Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Deus Ex ma już 15 lat. Z tej okazji powstał nowy zwiastun

6 postów w tym temacie

Dnia 07.10.2015 o 11:33, Mackopff napisał:

Dziwi mnie ten fenomen świętowania minionych lat. Rozumiem, świętować kolejny rok World
of Warcraft, ale reszta jest robiona pod publike


u mad bro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2015 o 11:33, Mackopff napisał:

Dziwi mnie ten fenomen świętowania minionych lat. Rozumiem, świętować kolejny rok World
of Warcraft, ale reszta jest robiona pod publike

Nie ma w tym nic dziwnego. SE jest w trakcie kampanii marketingowej promującej nadchodzącą kolejną część. Wykorzystanie historii serii do tego celu jest czymś absolutnie normalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2015 o 11:33, Mackopff napisał:

Dziwi mnie ten fenomen świętowania minionych lat. Rozumiem, świętować kolejny rok World
of Warcraft, ale reszta jest robiona pod publike


Natomiast mnie dziwi właśnie świętowanie kolejnych lat WoWa. Jest co w ogóle świętować?
Natomiast okrągła rocznica powstania gry, która stanowi jeden z kamieni milowych game devu, i jest fundamentem dla wielu późniejszych świetnych gier, to jest coś. Gier, które przez 15 lat rozbudzają wyobraźnię rzeszy raczy nie ma wiele. WoW ma za sobą 10 lat ale tylko dzięki regularnemu odświeżaniu go przez Blizza (dodatki + lifting graficzny). DX od 15 lat jest niezmieniony.
Chyba sam więc napisałeś to pod publikę.
Masz więc swoje 5 minut :) Enjoy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świętowanie lat przy marketingu nowej części jest jak najbardziej sensowne.
Deus Ex Human Revolution to chyba jeden z najlepszych "powrotów" serii po dłuższej hibernacji. Jak dla mnie jest na równi z jedynką. Nie spodziewałem się wiele po kiepskiej dwójce a tu takie zaskoczenie. Po prostu cudo :D Klimat był zabójczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować