Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EA coraz śmielej stawia na kobiety

22 postów w tym temacie

Nie płeć, a kwalifikacje, talent powinny decydować kogo zatrudnić, mam nadzieję, że EA o tym pamięta. Oby nie zatrudniali kobiet nie patrząc czy ta osoba coś potrafi, a tylko by zadowolić bojowników o równość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2015 o 20:50, Rivriven napisał:

Nie płeć, a kwalifikacje, talent powinny decydować kogo zatrudnić, mam nadzieję, że EA
o tym pamięta. Oby nie zatrudniali kobiet nie patrząc czy ta osoba coś potrafi, a tylko
by zadowolić bojowników o równość.


^ To! ^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żądam równouprawnienia dla kadłubków! Założę się że w zarządzie żadnej z ww. firm nie ma żadnego kadłubka! A media milczo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna banda debili, która zamiast realnie patrzeć na świat, to pcha się w jakieś chore ideologie... Ale to w końcu EA, w ich przypadku w ogóle mnie to nie dziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki taki tekst słysze to bym komuś ostro strzelił z liścia. Serio szef takie coś mówi? Ktoś że jest kobieta wygra chociaż ma gorsze np. kwalifikacje? OCzywiście może ma lepsze ale po tym tekscie chyba doświadczenie nie jest na 1 lini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W rezultacie przy zatrudnianiu menedżerów w EA w ciągu ostatnich lat skupialiśmy się na różnorodności
Wolałbym, żeby skupiali się na grach.

Ja rozumiem, że to może być niepoprawne politycznie, ale to chyba powinno wyglądać w ten sposób, że zatrudniany jest najlepszy?
Może tak wyjść, że przez kolejne 5 lat menadżerami będą wyłącznie sami biali mężczyźni, ale - według mnie - absolutnie wtedy nie należy zatrudniać na siłę kogoś innego. Mamy samych białych (o, Zgrozo!) mężczyzn? Kurczę - tak wyszło!
Może za te 5 lat okaże się, że kobiety pokonały w walce o stanowisko facetów i 40% kadry menadżerskiej będą stanowić kobiety. Albo czarni, bo przecież nie chcą się "ograniczać do białych mężczyzn". Albo czarne kobiety. Może kiedyś trafi się nawet czarny transseksualista, który kiedyś był biały, ale nie pasował mu kolor skóry ze względu na bycie Japończykiem. Niech zatrudniają, kogo chcą. Byle zasłużył na swoje stanowisko kwalifikacjami, a nie - płcią/kolorem skóry/przebytymi operacjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kretynizm w najczystszej formie.
Wprowadzanie kogos bo jest zielonym koniem niemowa, a jeszcze takiego nie maja w zarzadzie, a nie ze wzgledu na kwalifikacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy oni wiedzą że to jest uwłaczające dla kobiet? Co za idiotą to wymyślił? Co za kretyn mógł to powiedzieć publicznie? Fakt faktem teraz jak zatrudnią w EA kobietę to i tak dla każdego to będzie niedojda z parytetu. Zapchajdziura do statystyk i politycznej poprawności. Niezależnie czy tak będzie czy też po prostu była dobra na dane stanowisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ten gościu naprawdę musiał zaznaczyć, że ci mężczyźni są biali? :D

EDIT: Tak jak myślałem, na GameSpocie się do tego konkretnie doczepili. Oh, EA. You so silly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nic mnie nie obchodzi jaki kto ma kolor skóry, płeć, wygląd lub jakie płatki lubi na śniadanie, ważne jest czy faktycznie zna się na tym co robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czy ten gościu naprawdę musiał zaznaczyć, że ci mężczyźni są biali? :D
>
> EDIT: Tak jak myślałem, na GameSpocie się do tego konkretnie doczepili. Oh, EA. You so
> silly.

Też mi się to pierwsze w oczy rzuciło ;)
Ale to czy przyjmą tego, czy tamtego, raczej nie będzie miało wpływu na ich pozycję czy renomę ze względu na kolor skóry czy płeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2015 o 20:43, MisticGohan_MODED napisał:

I pewnie myślą że to wystarczy na drastyczną zmianę ich wizerunku...

Wśród pracowników mają jedne z najlepszych ocen w branży
http://www.indeed.com/cmp/Electronic-Arts/reviews?fcountry=US

Podczas gdy te jakże "dobre dla graczy studia" mają więcej ocen negatywnych (np Rockstar czy CDPR).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak w większości przypadków powiedziałbym, że płeć nie powinna być brana pod uwagę podczas zatrudniania, tak tutaj nawet widzę w tym sens.
Wszystko zależy od tego, czego pracodawca szuka. Gry są sztuką, więc spojrzenie na nie z innej perspektywy podczas ich tworzenia może wszystkim wyjść na dobre. Pod warunkiem oczywiście, że ta "inna perspektywa" zna się na tym co robi, ale nie mam zamiaru od razu zakładać, że tak nie jest. Jak się nie sprawdzą, to je zwolnią, tak jak innych pracowników. W końcu kto jak kto, ale EA przede wszystkim robi biznes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie płeć, a kwalifikacje, talent powinny decydować kogo zatrudnić, mam nadzieję, że EA
> o tym pamięta. Oby nie zatrudniali kobiet nie patrząc czy ta osoba coś potrafi, a tylko
> by zadowolić bojowników o równość.

Dodatkowo zastanawiam się, czy taka zmiana w zarządzie wprowadzi zmiany w motywie postępowania EA, czy pomnoży dotychczasowe zachowanie przez kobiecość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tani numer. EA potrzebuje uczciwości wobec graczy i kompetentnych pracowników.Zatrudnianie kobiet im nie pomoże dla wizerunku.
> > Nie płeć, a kwalifikacje, talent powinny decydować kogo zatrudnić, mam nadzieję,
> że EA
> > o tym pamięta. Oby nie zatrudniali kobiet nie patrząc czy ta osoba coś potrafi,
> a tylko
> > by zadowolić bojowników o równość.
>
> Dodatkowo zastanawiam się, czy taka zmiana w zarządzie wprowadzi zmiany w motywie postępowania
> EA, czy pomnoży dotychczasowe zachowanie przez kobiecość.
Zależy gdzie je dadzą. Już widzę kobiety w zespołach beta-testerów:
-Przepraszam, czy coś się stało?
-Domyśl się!
-Coś nie tak z grą?
-Jeszcze udaje, że nie wie!
-No, ale naprawdę. coś jest nie tak?
-Śpisz na kanapie!
-Ale proszę pani. My my nie mieszkamy razem. Nawet nie jesteśmy parą!
-Bo ty nic nie rozumiesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam zawsze zastanawia jak to jest, że wszelkie badania wskazują, że im więcej kobiet tym zakład lepiej i efektywniej pracuje, a z drugiej strony powszechnie uznaje się, że najgorsze i najmniej wydajne są te obszary, które są mocno z sfeminizowane [o czym ludzie nie wiedzą].

Wszyscy w tym kraju ciupą na: administrację, sądownictwo, szkolnictwo, służbę zdrowia. Bastiony kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to oni mogą nawet zatrudnić stado szympansów i świnek morskich. Jeśli tylko ich kwalifikacje będą wystarczające, żeby pracować w takiej firmie. Zgadzam się z tym, że nie powinno się nikogo odrzucać ze względu na płeć, wiek, kolor skóry czy wyznanie, ale z drugiej strony przyjmowanie kogoś "na siłę" tylko po to, żeby poprawić wizerunek jest głupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować