Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Geoff Keighley podkręca atmosferę przed E3. "Nie jesteście na to gotowi"

8 postów w tym temacie

Następny podekscytowany... Oni chyba podpisują jakąś klauzulę, która zmusza ich do bycia podekscytowanymi, żeby większy hype robić przed imprezami. "Nie jesteście na to gotowi" - nie jestem gotowy na samobójstwo na wizji. To faktycznie by mnie zaskoczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Następny podekscytowany... Oni chyba podpisują jakąś klauzulę, która zmusza ich do bycia
> podekscytowanymi, żeby większy hype robić przed imprezami. "Nie jesteście na to gotowi"
> - nie jestem gotowy na samobójstwo na wizji. To faktycznie by mnie zaskoczyło.
O ile samobójstwo byłoby jakkolwiek zaskakujące, o tyle strzelanie sobie w stopę zdarzało się na E3 już nie raz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2016 o 20:14, KannX napisał:

Następny podekscytowany... Oni chyba podpisują jakąś klauzulę, która zmusza ich do bycia
podekscytowanymi, żeby większy hype robić przed imprezami. "Nie jesteście na to gotowi"
- nie jestem gotowy na samobójstwo na wizji. To faktycznie by mnie zaskoczyło.


To nie tylko domena branży gier - piłkarze i trenerzy w piłce nożnej też są stale czymś podekscytowani. To jakaś taka moda naszych czasów ;D
A na E3 jakoś specjalnie nie czekam - gry na które czekam najbardziej już są zapowiedziane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> A na E3 jakoś specjalnie nie czekam - gry na które czekam najbardziej już są zapowiedziane
> ;)
To podobnie jak ja. Zresztą na co tu właściwie czekać i tak (przesadnie) ekscytować? Chyba nie na pokazy gier, które później wyglądają "trochę" inaczej https://youtu.be/xNter0oEYxc ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2016 o 21:59, pawbuk napisał:

A na E3 jakoś specjalnie nie czekam -

Ja mam nadzieję na jakąś fajną niespodziankę. :3

Dnia 09.06.2016 o 21:59, pawbuk napisał:

gry na które czekam najbardziej już są zapowiedziane

Pochwal się. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować