Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 06.10.2005 o 22:59, Mawi69 napisał:

Teraz Tylko czekam na Gothica 3 :D:D:D:D pierwsza czesc przeszedlem 5 razy a druga 2 ;] NK tylko raz bo jakos mnie nie ciagnelo
pozniej :P Teraz tylko trojeczka :)


He to zachecam do kolejnego grania w I ! Min tak 10 razy przejsc :D ja NK tylko 2 razy przeszlem jakos sie nie chcialo pewnie z tego powodu ze gdy sie skonczylo dodatek to pozostaly stare zadania glowne z II :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Gothic 2: Gram pierwszy raz grę kupiłem miesiąc temu gram paladynem i chciałbym się dowiedzieć kogo najlepiej wziąść na statek w podryż na tą wyspę w rozdziale 6.Chodzi mi o osoby które mogłyby mnie czegoś nauczyć.Na pewno wezmę Diega i Miltena,Lester to chyba niczego nie może mnie nauczyć(w jedynce chyba też niczego nie mógł o ile dobzre pamiętam)Nie wiem czy wziąśc Gorna,jeżeli ktoś grał wiele razy,bardzo prosiłbym o radę i jeszcze coś:czy wybór kapitana statku ma w ogóle jakiś wpływ na grę? Wziąłem tego gościa z latarni morskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze coś. Nie śmieszy was że według autorów gry na tym statku przybyło do Khorynis 100 paladynów,podzcza gdy my możemy wziąść ze sobą bardzo ograniczoną ilość towarzyszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 16:23, Darkstar181 napisał:

Pytanie do Gothic 2: Gram pierwszy raz grę kupiłem miesiąc temu gram paladynem i chciałbym się dowiedzieć kogo najlepiej
wziąść na statek w podryż na tą wyspę w rozdziale 6.Chodzi mi o osoby które mogłyby mnie czegoś nauczyć.Na pewno wezmę Diega
i Miltena,Lester to chyba niczego nie może mnie nauczyć(w jedynce chyba też niczego nie mógł o ile dobzre pamiętam)Nie wiem
czy wziąśc Gorna,jeżeli ktoś grał wiele razy,bardzo prosiłbym o radę i jeszcze coś:czy wybór kapitana statku ma w ogóle
jakiś wpływ na grę? Wziąłem tego gościa z latarni morskiej.


bierz wszystkich czyli Diego,Lestera,Miltena,Gorna,Lee,tego kowala z farmy Onara(nie pamiętam jak sie nazywa),Vatrasa,Mario(jest w karczmie w dzielnicy portowej)Laresa,jakiegoś kapitana obojętnie jakiego ale ja polecam Torlofa, no i weź tego paladyna(chyba Girion) który pilnuje statku łącznie 11..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 16:40, Darkstar181 napisał:

I jeszcze coś. Nie śmieszy was że według autorów gry na tym statku przybyło do Khorynis 100 paladynów,podzcza gdy my możemy
wziąść ze sobą bardzo ograniczoną ilość towarzyszy?


100 paladynów się tam spokojnie pomieści,a 100 nie będzie ryzykowało dla nas życia, więc to raczej nic dziwnego,ale to tylko moje skromne zresztą zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 16:51, mathewmw napisał:

> I jeszcze coś. Nie śmieszy was że według autorów gry na tym statku przybyło do Khorynis 100 paladynów,podzcza gdy my
możemy
> wziąść ze sobą bardzo ograniczoną ilość towarzyszy?

100 paladynów się tam spokojnie pomieści,a 100 nie będzie
ryzykowało dla nas życia, więc to raczej nic dziwnego,ale to tylko moje skromne zresztą zdanie


Poza kilkoma osoba, kto tam robi nam przysługę :]. Możliwość ucieczki z tej "płonącej wyspy" to marzenie większości NPC''ów :].

Włacha - jestem ciekaw jakich znajomych spotkamy na kontynencie? Teoretycznie nie ma stamtąd ucieczki (1 łódka, 2 czy 3 żaglówki i jeden stateczek w budowie :]).
Magowie się pewnie "wyteleportują", część ludzi z Farmy Onara i spryciarzy z Koloni pokroju Diego jakoś się wyślizgnie ;). Ale reszta palów, naszych różnych przyjaciół?
Wymyślenie, że błyskawicznie zbudowano okręt bylo by wręcz komiczne ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 16:50, mathewmw napisał:

>/.../ no i weź tego paladyna(chyba Girion) który pilnuje statku łącznie 11..

Ja już raz wziąłem chyba z 10 ale jak przyszło odpłynąć z wyspy to nie mogłem się paru doszukać. Zupełnie wyparowali, a szukałem wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem śmiemszną historię w gothic 2.JA kprzysedłem porozmawiąc z kowalem Benetem (który akurat siedzał w więzieniu) otworzyłem kraty a on wzią i wybieg z miasta.Goniłem go aż dobiegł do legowiska czrnego trola reszty możecie się domyślac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 18:30, Gajdziu napisał:

A ja miałem śmiemszną historię w gothic 2.JA kprzysedłem porozmawiąc z kowalem Benetem (który akurat siedzał w więzieniu)
otworzyłem kraty a on wzią i wybieg z miasta.Goniłem go aż dobiegł do legowiska czrnego trola reszty możecie się domyślac.

No faktycznie śmieszna sprawa,ostatnie zdanie mnie wręcz z nóg zrzuciło:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 16:51, mathewmw napisał:

> I jeszcze coś. Nie śmieszy was że według autorów gry na tym statku przybyło do Khorynis 100 paladynów,podzcza gdy my
możemy
> wziąść ze sobą bardzo ograniczoną ilość towarzyszy?

100 paladynów się tam spokojnie pomieści,a 100 nie będzie
ryzykowało dla nas życia, więc to raczej nic dziwnego,ale to tylko moje skromne zresztą zdanie

Dzięki mathewmw,aha i jeszcze coś. Mam 84 punkty nauki do spożytkowania i następne pytanie:))
Czy mając na 60% umiejętność miecza dwuręcznego(mistrz) mogę lepiej się nim posługiwać ćwicząc np.u Lee?
60% to nie 100% ale mistrz to chyba najwyższy poziom.Na co najlepiej wykorzystać te punkty? Przypominam że gram paldynem,nie magiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi przydażyła śmieszna historia w Gothic 1

trzeba było odbić wolną kopalnię(ta w nowym obozie) przy pomocy Gorna, przed wejściem do kopalni Gorn próbował wyciągnąć swój topór, tylko że podczas wyciągania topór wypadł mu z rąk. Wziąłem jego topór i wszedłem do kopalni. Po wejściu wybiłem wszystkich strażników z wejściowej części kopalni. Po tym cofnąłem sie do wyjścia żeby sprawdzić gdzie jest Gorn, kiedy go zobaczyłem podbiegł do mnie i powiedział coś w tym rodzaju: '''' oddaj mój topór, złodzieju '''' i rzucił się na mnie, a ja uciekłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 19:34, hunter22 napisał:

mi przydażyła śmieszna historia w Gothic 1

Zostaw Gornowi jego topór i idź spać (no nie, nie dosłownie, idź spac tylko w grze). Następnego dnia Gorn nie powinien pamiętac, że "ukradłeś" mu topór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 19:34, hunter22 napisał:

mi przydażyła śmieszna historia w Gothic 1

trzeba było odbić wolną kopalnię(ta w nowym obozie) przy pomocy Gorna, przed
wejściem do kopalni Gorn próbował wyciągnąć swój topór, tylko że podczas wyciągania topór wypadł mu z rąk. Wziąłem jego
topór i wszedłem do kopalni. Po wejściu wybiłem wszystkich strażników z wejściowej części kopalni. Po tym cofnąłem sie do
wyjścia żeby sprawdzić gdzie jest Gorn, kiedy go zobaczyłem podbiegł do mnie i powiedział coś w tym rodzaju: '''''''' oddaj
mój topór, złodzieju '''''''' i rzucił się na mnie, a ja uciekłem



to dlatego,że niektóre postacie mają swoje unikatowe zbroje lub bronie...np.grając raz z kodami ściągnołem zbroje z Xardasa,a następnie ją założyłem wtedy Xardas się na mnie żucił.Swoje unikatowe bronie mają także:Thorus,Blizna,Arto,Gomez i jeszcze kilku innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 19:23, Darkstar181 napisał:

> > I jeszcze coś. Nie śmieszy was że według autorów gry na tym statku przybyło do Khorynis 100 paladynów,podzcza
gdy my
> możemy
> > wziąść ze sobą bardzo ograniczoną ilość towarzyszy?
> > > 100 paladynów się tam spokojnie
pomieści,a 100 nie będzie
> ryzykowało dla nas życia, więc to raczej nic dziwnego,ale to tylko moje skromne zresztą
zdanie
Dzięki mathewmw,aha i jeszcze coś. Mam 84 punkty nauki do spożytkowania i następne pytanie:))
Czy mając na 60% umiejętność
miecza dwuręcznego(mistrz) mogę lepiej się nim posługiwać ćwicząc np.u Lee?
60% to nie 100% ale mistrz to chyba najwyższy
poziom.Na co najlepiej wykorzystać te punkty? Przypominam że gram paldynem,nie magiem.


ja Ci radze żebyś część z tego wykorzystał na broń dwuręczną,a część(jeżeli tego nie umiesz)na umiejętności złodziejski,bo np.okradając kogoś kradzieżą kieszonkową dostajesz punkty doświadczenia,a jeżeli już to znasz to przeznacz troche na siłe i zręczność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 09:32, mathewmw napisał:

> > > I jeszcze coś. Nie śmieszy was że według autorów gry na tym statku przybyło do Khorynis 100 paladynów,podzcza

> gdy my
> > możemy
> > > wziąść ze sobą bardzo ograniczoną ilość towarzyszy?
> > > >
100 paladynów się tam spokojnie
> pomieści,a 100 nie będzie
> > ryzykowało dla nas życia, więc to raczej nic
dziwnego,ale to tylko moje skromne zresztą
> zdanie
> Dzięki mathewmw,aha i jeszcze coś. Mam 84 punkty nauki do
spożytkowania i następne pytanie:))
> Czy mając na 60% umiejętność
> miecza dwuręcznego(mistrz) mogę lepiej się nim
posługiwać ćwicząc np.u Lee?
> 60% to nie 100% ale mistrz to chyba najwyższy
> poziom.Na co najlepiej wykorzystać
te punkty? Przypominam że gram paldynem,nie magiem.

ja Ci radze żebyś część z tego wykorzystał na broń dwuręczną,a część(jeżeli
tego nie umiesz)na umiejętności złodziejski,bo np.okradając kogoś kradzieżą kieszonkową dostajesz punkty doświadczenia,a
jeżeli już to znasz to przeznacz troche na siłe i zręczność...

Dzięki,nie wiedziałem że za kradzież kieszonkową dostaje się punkty doświadzczenia.Kto może mnie tego nauczyć?Niestety kryjówkę złodziej w kanałach zlkwidowałem,teraz tego żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 10:53, Darkstar181 napisał:

> > > /.../> I jeszcze coś. Nie śmieszy was że według autorów gry na tym statku .Kto
może mnie tego nauczyć?Niestety kryjówkę złodziej w kanałach zlkwidowałem,teraz tego żałuję.

Został Ci jeszcze jeden z piratów na plaży w Jarkendarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 11:03, KrzysztofMarek napisał:

> > > > /.../> I jeszcze coś. Nie śmieszy was że według autorów gry na tym statku .Kto
> może mnie tego
nauczyć?Niestety kryjówkę złodziej w kanałach zlkwidowałem,teraz tego żałuję.
Został Ci jeszcze jeden z piratów na plaży
w Jarkendarze.


no i właśnie głupie jest to,że w zwykłym Gothicu kradzieży kieszonkowej uczy tylko jedna osoba a w NK tylko 2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 11:28, mathewmw napisał:

> >
no i właśnie głupie jest to,że w zwykłym Gothicu kradzieży kieszonkowej uczy tylko
jedna osoba a w NK tylko 2...

To jest do dyskusji...Masz wybór, dokonałeś złego wyboru, los nie uśmiechnie się po raz drugi, niemal jak w życiu. Nie potrafię powiedzieć czy jest to rzeczywiście wada czy może zaleta gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 11:28, mathewmw napisał:

> > > > > /.../> I jeszcze coś. Nie śmieszy was że według autorów gry na tym statku .Kto
> > może
mnie tego
> nauczyć?Niestety kryjówkę złodziej w kanałach zlkwidowałem,teraz tego żałuję.
> Został Ci jeszcze jeden
z piratów na plaży
> w Jarkendarze.

no i właśnie głupie jest to,że w zwykłym Gothicu kradzieży kieszonkowej uczy tylko
jedna osoba a w NK tylko 2...


A uważasz,że ilu ludzi powinno znać takie techniki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować