Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3 sprzedany w blisko 10-milionowym nakładzie!

15 postów w tym temacie

"Jak podkreślił, sukces ten udało się osiągnąć nawet mimo braku prób usilnej walki z piractwem." - raczej dzięki temu. Rozsądne podejście do zabezpieczeń i rozdawanie darmowych DLC to świetny PR i gracze to doceniają. Poza tym gra, przynajmniej w Polsce, była bardzo tania w porównania do innych tytułów z tej półki - tuż po premierze kupiłem wydanie pudełkowe za 120 złotych, z instrukcją, krótkim kompendium i ścieżką dźwiękową na osobnej płycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję sukcesu ekipie CD-P RED. Osobiście mogę stwierdzić, że w lepszą grę nie grałem. Jesteście po prostu niesamowici ! Oby tak dalej. Teraz czekamy na Cyberpunk 2077, a potem mam nadzieję, że wrócicie do korzeni i usłyszymy jeszcze o Wiedźminie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Własnie skonczyłem gre szosty raz, teraz ogrywam drugi raz SzK, pozniej biore sie za pierwsze przejscie KiW.
Macie jak w banku ze Cyberpunk kupie, ale tylko pod warunkiem ze obiecacie jeszcze przynajmniej jednego wiedzmina :)
W dobie tych wszystkich kaszan AAA, płatnych DLC, kompinacji z systemami antypirackimi (z którymi piraci maja mniej problemów, niz uczciwi gracze) milo spoglada sie na studio które traktuje gracza jak czlowieka, a nie jak bankomat. A ze studio jest rodzime to tym milej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję! Cyberpunk też biorę w ciemno. CDP jest świetną firmą i nie chodzi nawet o samego Wiedźmina. Są też wydawcami innych gier i są to wydania, na które nie żałuję kasy (świetna edycja Battlefleet Gothic: Armada czy Darkest Dungeon). Tak trzymać, Panowie (i Panie)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "Jak podkreślił, sukces ten udało się osiągnąć nawet mimo braku prób usilnej walki z

Dnia 18.07.2016 o 20:55, Madoc napisał:

piractwem." - raczej dzięki temu. Rozsądne podejście do zabezpieczeń i rozdawanie darmowych
DLC to świetny PR i gracze to doceniają. Poza tym gra, przynajmniej w Polsce, była bardzo
tania w porównania do innych tytułów z tej półki - tuż po premierze kupiłem wydanie pudełkowe
za 120 złotych, z instrukcją, krótkim kompendium i ścieżką dźwiękową na osobnej płycie.


Redzi skomentowali to w samej grze :D

20160718230935187

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo CDP Red! Szczerze mowiąc, to byłoby dziwne gdyby Wiedźmin 3 sprzedał się słabo. Dla mnie to jeden z najlepszych tytułów w jakie miałem przyjemność grać. Szkoda, że tak kategorycznie obstają przy zakończeniu serii, ale może rzeczywiście lepiej zejść ze sceny w blasku reflektorów jako niepokonany? Liczę na to, że Cyberpunk będzie jeszcze bardziej porywający i wciągnie mnie na wiele, bardzo wiele godzin dostarczając masy rozrywki. Dla mnie frajda, dla studia kasa i sława - tak to się powinno robić!
P.S. Nie wiem, czy przy Cyberpunku nie złamię mojej zasady nie kupowania gier przed emisją? Ech, ciężko będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli gra jest naprawde dobra to sama sie obroni i nie trzeba jej zabezpieczać. Jeśli jest to kolejny CoD nic nie różniący się od kilku lat to napewno nie sprzedałby się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2016 o 11:44, jaws napisał:

Szkoda, że tak
kategorycznie obstają przy zakończeniu serii, ale może rzeczywiście lepiej zejść ze sceny
w blasku reflektorów jako niepokonany?


Cytat z GryOnline
"W kwestii ewentualnego powrotu Geralta usłyszeliśmy „nigdy nie mów nigdy”, jednak zapowiedziano też, że czeka nas co najmniej wieloletnia przerwa od jego przygód"

Podejrzewam ze w przyszlosci jeszcze zagramy Geraltem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Dla mnie to jeden z najlepszych tytułów w jakie miałem przyjemność grać. Szkoda, że tak
> kategorycznie obstają przy zakończeniu serii, ale może rzeczywiście lepiej zejść ze sceny
> w blasku reflektorów jako niepokonany? Liczę na to, że Cyberpunk będzie jeszcze bardziej

Wiedźmin to naprawdę solidna pozycja typu a-rpg gdzie wszystko maja na ta chwile wspaniale wypracowane. Teraz pozostaje to ubierać w kolejne tajemnicze historie zabarwione nowymi śmiesznymi tekstami. Owszem dało by się to zepsuć. Redzi to fachowcy...

Jedyne czym się "zawiodłem" a liczyłem na to to na dłuższe starcia, bardziej widowiskowe z pojedyńczymi przeciwnikami.

Być może od Wiedźmina Geralta będzie przerwa. Ja bym zobaczył z chęcia dlc gdzie pokierujemy Ciri badź innym Wiedźminem.

Podoba mi się jak Redzi dopieszczaja swój "twór". W krew i wino mamy przerobione UI, które jest jeszcze lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2016 o 13:26, TigerXP napisał:

Cytat z GryOnline
"W kwestii ewentualnego powrotu Geralta usłyszeliśmy "nigdy nie mów nigdy", jednak
zapowiedziano też, że czeka nas co najmniej wieloletnia przerwa od jego przygód"


Podejrzewam ze w przyszlosci jeszcze zagramy Geraltem :)


Sami twórcy w wywiadach przyznawali, że są po prostu zmęczeni tym samym uniwersum i bohaterem. Lat im nie ubywa, a na pewno chcą sprawdzić się w autorskich światach takich właśnie jak z Cyberpunk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Panowie i Panie, świetna robota.

Wiedźmin 1 i 2 to świetne gry, przeszedłem je po kilka razy i przejdę na pewno jeszcze nie raz, ale trzecia część to pierwsza gra od czasów Gothica 1, która skopała mnie tak mocno po emocjonalnym tyłku. Absolutne arcydzieło. Dodatki jeszcze przede mną, zagram dopiero w grudniu, ale już czuję, że będą kolejne nieprzespane noce. :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze zakonczona przygoda z Geraltem nie oznacza ze nie skorzystaja z Uniwersum Swiata Wiedzmina. Moze byc tak ze nastepna czesc czy po prostu cos podobnego bedzie nowa historia, w ogole nie zwiazana z Geraltem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować