Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 1: youtuberzy Rock, Rojo i Izak odpowiedzialni za polski dubbing trybu wieloosobowego

27 postów w tym temacie


Myślałem że jestem jedyny który z rozpaczy chwyci się za głowę, ale widzę że większość ludzi tutaj myśli podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehh jednego w ogóle nie kojarzę kolejnych dwóch coś tam widziałem, ale z tego, co pamiętam jeden mówi jak by miał kluski w buzi i tak ospallee ;p a drugi to jakiś sztuczny wulkan energii. Jak unikam polskich youtuberów z uwagi na brak tego czegoś to nie wyobrażam sobie by podkładali głosy postaciom przecież to równie dobrze można już iść po ludzi z ulicy gdzie przynajmniej znajdzie się może jakiś ciekawy głos ;p.

Szkoda, że tak ważny aspekt gry zostanie zniszczony, bo nawet super nagranie i obróbka nie pomoże gdzie ich głosy totalnie mi się nie podobają. EA powinno zrobić jakieś głosowanie, czego dokładnie chcą gracze a nie takie cyrki odwalać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po graniu w Tron: Evolution mam serdecznie dosyć polskiego dubbingu. Naprawdę, coś paskudnego. Tutaj mamy do tego edycję "Patrzcie! To polscy youtuberzy! Oni teraz są modni!"... Nie wróżę temu sukcesu. Już akcja z konkursem w Titanfallu 2 była lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj zamknijcie mordy wszystkie płaczki bo nawet nie wiecie jak to w grze będzie wyglądać a wypowiadacie się jakbyście już mieli po 100 godzin na multiplayerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2016 o 17:30, iMiszel napisał:

Oj zamknijcie mordy wszystkie płaczki bo nawet nie wiecie jak to w grze będzie wyglądać
a wypowiadacie się jakbyście już mieli po 100 godzin na multiplayerze.


Forum jest od wypowiadania sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Oj zamknijcie mordy wszystkie płaczki bo nawet nie wiecie jak to w grze będzie wyglądać
> a wypowiadacie się jakbyście już mieli po 100 godzin na multiplayerze.

Jesteś jakimś skrzywdzonym fanem wspomnianych wyżej Panów? Swoją drogą "mordy" mogłeś sobie darować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować