Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Amerykańskie muzeum Holokaustu - plaga graczy w Pokemon Go

11 postów w tym temacie

Ciekaw jestem ile razy jeszcze zobaczę dzisiaj jakąś informacje o tych pokemonach. Na każdym portalu o tym trąbią od kilku dni. Aż strach wejść na pocztę, bo tam też pewnie będą zaraz jakieś informacje o tej grze dla gimbazy. W internecie, w wiadomościach, nawet w Gościu Niedzielnym... Zaraz Natanek zrobi o tym kazanie, a Jarosław postawi pokemonom pomnik. Zgroza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ciekaw jestem ile razy jeszcze zobaczę dzisiaj jakąś informacje o tych pokemonach. Na
> każdym portalu o tym trąbią od kilku dni. Aż strach wejść na pocztę, bo tam też pewnie
> będą zaraz jakieś informacje o tej grze dla gimbazy. W internecie, w wiadomościach, nawet
> w Gościu Niedzielnym... Zaraz Natanek zrobi o tym kazanie, a Jarosław postawi pokemonom
> pomnik. Zgroza.

HahahaJutro bedzie tytul "Pokemon wodny zlapany w toalecie" a potem "Plaga graczy Pokemon GO w miejskich szaletach".. Przesadzaja z tym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>...Aż strach wejść na pocztę, bo tam też pewnie

Dnia 13.07.2016 o 20:22, Khalid napisał:

będą zaraz jakieś informacje o tej grze dla gimbazy...


"Patrzcie jaki jestem dorosły, i jak bardzo mam dość tej gry." - w skrócie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wyobrażam sobie, żeby ktoś latał np po Oświęcimiu i Brzezinkach z telefonem łapiąc pokemony. Problem polega na tym, że zakazany owoc smakuje najlepiej i młodziaki się tym po prostu jarają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> "Patrzcie jaki jestem dorosły, i jak bardzo mam dość tej gry." - w skrócie ;)

Bardziej chodzi o to, że praktycznie każdy portal związany z grami plus pół reddita i cholera wie co jeszcze pisze tylko o tym. Jak kogoś nie interesują pokemony, a jest zalewany od tygodnia setkami postów o pokemonach, które wypychają inne sensowne rzeczy tylko dlatego, że są Pokemon GO jest na fali, to może być nieco rozdrażniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2016 o 10:45, Afgncap napisał:

Bardziej chodzi o to, że praktycznie każdy portal związany z grami plus pół reddita i
cholera wie co jeszcze pisze tylko o tym. Jak kogoś nie interesują pokemony, a jest zalewany
od tygodnia setkami postów o pokemonach, które wypychają inne sensowne rzeczy tylko dlatego,
że są Pokemon GO jest na fali, to może być nieco rozdrażniony.


Pokemon GO to międzynarodowy fenomen, który porwał miliony ludzi, mimo iż jego teoretyczna dostępność jest ograniczona, to ludzie grają już wszędzie. Nie da się temu zaprzeczyć, że to gigantyczny sukces, zwłaszcza że ludzie w wieku 25-30 lat z sentymentu łażą po mieście i łapią ukochane stworki z dzieciństwa. To zjawisko społeczne i kulturalne na skalę światową, zatem media, nawet niebranżowe będą się o tym rozpisywać jeszcze przez długi czas. Zatem lepiej spiąć pośladki i się nie ukazywać swojego oburzenia bo "wszędzie tylko o tej grze dla gimbazy piszą", bo nikogo to nie obchodzi, że akurat mniejszej części to przeszkadza. Nie muszą też tego czytać, ani w to klikać. Lepiej to zaakceptować szybciej, niż później, no chyba, że ktoś po prostu lubi się denerwować i się o to pluć, bo są też tacy ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa, w muzeum nie można, w kościele pewnie też, i w Sejmie, i w szkole, nigdzie nie można, bo "nie wypada". Jak gra jest GO to się gra tam gdzie się GO.
BTW Ciekawe jaki (tematycznie) pokemon siedzi w muzeum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Bardziej chodzi o to, że praktycznie każdy portal związany z grami plus pół reddita
> i
> > cholera wie co jeszcze pisze tylko o tym. Jak kogoś nie interesują pokemony, a jest
> zalewany
> > od tygodnia setkami postów o pokemonach, które wypychają inne sensowne rzeczy tylko
> dlatego,
> > że są Pokemon GO jest na fali, to może być nieco rozdrażniony.
>
> Pokemon GO to międzynarodowy fenomen, który porwał miliony ludzi, mimo iż jego teoretyczna
> dostępność jest ograniczona, to ludzie grają już wszędzie. Nie da się temu zaprzeczyć,
> że to gigantyczny sukces, zwłaszcza że ludzie w wieku 25-30 lat z sentymentu łażą po
> mieście i łapią ukochane stworki z dzieciństwa. To zjawisko społeczne i kulturalne na
> skalę światową, zatem media, nawet niebranżowe będą się o tym rozpisywać jeszcze przez
> długi czas. Zatem lepiej spiąć pośladki i się nie ukazywać swojego oburzenia bo "wszędzie
> tylko o tej grze dla gimbazy piszą", bo nikogo to nie obchodzi, że akurat mniejszej części
> to przeszkadza. Nie muszą też tego czytać, ani w to klikać. Lepiej to zaakceptować szybciej,
> niż później, no chyba, że ktoś po prostu lubi się denerwować i się o to pluć, bo są też
> tacy ludzie.

Taki wysoki rangą, a nie wie do czego służy forum. To ja może wytłumaczę... Do wygłaszania swoich poglądów na różne tematy. Dziękuję za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować