Zaloguj się, aby obserwować  
Fett-PL

Forum 3.0, nowe komentarze, notyfikacje - ajajaj, znalazłem/am błąd!

335 postów w tym temacie

#błąd
Chrome: Version 46.0.2490.71

Po edycji własnego posta ramka rozjeżdża się na całą wysokość mojego ekranu. Nie jestem pewien po której stronie leży błąd ale pomyślałem, że warto zgłosić.

Od siebie chciałem dodać podziękowania dla zipotafa za wkład w forum i pomoc :D

http://imgur.com/iNCkF1r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak do jasnej Anielki zobaczyć kto, gdzie i kiedy mi odpisał na posta? Na starym forum był dymek, tutaj cholera wie co. Chyba nie muszę sprawdzać każdego tematu w którym się wypowiadam codziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2015 o 23:21, maniekk napisał:

Jak do jasnej Anielki zobaczyć kto, gdzie i kiedy mi odpisał na posta? Na starym forum
był dymek, tutaj cholera wie co. Chyba nie muszę sprawdzać każdego tematu w którym się
wypowiadam codziennie?



Musisz, podbijasz im ilosc wejsc na strone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2015 o 23:21, maniekk napisał:

Jak do jasnej Anielki zobaczyć kto, gdzie i kiedy mi odpisał na posta? Na starym forum
był dymek, tutaj cholera wie co. Chyba nie muszę sprawdzać każdego tematu w którym się
wypowiadam codziennie?


Wydaje mi się, że odpowiednie powiadomienie możesz znaleźć klikając na ikonę dzwoneczka w prawym górnym rogu, (zaraz obok swojego avka) ale strzelam, bo nikt mi jeszcze nie odpowiedział i nie mogłem tego sprawdzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2015 o 00:21, Gumisiek2 napisał:

> Jak do jasnej Anielki zobaczyć kto, gdzie i kiedy mi odpisał na posta? Na starym
forum
> był dymek, tutaj cholera wie co. Chyba nie muszę sprawdzać każdego tematu w którym
się
> wypowiadam codziennie?

Wydaje mi się, że odpowiednie powiadomienie możesz znaleźć klikając na ikonę dzwoneczka
w prawym górnym rogu, (zaraz obok swojego avka) ale strzelam, bo nikt mi jeszcze nie
odpowiedział i nie mogłem tego sprawdzić :D


Na dzwoneczku nie działa nic, mimo, że zaznaczone są odpowiednie pozycje. Jedynym powiadomieniem jest to od Zekzta, no ale to była odpowiedź dodana pod newsem i tą dostałem. Natomiast nie mam jak tego powiadomienia usunąć z listy, mało tego, jest jeszcze ta literówka, którą trzeba by było już dawno poprawić.
Sumując: na dzwoneczku mam tylko powiadomienie z disqus i nie mogę go usunąć, zero powiadomień z forum i dodatkowo gramatyczny błąd "Wszytstko Gra". Otóż nie, nie gra i bardzo mi się to nie podoba. Czy nadchodzi czas, żeby zrobić dym na profilu facebookowym? Bo tam tyle followersów.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym zakładać nowego tematu, a nurtuje mnie jedna kwestia: gdzie można odnaleźć ustawienia dotyczące usuwania konta? Chcę usunąć swoje konto z Gram.pl i Forum, a nawet w ustawieniach profilu nie ma możliwości skasowania konta. Czy pozostaje tylko droga mailowa? Jeśli tak, to do kogo?
Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2015 o 14:50, mrosi napisał:

Z góry dzięki za pomoc.


Raczej tylko przez email i pewnie prosto do ekipy gramu (moderatorzy raczej nie mają możliwości usuwania kont użytkowników). W dzisiejszych czasach nie tak łatwo usunąć konto użytkownika a już na pewno nie w sposób zautomatyzowany, bezpośrednio z poziomu jakiegoś panelu. Nie to że to trudne (z dwa polecenia do bazy danych) - ale zdecydowanie nieopłacalne i źle wpływałoby na statystyki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, czy to ja wariuję, czy też forum się jeszcze bardziej sypie:

Kilka dni temu zdawało mi się, że u dołu posta był już pełny zapis informujący o dacie i godzinie jego dodania, a teraz znowu są te cholerne dodano X godziny temu. Co się dzieje do jasnej ciasnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2015 o 19:54, Alamut napisał:

Powiedzcie mi, czy to ja wariuję, czy też forum się jeszcze bardziej sypie:

Kilka dni temu zdawało mi się, że u dołu posta był już pełny zapis informujący o dacie
i godzinie jego dodania, a teraz znowu są te cholerne dodano X godziny temu. Co
się dzieje do jasnej ciasnej?


A to śmieszne, jak wczytuje forum to jest jak trza, a jak doczyta to znowu to samo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2015 o 20:25, Alexei_Kaumanavardze napisał:

A to śmieszne, jak wczytuje forum to jest jak trza, a jak doczyta to znowu to samo:)


O kurcze, rzeczywiście! Wszystko jest ok, póki strona się nie wczyta... Eh, dziwy się tu dzieją -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2015 o 22:08, Alamut napisał:

O kurcze, rzeczywiście! Wszystko jest ok, póki strona się nie wczyta... Eh, dziwy się
tu dzieją -.-

To nie dziwy. A działanie celowe. Ot, zawsze w kodzie jest poprawna data. Ale jest też kod w javascriptcie który potem ją podmienia na tą przybliżoną wartość jak strona się już załaduje. W sumie nie wiem po co, widać dokładna godzina jest obraźliwa.

Z dobroci serca już pozbyłem się tej przypadłości w swoim ciemnym layoucie i jeśli z niego korzystasz to po aktualizacji (aka ponownym ściągnięciu bo automatycznie coś nie chce działać) będziesz teraz poprawne daty, o takie ( http://puu.sh/kV1nl/6193e82af5.png) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stare forum trzymało mnie zalogowanego cały czas, a nowe wylogowuje co sesję. Tak ma być?
No i w ogóle strona nie chce zapamiętać moich haseł, muszę ręcznie wpisywać email i hasło za każdym razem... to jest dość irytujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2015 o 23:00, Budo napisał:

Stare forum trzymało mnie zalogowanego cały czas, a nowe wylogowuje co sesję. Tak ma
być?
No i w ogóle strona nie chce zapamiętać moich haseł, muszę ręcznie wpisywać email i hasło
za każdym razem... to jest dość irytujące.


Pewnie próbowałeś ale ... czyściłeś ciasteczka i pamięć podręczną? Ponoć niektórym pomaga. Ponoć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, miałem się w tym temacie nie odzywać do poniedziałku, ale...

Na razie jeśli chodzi o zmiany tak jak podsyłacie mi wszelkie błędy podaję dalej do informatyków róbcie to nadal - wszystko staram się na bieżąco podawać dalej, niektóre z rzeczy udaje się poprawić w tym co jest. Co do reszty, kiedy zostanie wprowadzone cokolwiek nowego lub też zmienionego - nie wiem.

Ze swojej strony mogę tylko powiedzieć tak, że ogólnie jest kocioł i od następnego tygodnia powinny wejść jakieś zmiany. Nie, nie pytajcie się mnie czy będzie powrót do starego forum czy komentarzy pod newsami na forum - tego nie wiem. Szczerze mówiąc nawet nie wiem w którą stronę cokolwiek pójdzie w tym momencie bo i też nie wiem w którą stronę mogłoby to wszystko pójść w tej chwili. Zresztą ujmę to tak: cisza często jest o wiele bardziej niepokojąca niż burzliwa dyskusja.

Dlatego dopóki nie zostaną rozwiązane problemy po naszej stronie raczej ciężko jest mi powiedzieć co dalej z tym wszystkim. Próbowałem w pewien sposób zastanowić się jak to dalej powinno się potoczyć i ostatecznie wymyśliłem równe zero. Ostatecznie mógłbym wystosować kilkustronicowy angry rant... To też jest wyjście. Ale na chwilę obecną wszystko obecnie stoi i czekamy na "dalsze rozkazy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna rzecz jaką zauważyłem:

Nie wiem czy to wynik jakichś nowszych zmian, ale post po edycji nie wraca na swoje miejsce w wątku (weźmy #244), tylko pojawia się jako najnowszy post w dyskusji. Troszkę to burzy chronologię, tym bardziej, że zamiast dokładnej daty i godziny (TAK MĘCZY MNIE TO) jest dalej ten głupi, nieprawidłowy najczęściej zapis o iluśtam godzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez to, ze nie ma newsow i recenzji na liscie tematow na forum, nie zauwazylem istnienia recenzji do gry AoD, bo nie orientuje sie na glownej w ogole. O tym, ze napisano recenzje dowiedzialem sie z innego forum, gdzie ktos podal linka do recenzji.
[Potem przejrzalem powoli glowna i juz nie pamietam, czy zauwazylem recenzje czy dopiero po "szukaj" tytul gry.]
Nie wiem jak inni, ale koluman newsy odciaga uwage od kolumny CZYTELNIA, wiem, ze tam cos jest, ale prawie nigdy tam nie patrze, bo jeszcze dalej w prawo sa "reklamy".
By widziec newsy razem z takimi artykulami to musze zaczac przegladac http://www.gram.pl/news/

Seria wpisow Gram przez lata jest slabo wyrozniona, na gram.pl/urodziny/ -w lewym dolnym rogu-(dla mnie NIE jest oczywiste, ze te kolka sa klikalne/odnosnikami) jest link do tylko wpisu Lucasa, a reszta? Przypadkiem zauwazylem wpis Myszastego i jeszcze kogos, i pomyslalem, ze tego moze byc wiecej, a tagow nie ma?(juz nie pamietam czy byly w ogole), ze musialem wpisac do szukajki "Gram przez lata" i pare wpisow znalazlem.


W sumie jeszcze inna sprawa, ktora byla przed zmiana forum, jak uzywam sklepowej wyszukiwarki i zanim zaczne cos wpisywac to pojawia sie na chwile podpowiedz produktu TV LED 26" z okladka gry. Nie wiem czemu tak sie dzieje, a moze chcecie o tym wiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować