Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oto gameplay, na który czekaliście - Warhammer 40,000: Dawn of War III

11 postów w tym temacie

OD strony gameplayu wygląda to świetnie. Niestety od strony wizualnej już tak dobrze nie jest. WH40k pamiętam jako brudną, ponurą i krwawą grę. Tu jednak jest za dużo jaskrawych kolorów. Mama też jakaś taka przerysowana się wydaje. No ale wiadomo to pre-alpfa poczekam na inne gameplaye.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wciskanie na siłę rozwiązań z dwójki jest chore. Ludzie chcą tego co było w jedynce. Zwłaszcza jeżeli idzie o liczbę dostępnych ras. Znów będzie pewnie ich z 4-5 oklepanych do znudzenia. O to przykład jak można powoli zabijać świetny tytuł. Nadzieja już chyba tylko w Total War.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie czuję w tym krzty klimatu Warhammera 40K. Z jakiegoś powodu kojarzy mi się to z Warcraftem 3, tylko w innym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie czuję w tym krzty klimatu Warhammera 40K. Z jakiegoś powodu kojarzy mi się to z Warcraftem
> 3, tylko w innym świecie.
Cóż za ironia losu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2016 o 18:01, MisticGohan_MODED napisał:

Mam mieszane uczucia... może to przez tego szwabskiego komentatora ;p


Serwis może i frekwencją nie grzeszy - co nie znaczy, że kultura ma wymrzeć. Degrad -1 [i tylko -1 a wedle tego co masz w profilu powinien być ban tymczasowy] za zwykłe chamstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że mieli niewielkie problemy z frameratem, ale to prealpha można wybaczyć. Jak wspominali przedmówcy dobrze by było, gdyby trochę ograniczyli nasycenie kolorów, bo nieco zbyt jaskrawo, przez co gra przypomina Starcrafta. Sam gameplay wygląda całkiem dobrze, podoba mi się, że w końcu jednostki jak dreadnaughty czy titany wydają się poruszać jak reszta jednostek, ich wieczne zacinanie się na każdej przeszkodzie terenowej, której nie dało się zniszczyć potrafiło wnerwiać w dwójce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować