Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Dnia 12.06.2015 o 13:34, B1SH0P napisał:

Niestety bardzo szybko się nudzi, bo jest długi czas oczekiwania na grę, tryb unranked,
brąz vs GM i większość gier to cheese :(


I tak się cieszę. Bo to jednak dodatek do StarCraft II, na który czekam z niecierpliwością. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też dostałem teraz zaproszenie, jednak LotV nie pojawił się wśród gier mojego konta w aplikacji Battle.net, jest jednak przypisany do konta na stronie www. Przy uruchomieniu SCII, odpala mi się normalnie HotS, trzeba gdzieś coś ustawić, o czym nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nad dużym niebieskim przyciskiem Graj masz rozwijaną listę z wyborem regionu konta - zmieniasz na betę LotV, dociągają się jakieś 1.5GB i możesz grać. W dowolnym momencie możesz potem wrócić i zmieniać do woli, już bez dociągania dodatkowych plików o ile nie będzie patcha w międzyczasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2015 o 09:13, Muradin_07 napisał:

Jeden ze smutniejszych dni na profesjonalnej scenie Starcraft 2:


Dead gaem, enough said.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2015 o 16:21, B1SH0P napisał:

Dead gaem, enough said.


No właśnie o dziwo MC nie pisze o tym, że mu się gra nie podoba, a chodzi o brak motywacji. Niektórzy jeszcze piszą, że może trolluje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo osób straciło motywacje do grania w tę grę, ze mną włącznie. Meta jest okropnie nudna, mało graczy, w high masterze się gra z tymi samymi ludźmi ciągle. Mogliby zrobić ladder w becie LotV i rozdać więcej kluczy, wtedy na pewno byłby przypływ graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2015 o 16:53, B1SH0P napisał:

Dużo osób straciło motywacje do grania w tę grę, ze mną włącznie. Meta jest okropnie
nudna, mało graczy, w high masterze się gra z tymi samymi ludźmi ciągle. Mogliby zrobić
ladder w becie LotV i rozdać więcej kluczy, wtedy na pewno byłby przypływ graczy.


True, sam bym chciał kluczyk do LotVa i spróbować na nowo grać poważniej w SC2, bo czuję, że jak miałby dodatek wyjść w tym roku to zapewne bym tylko posiedział w kampanii i tyle. Nie wiem czy tykałbym się multi, które naprawdę lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2015 o 16:57, Muradin_07 napisał:

True, sam bym chciał kluczyk do LotVa i spróbować na nowo grać poważniej w SC2, bo czuję,
że jak miałby dodatek wyjść w tym roku to zapewne bym tylko posiedział w kampanii i tyle.
Nie wiem czy tykałbym się multi, które naprawdę lubię.


Największym plusem w w LotV jest zmiana ekonomii, bo gry trwają o wiele krócej i nie nudzą aż tak bardzo, bo na chwilę obecną w HotSie przez pierwsze minuty czeka się po prostu na all ina i następnie zaczyna się nową grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm z jakiegos powodu nie moge pisac postow na forum lotv. konkretnie dla tego iz nie wykrywa mojej postaci w grze, mimo ze mam dostep do bety i oczywiscie stworzona postac bo gralem kilka gier, malo bo tylko 3 lvl ale watpie zeby to mialo znaczenie.

ktos wie o co chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oprocz tego szukam kogos do gry kto rowniez jest zielony w sc2 jak ja
najlepiej w lotv

podaje dwa tagi bo nie jestem pewien czym sie roznia
Proskill#938 ten to chyba sc2
Proskill#2374 ten ogolny battletag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może niczym :D

Ale zobaczymy - pomysł być może nieco szalony, ale w tym szaleństwie jest jakaś metoda. W sumie u Terrana rozwiązuje to sprawę szybciej wypalających się baz i nie będzie musiał aż tak szaleć z stawianiem kolejnych, bo akurat minerały mu się kończą. U Protossa może ciężej - więcej gateów i innych budowli będzie musiał stawiać, zapewne będą nieco krótsze czasy produkcji jednostek, bo nie wierzę że tego nie ogarną w ten sposób. O Zergu się nie wypowiem, bo grałem nim tyle co nic... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcą uprościć grę, pytanie tylko czy zabierają się za to od dobrej strony, w końcu usuwanie takich mechanizmów czy zautomatyzowanie (u zerga) pozwoli nowemu graczowi skupić na pozostałych aspektach rozgrywki.

Mimo wszystko, będę zaskoczony jak taka zmiana trafi do finalnej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie mecha terrana który mając 6+ orbitali może poświęcić wszystkie SCV które nie zbierają gazu dla dodatkowej armii bo muły wystarczają żeby zbierać minerały? Fajno. Choć już się planetarek boję kiedy wylosuje mi zerga przeciw terrkowi, bo jeden Orbital dla skanów może wystarczyć.

Ale biorąc pod uwagę, że ta zmiana wymaga skrócenia większości technologii i jednostek tosa, a i same larwy może być trudno zbalansować więc wyczuwam porzucenie pomysłu. Chyba, że Blizz jednak nie planuje premiery LotV na 1 sezon 2016. Bo jakby nie było, to olbrzymia zmiana a nie proste uproszczenie makro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.08.2015 o 23:21, bVarador napisał:

Ale biorąc pod uwagę, że ta zmiana wymaga skrócenia większości technologii i jednostek
tosa, a i same larwy może być trudno zbalansować więc wyczuwam porzucenie pomysłu. Chyba,
że Blizz jednak nie planuje premiery LotV na 1 sezon 2016. Bo jakby nie było, to olbrzymia
zmiana a nie proste uproszczenie makro.

Na gamescomie zapowiedzieli że gra ukaże się jeszcze w tym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej małe szanse na poprawny balans tak dużej zmiany. Sezon 3 kończy się w listopadzie, co oznaczałoby że 10.11.15 będziemy mieć premierę. A kwartał to dużo i mało, zwłaszcza jeśli się porówna do tego jak małe zmiany w becie przez 3 miesiące są wprowadzane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się wybiera do Krakowa na finały wcs?
Ja akurat Krakowiak, to nie omieszkam wpaść, zwłaszcza, że będzie światowa premiera intra z gry, jak i zostanie podana data premiery Lotv :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować