Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Satellite Reign - recenzja

7 postów w tym temacie

Recenzja jak to recenzja, z jednym się na pewno nie zgodzę - że Syndicate jest praktycznie niegrywalny. Mam kupionego na GoGu i bardzo przyjemnie się gra, nikt nie każe za zabijanie cywili, jest radosny "wygrzew" jak to zostało ujęte w tekście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2015 o 07:54, exMayoneS napisał:

Recenzja jak to recenzja, z jednym się na pewno nie zgodzę - że Syndicate jest praktycznie
niegrywalny. Mam kupionego na GoGu i bardzo przyjemnie się gra, nikt nie każe za zabijanie
cywili, jest radosny "wygrzew" jak to zostało ujęte w tekście.


Jasne, zagrać można przez chwilę, ale długo się nie wytrzuma, nie ma już śladu tej magii. Weź takie pierwsze UFO - nadal znakomite, nadal strasznie wciąga. Podobnie wiele innych klasyków. A Syndicate już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie się z Tobą, Sławku, zgadzam. Całkiem niedawno próowałem zagrać w Syndicate, ale tak jak napisałeś, jest niegrywalny, do tego odrzucała mnie grafika sprzed 20 lat. O Satellite Reign nic nie słyszałem do tej pory, po pierwsze, dlatego że nie miałem czasu, po drugie, że jak już trochę czasu było to się grało w coś innego :)

Jednak ostatnio ww. gra pojawiła się za darmo (i dlatego ją dostrzegłem :D). Pierwsze spojrzenie na miniaturkę screenshota i "ooo, to może być coś dobrego". Po pobieznym przejrzeniu kolejnych screenshotów zapadła decyzja - instalujemy i sprawdzamy. Wczoraj w nocy przeszdełem tutorial, przejrzałem co i jak wygląda - i jestem zachwycony. Klimat Syndicate, zapożyczenia z X-Com i Commandosa i jedyne czego mi brakuje to chyba systemu celowania z Jagged Alliance (ale cóż, walka musiałaby być turowa, a tutaj niekoniecznie byłoby to dobrym rozwiązaniem).

Reasumując, znalazłem perełkę (przynajmniej jak dla mnie) i do tego free :) Po naparzaniu w klawisze i myszkę w D3, tudzież grę w zbugowane do imentu Heroes Online to będzie chyba dobra odskocznia w grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować