Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poradnik do Pokemon Go dla zaawansowanych

7 postów w tym temacie

"Jak łatwo policzyć, jeżeli do niezużywalnego inkubatora wsadzać będziemy 2 kilometrowe jajka już po 6 kilometrach będziemy mogli „hatchować” tylko jednego Pokemona jednocześnie."

to zdanie jest absolutnie pozbawione sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dragon:

Skuteczne przeciwko Dragon
Nieskuteczne przeciwko Ice, Dragon, Fairy

To w końcu dragon jest skuteczny przeciw dragonowi, czy nie? No i jaka jest różnica w tym do jakiego pojemnika wkładam jajka, bo za cholerę nie jestem w stanie zrozumieć, co jest tam napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dragon:
>
> Skuteczne przeciwko Dragon
> Nieskuteczne przeciwko Ice, Dragon, Fairy
>
> To w końcu dragon jest skuteczny przeciw dragonowi, czy nie? No i jaka jest różnica w
> tym do jakiego pojemnika wkładam jajka, bo za cholerę nie jestem w stanie zrozumieć,
> co jest tam napisane.

no oczywistym jest, że podczas gdy wyklujemy wszystkie jajka w - tu założenie, że mamy tylko jeden - limitowanym inkubatorze, po sześciu kilometrach skazani będziemy wyłącznie na nielimitowany, czyli ogrzewanie jednego jajka na wyklucie. dlatego opłacalniej byłoby limitowane inkubatory zużywać na jaja pięcio-dziesięciokilometrowe, natomiast w nielimitowanym przechowywać te krótkodystansowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to typ pokemona nie ma nic do jego skuteczności przeciw innemu poxowi. Tu jest istotny typa ataku jaki jest wykonywany przeciw typowi poxa. Bo nie każdy atak Charizarda jest atakiem ognistym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować