Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft sprzedał już milion kontrolerów Xbox One Elite

6 postów w tym temacie

Nie jestem konsolowym fanbojem. Zawsze najważniejszy i najwygodniejszy dla mnie był i będzie PC. Miałem przez jakiś czas PS3 które potem sprzedałem (wspominam je bardzo dobrze) i grywam czasem ze znajomym na Xboxie ale właśnie pad do Xboxa to dla mnie najbardziej niewygodny pad jaki miałem w życiu w rękach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę z chęcią bym go nabył przede wszystkim dla normalnego krzyżaka, a nie tego dziadostwa, które jest we wcześniejszych modelach - ale cena... odstrasza mnie dość skutecznie. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, fajnie by było sobie go zapodać :) Znajomy się szarpnął i zachwala możliwość przemapowania klawiszy i te dodatkowe pod spodem - szczególnie w rywalizacji, bo nie trzeba palucha z prawego analoga zdejmować. Może i ja będę zachwalał, bo oryginalny powoli wybiera się na rentę :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Naprawdę z chęcią bym go nabył przede wszystkim dla normalnego krzyżaka, a nie tego dziadostwa,
> które jest we wcześniejszych modelach - ale cena... odstrasza mnie dość skutecznie. :/

Przecież w każdym padzie od xboxa jest krzyżak. W jakim modelu niby nie ma krzyżaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2016 o 16:43, jaws napisał:

Ech, fajnie by było sobie go zapodać :) Znajomy się szarpnął i zachwala możliwość przemapowania
klawiszy i te dodatkowe pod spodem - szczególnie w rywalizacji, bo nie trzeba palucha
z prawego analoga zdejmować. Może i ja będę zachwalał, bo oryginalny powoli wybiera się
na rentę :]


A co się dzieje z podstawowym padem?
Posiadam pada od X360 pod PC od ok. ośmiu lat, i jest z nim wszystko ok, pad od XONE też jest ok i też służy mi także do gry na PC. Pada do PS3 mam od sześciu lat i też jest ok, ale już oryginalny pad do PS4 po niecałych dwóch latach zaczął się sypać - popsuł się (przycisk R2), więc jak na razie pady Microsoftu są solidniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować