Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Według plotek Bethesda szykuje remaster The Elder Scrolls V: Skyrim

29 postów w tym temacie

No to jest pomysł tak niemądry, że mam ogromną nadzieję, iż to tylko plotka i zasłona dymna, byśmy się nie spodziewali zapowiedzi TES VI. Ale chyba jestem naiwna i zanadto bujam w obłokach. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw tylko jestem czy zrobią to tak jak np było z Darksiders 2 - tj posiadacze oryginalnej pełnej wersji z dodatkami dostali za friko wersję "remaster" ale dalej mogą na steamie korzystać z obu [gdzie ja np korzystam do dziś z wersji zwykłej, bo remaster położono pod kątem optymalizacji a wizualnie prawie różnic nie ma], czy tez wmusza w nas na siłę ten lifting jakimś automatycznym przymusowym patchem.
To drugie mi np zniszczy totalnie skyrima na laptopie. Bo lubię sobie w ten tytuł pogrywać na wyjeździe, ale laptop jak to laptop - ma pewne ograniczenia względem stacjonarki i mam na nim grę skonfigurowaną modami pod kompromis między warstwą wizualną [a i tak wygląda lepiej niż vanilla] a wydajnością.
Jak już chcą robić remaster - niech go wydają jako osobną pozycję. Podejrzewam, że tysiące graczy ma podobne odczucia - mamy swoje skyrimy pomodowane w odpowiedni sposób i nie chcemy się raptem z dnia na dzień obudzić w realiach gdzie wszystko przestanie działać bo wielkie B dało nam łaskawie zbędny update.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stawiam orzechy przeciw dolarom, ze bedzie to wersja dla nowych konsol z obsluga modow. Wszakze niedawno Fallout 4 na konsole otrzymal taka mozliwosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ciekaw tylko jestem czy zrobią to tak jak np było z Darksiders 2 - tj posiadacze oryginalnej
> pełnej wersji z dodatkami dostali za friko wersję "remaster"
Hmm posiadam Darksiders 2 razem z dodatkami i za Deathinitive Edition musiałbym płacić raz jeszcze - jak to możliwe, że masz to za friko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skyrim, "szeroki jak ocean, głęboki jak kałuża". I co tutaj do remasterowania? No, chyba, że zapewniliby jakieś wsparcie dla sado-pedo-zoofilskich modów, community byłoby wniebowzięte. Np. poprzez rozbudowany system traumy z realistycznym płaczem, albo chociażby płeć potworów w podstawowej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spełniałem wymagania do otrzymania jej za friko.
Byłem posiadaczem Darksiders packa [obie gry ze wszystkimi DLC - nabyłem to bodajże w bundlu - musiał bym na HB historię paczek sprawdzić] i kupiłem go tez przed 5tym listopada 2015.
Gracze którzy spełniali te założenia dostawali go na steamie z automatu za friko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Spełniałem wymagania do otrzymania jej za friko.
> Byłem posiadaczem Darksiders packa [obie gry ze wszystkimi DLC - nabyłem to bodajże w
> bundlu - musiał bym na HB historię paczek sprawdzić] i kupiłem go tez przed 5tym listopada
> 2015.
> Gracze którzy spełniali te założenia dostawali go na steamie z automatu za friko.
To ja już nic nie kumam: obie gry wedle biblioteki Steam zakupiłem jeszcze w roku 2012 - chyba muszę napisać do supportu w takim razie. Dzięki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale kupiłeś je oddzielnie prawda?
A darmowy gift obejmował tylko osoby które nabyły je w pakiecie. Mój kolega tez miał obie gry kupione osobno + DLC do dwójki tez kupione po jakimś czasie - jedyne co dostał to zniżkę 80% w tamtym okresie na zakup remasterki.
Ja miałem oba tytuły kupione w paczce o której mowa - dokładnie nazywało się to Darksiders Franchise Pack, kosztowało oryginalne 59.99 dolców, nie nabyłem go co prawda w bundlu - za to nabyłem go w promocji chyba 70-80%, coś kojarzę, ze to był jakiś Publisher Weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować