Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram przez lata - Lucas the Great

24 postów w tym temacie

Ja chyba pierwszy raz zawitałem na jakąś starą, archaiczną witrynę CDPu w kawiarence internetowej przy okazji rejestracji Kingdom Under Fire z Ekstra Klasyki. Ale który to był rok.. 2002-2004? Jakoś te okolice. Bo od 2005-2006 miałem już własny internet domowy i powoli szła do lamusa era kafejek, na nowym forum byłem od 2008 zarejestrowany na obecnym koncie, w ogóle na forum od 2005, ale tamto konto poszło w zapomnienie [a i postów na nim napisałem chyba całe 5-6, wtedy bardziej tego konta używałem do rejestracji gier z ekstra klasyki i premierówek jakie CDP wydawał w naszym kraju].

Kawał życia tu człowiek spędził. Gram był dla mnie, podobnie jak dla mojego forumowego kolegi Ring5, miejscem na które zaglądałem praktycznie co dzień. Ot bodaj tak profilaktycznie, jak nie miałem czasu to byle newsy przejrzeć i na główną forum zerknąć.

Liczę na kolejne owocne 10 lat =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> nie śpie jakieś z 50 godzin + i tak patrzę na ten news to nie wierzyłem własnym oczom
> :D czy to sen czy rzeczywistość. Dekada. Sam już nie wiem ile tu gnije. Ale wiem, że
> nie od początku.... jednak ładnych parę latek tu stuknęło. Poznało się tamtych i owych
> i człowiek nie żałuje. :) Trzyma mnie tu jeszcze kilka tematów :p 200 lat.

Nie lubisz, czy też nie możesz z jakiegoś powodu spać?

Miło jest poczytać, jak to serwis raczkował. Dzięki za tekst i no i 100 lat gramie! Zmiany (jak dla mnie) jak najbardziej pozytywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieco spóźnione życzenia, ale wszystkiego najlepszego. Wiele od tamtego czasu się tutaj zmieniło, część na lepsze, część niestety na gorsze, ale o tym praktycznie napisano już wszystko. Swoją drogą, coś pustawo w tym wątku, jak na takie wydarzenie, 10 rocznicę. Pamiętam jak pierwszy raz zawitałem tutaj (tam?), gdy jeszcze było to forum CDP. Najpierw bodajże z kawiarenki internetowej gdzieś w 2002, potem w 2003 z domowym netem, już udzielając się na forum. To był jeszcze czas dużego boomu na internet, pamiętam z tamtego forum spory hate na ówczesnych nastolatków, posiadających wtedy internet od niedawna (wtedy jeszcze nie funkcjonowało pojęcie "gimbazy", pomimo, że takie szkoły już istniały, popularne za to było "dzieci NEO", aczkolwiek nie było to wtedy jedyne popularne źródło internetu). Z perspektywy czasu, pewną ironią jest fakt, że CDP najpierw pozbył się Gram, po czym później odtworzył pod nowym logiem praktycznie to samo, co nie do końca się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować