Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tylko u nas! Już graliśmy w Deus Ex: Rozłam ludzkości!

5 postów w tym temacie

Czy tutaj brakuje strony? Sprawdzalem z dwa razy, ale nie, chyba nie - więcej niż z tej ''relacji'' to ja się mogę dowiedzieć z dzisiejszej wideoprezentacji. Grubo więcej. Nic tu praktycznie o rozgrywce nie ma, a świetnym podsumowaniem jakości tego tekstu jest fragment "Nie jestem pewien, czy mam prawo zdradzać jego imię" [o dyrektorze artystycznym Eidosu]. Hah, niby dlaczego? To tajne? No i nie żeby Jonathan Jacques-Belletête pojawił się w już jakiejś TONIE filmów promocyjnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Ten stream spowodował wycięcie dużej części tekstu. Bo nie będę opisywał rozgrywki, skoro ją pokazali. Puścili go pół godziny przed zejściem embargo na tekst. Strasznie słaby ruch, bo należałoby się spodziewać, że ciągnięcie mnie 1,5 tysiąca kilometrów ma więcej sensu, nie?
2. Gadaliśmy pół-prywatnie, po tym jak udzielił tony wywiadów. Z imienia i nazwiska mogłem go przedstawić mając oficjalny wywiad, w tej sytuacji, ot tak z imienia, mniej. Nie wiem czy nadążasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Tatuaże, dobra rzeźba mięśni – nie wyglądał jak klasyczny grafik czy animator." haha no tak bo typowy grafik ma tłuste włosy, brzuszek, okulary, ciągnący się za sobą odór potu i nigdy nie słyszał o słowach styl i siłownia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować