Zaloguj się, aby obserwować  
tofik_san

Zamawianie przez ....

7 postów w tym temacie

Mam takie pytańko. Czy nieletni (nie posiadający dowodu osobisteg, osoba nie mających ukończonych 18 lat) może zamawiac w serwisie gram.pl oraz płacic przy odbiorze przesyłki czy tylko osoba mająca 18 lat ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2005 o 17:52, tofik_san napisał:

Mam takie pytańko. Czy nieletni (nie posiadający dowodu osobistego, osoba nie mających ukończonych 18 lat) może zamawiać w serwisie gram.pl oraz płacić przy odbiorze przesyłki czy tylko osoba mająca 18 lat ??

Wydaje mi się że może. Przesyłka przychodzi na wskazany adres i nie obchodzi llistonosza czy kuriera kto odbiera. Musisz tylko zaplacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2005 o 17:52, tofik_san napisał:

Mam takie pytańko. Czy nieletni (nie posiadający dowodu osobisteg, osoba nie mających ukończonych 18 lat) może zamawiac
w serwisie gram.pl oraz płacic przy odbiorze przesyłki czy tylko osoba mająca 18 lat ??


Sadze ze mozesz zamowic samemu a nawet jesli nie to niech zamowi ci ktos z rodziny (rodzice, brat, wojek ;p) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2005 o 17:52, tofik_san napisał:

Mam takie pytańko. Czy nieletni (nie posiadający dowodu osobisteg, osoba nie mających ukończonych 18 lat) może zamawiac
w serwisie gram.pl oraz płacic przy odbiorze przesyłki czy tylko osoba mająca 18 lat ??

Możesz bez problemu tak kupować. Ja sam jestem niepełnoletni a bezproblemu już zamawiałem. Allegro ma poprostu taką zasade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz przyjąć na siebie.
A, że tak zaofftopuję:
Jaka to duma gdy listonosz mówi, że przesyłka do (tutaj wymienia Twoje imię i nazwisko), a Ty odpowiadasz "To ja" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2005 o 14:14, Aston_ napisał:

A, że tak zaofftopuję:
Jaka to duma gdy listonosz mówi, że przesyłka do (tutaj wymienia Twoje
imię i nazwisko), a Ty odpowiadasz "To ja" :)


Żadna :P To normalne, że takie przysyłki moga do nas przychodzić :> :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować