Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wideo: PlayStation 4.5 Neo - Upgrade Wymuszony?

6 postów w tym temacie

ciekawe czy bedzie warto zmienic PS4 na to cos ;)

mocny PC do wiekszosci gier i PS4 do paru ciekawych exow - najlepsze polaczenie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy bedzie warto zmienic PS4 na to cos ;)

mocny PC do wiekszosci gier i PS4 do paru ciekawych exow - najlepsze polaczenie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem wczoraj w Blacklist (jeszcze nie przeszedłem, tak wiem, przepraszam) na moim TV w 1080p na mojej GTX 560, wszystko na ultra, super śmiga i co, karta grzeje się strasznie i wyrzuca mnie do pulpitu. Czas kupic nowe GPU, no PS4 przy okazji, tak być nie może : P Tylko pytanie czy faktycznie nowy PS4 i ten Xbox tylko pod 4K czy jednak warto też połasić się jak mamy 1080p TV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2016 o 11:07, MisioKGB napisał:

Grałem wczoraj w Blacklist (jeszcze nie przeszedłem, tak wiem, przepraszam) na moim TV
w 1080p na mojej GTX 560, wszystko na ultra, super śmiga i co, karta grzeje się strasznie
i wyrzuca mnie do pulpitu. Czas kupic nowe GPU, no i PS4 przy okazji, tak być nie może
: P Tylko pytanie czy faktycznie nowy PS4 i ten Xbox tylko pod 4K czy jednak warto też
połasić się jak mamy 1080p TV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2016 o 11:07, MisioKGB napisał:

Grałem wczoraj w Blacklist (jeszcze nie przeszedłem, tak wiem, przepraszam) na moim TV
w 1080p na mojej GTX 560, wszystko na ultra, super śmiga i co, karta grzeje się strasznie
i wyrzuca mnie do pulpitu. Czas kupic nowe GPU, no PS4 przy okazji, tak być nie może
: P Tylko pytanie czy faktycznie nowy PS4 i ten Xbox tylko pod 4K czy jednak warto też
połasić się jak mamy 1080p TV.


Koniecznie kup nową kartę dla tej gry :) Wystarczy w zupełności jak zmienisz na GTX 950. Na tej karcie pograsz we wszystkie najnowsze gry w wysokich detalach. Zalecam ukończenie Blacklist, wyjątkowo udana gra, sprawiła mi wiele radości. Moim zdaniem dużo lepsza od przereklamowanego MGSa 5.

Jeśli szukasz dobrej i niedrogiej karty graficznej to polecam taką:
https://www.morele.net/karta-graficzna-msi-geforce-gtx-950-oc-2-gb-gddr5-128-bit-hdmi-dp-dvi-d-dvi-i-box-v809-1699r-707414/

A jeśli chcesz coś mocniejszego i z 4GB pamięci (starczy na dłużej) to warto dopłacić 180zł do takiej karty:
https://www.morele.net/karta-graficzna-zotac-geforce-gtx-960-4gb-ddr5-128-bit-hdmi-dvi-3xdp-box-zt-90311-10m-771336/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować