Zaloguj się, aby obserwować  
Astmol

Air Soft Gun - hobby dla maniakow

3950 postów w tym temacie

Dnia 28.06.2009 o 22:39, Zauri napisał:


Am I right?

Hm, na porządnym ASG się tak dużo nie nawala, nawet mniej jak na paintballu :P Jak są ludzie konkretni i tworzą klimat, to napięcie jest większe. A co do realiów to się zgadza, rekonstrukcja prawdizwych jednostek lub po prostu realizm są b.ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 22:51, Zauri napisał:

no niby tak, ale seria na klate z markera bardziej boli niz z niejednej repliki...

To prawda :) Ale w ASG też zdarzają się bardzo mocne repliki, i czasem boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc ,że jestem za stary miałem na myśli że wykorzystałem już wszystkie możliwości i czas na coś nowego.
Replika dragunova z której dostałem w przedramię na ostatniej "strzelance" pozwoliła mi jechać do szpitala. Nic poważnego, ale boli jak cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko 410 fps i aż do szpitala ? Ja z 5m dostałem ze szturmówki która miała 450 i jakoś na skórze miałem tylko lekkie ranki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat o ninjach trzeba wrzucić do kwasów ;) Obrazek i "założenia taktyczne" dla nindży w pierwszym poście tematu mnie rozwaliły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 21:43, Mookry napisał:

Temat o ninjach trzeba wrzucić do kwasów ;) Obrazek i "założenia taktyczne" dla nindży
w pierwszym poście tematu mnie rozwaliły :D


Z tego tematu najlepszy było zdjęcie żółwia w hełmie.

A może by tak stworzyć piechotę zmotoryzowaną albo zmechanizowaną? http://www.youtube.com/watch?v=kV59_if9vTw&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 09:26, Woo-Cash napisał:

Wyjaśni mi ktoś, czemu na allegro niektóre "pukawki" kosztujś ok.60 zł? Niewiele więcej
od pistoletu na kulki...


Kosztują tyle, bo jakością ani trochę nie odbiegają od takiego typowego "pistoletu na kulki" z kiosku. Innymi słowy, jest to zwykły, nic nie warty shit. Za to nieźle czasami można się uśmiać czytając na allegro ich opisy :) Kocham te teksty w stylu "super mega moc, zasięg 80 metrów, karabin snajperski G36c (autentyk :)), karabin maszynowy (a na zdjęciu widzimy jakąś elektryczną parodię glocka), pistolet na kulki (a na zdjęciu coś co miało z założenia przypominać jakiś karabin szturmowy)" itd. itp.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 09:26, Woo-Cash napisał:

Wyjaśni mi ktoś, czemu na allegro niektóre "pukawki" kosztujś ok.60 zł? Niewiele więcej
od pistoletu na kulki...


Pewnie ze mają metalowy gearbox ;P , mają akumulator "ecetera ecetera"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 06:49, MysticCrusader napisał:

Kulka mi rozcięła skórę trzeba było zszywać. Dostałem pod kątem.


Wszystko Możliwe z mojego AK 74 :) Jak strzelałem do kumpla to aż mu sie krwiaki porobiły na nogach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować