastawiony
i staram się pisać moje herezje w miarę przystępnie i dowcipnie:).


Mnie się wydaję, że każdy gdyby pracował w Blizzardzie najpierw patrzyłby na jakość tego co robi a nie na zarobki i sławę. Mimo to nie gram w gry BZ bo - Diablo - moim zdaniem bezsensowna gra, łupanina i tyle; WarCraft - grałem tylko w kampanie trójeczki bo były genialne; StarCraft - również kampanie i troche multi zanim poznałem inne gry; WoW - grałem na kontach kolegów, świat wspaniały ale całość sprowadza się do expienia więc długo mnie taka gra nie przyciągnie, pozatym abonament... Do każdej gry Blizza znajdę dla siebie inną, dla mnie lepszą. Ale jak zawsze w każdą ich nowość zamierzam zagrać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście Uwielbiam Starcrafta (razem z Brood Warem :) TYLKO i wyłacznie za świetną fabułę ... na battle necie grałem tylko przez dosc krótki czas i stwierdziłem, ze juz stary dobry Red alert byl na multi 10 razy lepszy (ach te walki na polach złóż :P nigdy nie atakowałem bazy przeciwnika tylko jego żniwiarki :P, a w SC w zasadzie wszystko masz w bazie : /). Za to singla (czytaj wszystkie 6 epizodów razem z misjami dodatkowymi po zakonczeniu ostatniej kampanii BW) przeszedłem chyba z .... nie pamietam juz ile razy :P

I oczywiscie czekam z niecierpliwością na kontynuację fabuły, czyli na dalsze losy bohaterów tegoz świata po wydarzeniach z Brood War (bo uwazam, ze fabuła ta jest naprawdę warta kontynuacji :). I mam nadzieje ze nie powstanie cos takiego jak WoS (przynajmniej jeszcze nie teraz) bo MMO nie mają przecież zadnej fabuły (patrz WoW), a mi głównie na tym by zależało.

Acha i jeszcze jedno: nigdy nie interesowały mnie zadne mody czy inne kombinacje "fanów" odnośnie SC 2. Jak kontynuacja SC, to tylko w wersji oryginalnej od Blizza. I nic innego !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować