Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Ja za to mam WoL dopiero od czerwca (a jestem fanem dzieł Blizzarda) i nie zagrałem jeszcze w żaden mecz multi. :P Męczę sobie CPU dla zabawy. Poza tym, ciekawa sprawa: dostałem prezent w postaci HotS i po potyczkach z CPU normalnie wbijam kolejne poziomy doświadczenia. W WoL natomiast dobiłem do bodajże 12. i potem przestało mi owego XPa liczyć. Ktoś może mi to wytłumaczyć? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2014 o 07:39, Firefly94 napisał:

ciekawa sprawa: dostałem
prezent w postaci HotS i po potyczkach z CPU normalnie wbijam kolejne poziomy doświadczenia.
W WoL natomiast dobiłem do bodajże 12. i potem przestało mi owego XPa liczyć. Ktoś może
mi to wytłumaczyć? :P


Bo punkty doświadczenia zostały wprowadzone w HotS. Czyli jak grasz w HotSa punkty za potyczki się nalicza, jak grasz w WoLa punktów nie nalicza. No i warto zacząć grać przeciwko żywym graczom, dużo ciekawsze i bardziej emocjonujące pojedynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie najniższe ceny dodatku można ogólnie wypatrywać? Spodobała mi się kampania w podstawce i kupiłbym dodatek, czy cena na gram z darmową podkładką jest dobra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2015 o 10:34, Nightdew napisał:

Jakie najniższe ceny dodatku można ogólnie wypatrywać? Spodobała mi się kampania w podstawce
i kupiłbym dodatek, czy cena na gram z darmową podkładką jest dobra?


W bardzo popularnym serwisie aukcyjnym, którego nazwa zaczyna się na "A" kupisz już HotS za około 50 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.01.2015 o 10:42, Runners_High napisał:

W bardzo popularnym serwisie aukcyjnym, którego nazwa zaczyna się na "A" kupisz już HotS
za około 50 zł :)


Czyli tutaj mam podkładkę za 19 zł. Chyba się zdecyduje na zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego jak daily zwycięstwa ras w SC2. To znaczy raczej nie pamiętam, aby Blizzard coś takiego wprowadzał w ostatnim czasie. Ale jeśli chodzi o pierwsze zwycięstwo dnia i większy poziom puntków Swarm to będzie pewnie po 24-tej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czasami gra sie zawiesza, brak odpowiedzi. najgorsze ze zdarza sie w kampanii i w multi.

wrocilem do sc2 po dluzszym czasie, ale nigdy wczesniej tego nie doswiadczylem. a teraz zdarzylo sie juz kilka razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko związane z wydajnością. Które opcje w ustawieniach obniżyć dla słabego procesora?
Mam Intel Core 2Duo 6400 2.13GHz
NVIDIA GeForce GTX 650 Ti
3GB RAM
Win XP
Gra domyślnie uruchomiła się na ustawieniach "Bardzo wysokich", w większości misji WoL i HotS jest nawet grywalna, ale procesor jest tu wąskim gardłem i już w multi przy tych ustawieniach, początkowo mam 40-50 fps, ale w późniejszej grze jest kiepsko, przy starciu 200vs200 spada do 7 fps, co jest już jednoznaczne z przegraną. Da się jakoś skonfigurować grę, żeby była grywalna na takim słabym sprzęcie? Bawiłem się opcjami i szczerze powiem, że nawet na minimalnych ustawieniach starcia 200vs200 zarzynają mi komputer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na starym laptopie z procesorem dual core T4200 2.0GHz wyciągałem +60 fpsów przez cały czas, więc może Twój procesor nie kręci na maksymalnych obrotach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jak już przy tym jesteśmy, co mogę zrobić żeby zmniejszyć spadki fpsów gdy dużo jednostek jest niewidzialnych? Wszystko działa mi fajnie na stałych 60 nawet bitwy 200v200, ale jak gdzieś pojawia sie mothership to spada mi do 5 klatek na sekundę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2015 o 21:34, Kryhuu napisał:

To jak już przy tym jesteśmy, co mogę zrobić żeby zmniejszyć spadki fpsów gdy dużo jednostek
jest niewidzialnych? Wszystko działa mi fajnie na stałych 60 nawet bitwy 200v200, ale
jak gdzieś pojawia sie mothership to spada mi do 5 klatek na sekundę...


http://www.teamliquid.net/forum/starcraft-2/442848-hybrid-settings-20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Options (opcje) -> Gameplay (rozgrywka) -> w User Interface (interfejs użytkownika) odznacz pierwszą pozycję w prawej kolumnie Enable Simple Command Card (włącz prostą kartę komand)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2015 o 06:59, Firefly94 napisał:

Takich ikonek nie zobaczysz, wszystkie te komendy robisz z klawiatury.


Zobaczyć zobaczy, ale oczywiście wygodniejsze jest używanie hotkeyów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować