Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

StarCraft II: Heart of the Swarm z nową aktualizacją. Prolog Legacy of the Void dostępny za darmo

7 postów w tym temacie

Za darmowy prolog podziękuję. Kupię tak samo jak podstawkę i dodatek. Rok, dwa po premierze za 49 zł. Tylko po to żeby zobaczyć jak Raynor Kerrigan i Zeratul trzymają się razem za ręce i ofiarnie stawiają czoła złym xel-nagom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy 64 bitowa wersja? Czy będzie to wpływało na wygląd/prędkość działania gry, czy po prostu na większą kompatybilność z systemami 64bit? Nawet nie zauważyłem, żeby aplikacje Blizza potrzebowały jakichkolwiek ingerencji w ustawienia zgodności w Win7 wersji 64bit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Battle.Net można sobie ustawić opcję uruchamiania gry w trybie 32-bity. Domyślnie ustawia tak, aby odpowiadały ustawienia używanej wersji systemu, ale można sobie to zmienić spokojnie i niekiedy przejście na 32-bity na systemie 64-bit pomaga w działaniu gry. To znaczy - tak słyszałem, różnicy większej w moim przypadku nie zauważyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2015 o 23:04, Laston napisał:

> Co to znaczy 64 bitowa wersja?

To znaczy, że gra będzie potrafiła obsłużyć więcej niż 4GB pamięci RAM.


No logiczne... ech zmęczony byłem pisząc pytanie widocznie :) Czyli ma szansę wpłynąć to na płynność w skrajnych przypadkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować