Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kontynuacja DriveClub wcale nie taka pewna

4 posty w tym temacie

Moim skromnym zdaniem dużo tras i samochodów, i bez ulepszaczy samochodówka może być fajna. Dla mnie miejscówki + fajne samochody tworzą całą atmosferę gry i godzinami można ścigać się po malowniczych trasach słuchając dodatkowo fajną dobraną muzykę. Nie potrzebuję żadnych innych wodotrysków do bycia zadowolonym z gry, no chyba że mogę sobie pomalować samochód i ewentualnie jakieś własne modyfikacje zastosować do szczęścia mi wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym, że Sony zakładało dwukrotnie większy target dla tego tytułu, ale początkowe błędy zrobiły swoje. Skoro w drodze jest GT7 ja też nie specjalnie widzę przyszłość marki w innych barwach niż DLC, na które mimo wszystko bardzo liczę. Driveclub to fantastyczny racer imo i powinien być rozwijany, nie potrzeba mi lepszej grafiki niż jest, zależy mi głównie na zawartości;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z braku tematu ogólnego skorzystam z najnowszego o DriveClubie.

Ktoś chciałby dołączyć sobie do klubu bez większych (czyt. prawie żadnych) zobowiązań? Nie chciałem dołączać do istniejących, bo sam mam czas w DC grać od święta, więc założyłem taki inspirowany dawnym klanem UT stworzonego dla czystej rozrywki.

Nazwa: Casual Killers

Wstęp wolny - jak wiadomo, klub nie jest aktywny mając jedynie jednego członka, więc się nie leveluje i nie odblokowuje rzeczy, a przez to chęci grania spadają do około 0%. Pomoże ktoś (byle nie Mazowsze)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować