Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

podczas stawiania pylona gdy pojawia sie siatka na ziemi moj fps spada do ok 30, juz nawet zmniejszylem ustawienia do medium. dziwaczna ta optymalizacja

sprzet w opisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zmienilem na hybrid i tak jak sadzilem, dalej to samo. zla optymalizacja, archaiczny silnik. nie da sie nic zrobic. sa przypadki gdzie z jeszcze lepszymi kompami ludzie maja spadki do 10fps, toz to nie pojete.

o ktorej godzinie czasu polskiego zaczynaja sie turnieje sc2 w katowicach ? bo wczoraj przegapilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - ja na swojej karcie, GT610 1GB mam stałe 110 FPS na kompletnym low w rozdzielczości 1280x1024, bo na taką pozwala mi mój monitor. Spróbuj więc może przeinstalować redisty, directx, uzupełnić rejestr, może coś się posypało. Albo też najzwyczajniej w świecie coś działa w tle, co obciąża komputer.

Albo switchuj na Terranów - nie trzeba bawić się z gridami od pylonów :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2015 o 09:13, Malevyn napisał:

zmienilem na hybrid i tak jak sadzilem, dalej to samo. zla optymalizacja, archaiczny
silnik. nie da sie nic zrobic. sa przypadki gdzie z jeszcze lepszymi kompami ludzie maja
spadki do 10fps, toz to nie pojete.


i7 4700MQ, 8GB RAM, GT 740m, ~100-120FPS(medium) cały czas. A na 7 letnim laptopie z dual core T4200 2.0GHz, z jakimś starym radeonem wyciskałem spokojnie po 150 FPS na low w 1366x768.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tryb Arcade w ogóle jeszcze żyje? Niby jest rotacja mapek w Spotlight, niby jest dużo ocen, a tu człowiek siedzi w tym lobby, czeka ładnych parę(naście) minut i nikt nie przychodzi. Czy ta gra umarła? Wychodzi na to, że reinstalacja SC2: HOTS była stratą czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy Starcraft Universe było grywalne. Jak chciałem sobie to ograć, ale po ściągnięciu którejś wersji wywaliło mi jakiegoś wirusa. Nie wiem czy to przez to, czy przez co innego, ale odpuściłem temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szukam meczu z katowic 2015 gdzie protoss poszedl w skytossa. to byl chyba tylko jeden taki mecz bo kazdy gral ground przewaznie

nie pamietam czy to zest czy trap, i o ile dobrze pamietam bylo to vs terran, ale moge sie mylic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2015 o 19:05, Malevyn napisał:

szukam meczu z katowic 2015 gdzie protoss poszedl w skytossa. to byl chyba tylko jeden
taki mecz bo kazdy gral ground przewaznie

nie pamietam czy to zest czy trap, i o ile dobrze pamietam bylo to vs terran, ale moge
sie mylic


http://pl.intelextrememasters.com/season9/worldchampionship/#Videos-SC2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spotkałem się kiedyś z czymś co się nazywa Keycraft, ale nigdy nie korzystałem, więc nie wiem czy/jak to w ogóle działa i czy za to bana na BN nie dostaniesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No czasem przychodzą przyjemne wiadomości od Blizzarda. Dzisiaj otrzymałem maila z informacją o tym, że mam betę StarCraft II: Legacy of the Void. :) Bardzo się cieszę, szczególnie dlatego, że u mnie weekend to pełne trzy dni. :) Więc będzie czas na testowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2015 o 06:22, Wojman napisał:

No czasem przychodzą przyjemne wiadomości od Blizzarda. Dzisiaj otrzymałem maila z informacją
o tym, że mam betę StarCraft II: Legacy of the Void. :) Bardzo się cieszę, szczególnie
dlatego, że u mnie weekend to pełne trzy dni. :) Więc będzie czas na testowanie.


Niestety bardzo szybko się nudzi, bo jest długi czas oczekiwania na grę, tryb unranked, brąz vs GM i większość gier to cheese :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować