Zaloguj się, aby obserwować  
Protohoplita

Co kryje się pod Rockiem, Powiedzcie nie SATANIZMOWI

73 postów w tym temacie

Wszystkie poświęcone szatanowi płyty są ugruntowane na tych samych zasadach. Jedną z nich jest rytm, nazywany beatem, który wywołuje odpowiednie ruchy takie jak występują podczas stosunku seksualnego. Nagle ma się uczucie, że się dostało szału. Stąd też istnieją wypływające z tego przypadki histerii, w których po-przez beat instynkt seksualny wzrasta do bardzo wysokiego poziomu.
Do tego świadomie wybierane jest natężenie dźwięku: siedem decy-beli powyżej granicy tolerancji systemu nerwowego. Jest to dokładnie obliczone: kiedy młodzi ludzie są pod wpływem takiej muzyki przez określony czas pojawia się pewien rodzaj depresji, buntu i agresji. Oni nie wiedzą dlaczego tak się dzieje, myślą, że w gruncie rzeczy nie robili nic innego poza słuchaniem muzyki. Jest to rezultatem pobudzenia systemu nerwowego, którego konsekwencją jest nakłonienie słuchaczy do urzeczywistnienia beatu, którego słuchali przez cały wieczór.
Do tego dochodzą niezauważalne dźwięki poziomu ludzkiego słysze-nia. Są to harmonie następstw od 3.000 drgań na sekundę. Słuchacze nie mogą tego słyszeć, ponieważ leży to w obszarze wysokich tonów. Wyzwala to w ich mózgach wydzielanie się sub-stancji, która ma takie samo działanie jak narkotyk. Substancja ta jest naturalnym narkotykiem wytwarzanym przez ludzki mózg. Niektórzy mają poczucie wyobco-wania i jest to zamierzone pobudzenie w ich zapotrzebowaniu na narkotyki lub na kontynuowanie pozostałych uczuć.

Wiosną 1982 roku angielska grupa rockowa Led Zeppelin została oskarżona przez sąd kalifornijski o wpływ szatańskich i niezau-ważalnych treści na płycie "Schody do nieba". Część tekstu brzmi: ‘’Kiedy patrzę na zachód czuję, jak mój duch krzyczy o wolność." Tekst ten puszczany od tyłu brzmi: "Muszę żyć dla szatana. Tak, do diabła, nie bój się diabła, nie bądź idiotą. Chcę, żeby Pan padł na kolana przed diabłem."

Świadomie w służbie szatana

Aby wytłumaczyć myśli Beatlesów prześledźmy trzy wypowiedzi z roku 1966. John Lennon: "Chrześ-cijaństwo zaniknie - jesteśmy dzisiaj bardziej popularni od Jezusa."

Paul McCartney: "...żaden z nas nie wierzy w Boga."

Ringo: "W żadnym razie, czy nam wierzycie, czy nie, nie jesteśmy antychrystem, jesteśmy tylko przeciwnikami papieża i Chrześ-cijan."

Inne teksty puszczone od tyłu grupy Kiss: "Zjednoczcie się! Jeśli mnie kochasz, to kalecz się! Sam diabeł jest twoim bogiem!"

Black Sabbath: "Jezu, jesteś obrzydliwy!" i "Weź swój znak i żyj!" Chodzi o wyciśniętą na okładce płyty liczbę 666, znak antychrysta.
Oczywiście istnieje także wystar-czająco dużo bezpośrednich diabelskich informacji. Autor piosenek rockowych informuje: "Wybrałem grupę hardrockową ACDC, ponieważ skrót ten oznacza ''Antichrist, death to Christ'' (''Antychryst, śmierć dla Chrystusa''). Grupa ta śpiewa chwałę dzwonom piekielnym: ''Hells Bells''".

Wielkie gwiazdy muzyki rockowej dobrowolnie i świadomie stanęły do służby szatanowi. Alice Cooper: "Podczas pokazu spirytystycznego duch obiecał mi dużą sławę i panowanie nad światem poprzez muzykę rockową i bogactwo w nadmiarze. Jedyną rzeczą, której ode mnie zażądał było moje ciało, chciał aby należało do niego, i tak stałem się sławny na cały świat, pod imieniem, które dał mi jako jednemu ze swoich, Alice Cooper."
Natężenie dźwięku do 120 decybeli i promienie laserowe (które kiedy trafią w oko powodują oślepienie) są stosowane w niektórych dysko-tekach i przyczyniają się do nieodwracalnych szkód.
Zgodnie z amerykańskimi badaniami z roku 1981, 87% całej młodzieży słucha codziennie od 3-5 godzin muzyki rockowej. Od kiedy wprowadzono walkmeny, średnia ta podniosła się na 7-8 godzin dziennie. 90% sprzedanych na całym świecie płyt, stanowiły płyty z muzyką rockową: 130 milionów rocznie. Nie włączając 100 milio-nów albumów, które rocznie są sprzedawane przez przemysł muzyki rockowej.
Muzyka rockowa, jej rytmm, który stymuluje człowieka i treść, która jest zazwyczaj niemoralna i bluź-niercza, zachęca do grzechu. Ktokolwiek słucha jej często, narażony jest na niebezpie-czeństwo odejścia od Boga.
Bob Larson już jako piętnastolatek był disck jokey''em i leaderem własnego zespołu rockowego. Ale później nawrócił się na chrze-ścijaństwo, stwierdza w swojej książce "Rock and the Church", że “Ewangelia Rockowa” nie może być używana w kościele, ponieważ te dwie rzeczy nie mogą iść razem w parze. Jego zdaniem ci, którzy uszli więzom muzyki rockowej powinni zniszczyć wszystkie nagrania i wszystkie kasety i płyty, które posiadają.


tu jest pełny tekst:

http://goth-ripper.blog.pl/archiwum/index.php?nid=6733961

Zostawię to narazie bez komętaża ale wiele daje mi to do myślenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już niejednokrotnie czytałem podobne bzdury itd. Komentarz mój jest taki cytat z jednego kanadyjskiego kabaretu:

"-Wczoraj suchałem tej nowej rockowej płyty od tyłu, i słyszałem "zabij się zabij się twoje życie nie ma sensu"
-Takie było przesłanie tej płyty?
- nie to moja matka mówiła to do mnie z za drzwi"

Temat nadaje się do kwasów.

Jeśli chcesz psa udeżyć to się kij znajdzie a różne frakcje które są przeciwko rock-owi wymyślają przeróżne fanaberie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

coz za kontrowersyjny temat...szkoda ze to sa same bzdury :P

juz widze setki ludzi ktorzy wyciagaja swoje stare magnetofony przekrecaja tasmy i sluchaja od tylu by znalesc tajemniczy przekaz :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 14:17, Protohoplita napisał:

Wszystkie poświęcone szatanowi płyty są ugruntowane na tych samych zasadach. Jedną z nich jest
rytm, nazywany beatem, który wywołuje odpowiednie ruchy takie jak występują podczas stosunku
seksualnego.


Szkoda komentować reszte, bo w sumie to jest najlepsze :). Jak dla mnie, to ruchy kopulacyjne można dopasować do każdego bita. Wszystko zależy od naszej kondycji i preferencji ;).

Dzwięki powyżej progu ludzkiego słyszenia nie powodują wydzielania żadnych chormonów ekstazy bo takie dzwięki są poza naszą percepcją. A to, czego ucho nie wychwyci, mózg nie zarejestruje.

BTW-do ekstatycznego transu można doprowadzić się nawet czekoladą(serio).Wszystko to zależy od podatności jednostki na bodźce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.08.2006 o 14:17, Protohoplita napisał:


Wiosną 1982 roku angielska grupa rockowa Led Zeppelin została oskarżona przez sąd kalifornijski
o wpływ szatańskich i niezau-ważalnych treści na płycie "Schody do nieba". Część tekstu brzmi:
‘’Kiedy patrzę na zachód czuję, jak mój duch krzyczy o wolność." Tekst ten puszczany
od tyłu brzmi: "Muszę żyć dla szatana. Tak, do diabła, nie bój się diabła, nie bądź idiotą.
Chcę, żeby Pan padł na kolana przed diabłem."


Hmm, napiszcie tekst tego utworu to uwieze.

Dnia 04.08.2006 o 14:17, Protohoplita napisał:

jesteśmy dzisiaj bardziej popularni od Jezusa


Tak powiedzial jeden z beatlesow w wywiadze, kiedy juz byli slawni. I zreszta mial racje...

Dnia 04.08.2006 o 14:17, Protohoplita napisał:

Paul McCartney: "...żaden z nas nie wierzy w Boga."


Czy ateizm to cos zlego?

Ogolnie jest to jeden z glupszych tekstow o satanizmie jakie czytalem. Osobiscie sam slycham evul rock music i jakos nie jestem satanistą.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jakim programem można odwrócić MP3 lub skonwertować to do WAVE? (Jak ma się plik WAVE to można go odwrócić windowsowskim Rejestratorem Dźwięku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 15:23, lampak napisał:

A jakim programem można odwrócić MP3 lub skonwertować to do WAVE? (Jak ma się plik WAVE to
można go odwrócić windowsowskim Rejestratorem Dźwięku).

o ile pamietam we wtyczkach w winampie mozna jako wyjscie ustawic nie glosniki ale plik wave

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 14:44, palpatine napisał:

Dzwięki powyżej progu ludzkiego słyszenia nie powodują wydzielania żadnych chormonów ekstazy
bo takie dzwięki są poza naszą percepcją. A to, czego ucho nie wychwyci, mózg nie zarejestruje. .


Sa poza nasza percepcja, ale oddziałowuja na nas, chociaz umysł ich nie rejestruje
np: czujemy przykry ucisk w uszach a z czasem narastający bol głowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słucham metalu, death metal, rocka i naprawde rozumiem co oni spiewaja. Nie obchodzą mnie zadne badania, i inny syf. Nikt nie zmieni mojego zdania co o tej muzyce sadze. Jakies drgania i ch**j wie co jeszcze wymysla, albo naturalny narkotyk. Tak samo pale i nikt tekstami ze umre za mlodosci nie ruszy mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurcze, a to ci dopiero ;P. Toś mi oczy otworzył.
Dziękuję, za informacje, że można w rejestratorze odwracać ścieżki dźwiękowe, bo już chciałem odwrotnie wsadzić wtyczkę do mojego CD-romu, żeby mi od tyło CD czytała ;P
A tak na serio to ten tekst jest stary jak świat. Swego czasu podobne rewelacje próbowano mi wciskać na religii w liceum. Śmiechu warte. Szkoda, że są ludzie, którzy w to wierzą. Widać nigdy nie słyszeli żadnego z utworów, który jest przytaczany w tym bełkocie.

A widzę, Protohoplito, że lubisz mangę i anime. Poszukaj w necie artykułów o złym wpływie twojego hobby na biedne duszyczki. Może wtedy zrozumiesz, że te teksty nie różnią się od bzdur, które tutaj przytoczyłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja słucham Hip Hopu i mam problem z głowy, ale czasem lubie sobie Rocka posłuchać i dlatego uważam że nie wszyscy, phi co ja mówie WIĘKSZOŚĆ Metali/Rockmenów robi tą muzykę bo ją kocha, a z tym się zgadzam. Jak tam 1% robi tą muzke dla sztana:P ich sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jechałem sobie autobusem, kierowca słuchał jakąś kasetę z polskim disco, niby mi to troszeczkę przeszkadzało (bardzo głośno), ale nie dałem po sobie poznać.
W pewnym momencie ostro zachamował, w radio coś zgrzytnęło, i kaseta zaczęła lecieć w drugą stronę.
Jakież było moje zdziwienie, piosenka brzmiała tak samo jak puszczona w drugą stronę.
Czy to też coś znaczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwazam to za totalna bzdure. Po pierwsze nikt nie slucha muzyki od tylu, ani zaden zespol nie nagrywa czegos specjalnie w ten sposob, zeby od tylu sluchane ujawnilo swoja prawdziwa tresc. Jelsi ktos spiewa o czyms, na tym sie skupiam, a nie szukam ukrytego znaczenia. Bez sensu jest takie utrudnianie sobie zycia. Poza tym watpie tez w celowosc tego "beat''u" i jego zle intencje, abysmy wykonywali ruchy podobnych do wykonywanych podczas stosunku seksualnego... Po co? Ja np. teraz slucham Slayer''a i nie wykonuje zadnych ruchow w rytm muzyki, bo spadlybymi sluchawki i pewnie pisalbym duzo wolniej i mniej skutecznie. A po co wywolywac bunt bez naszej swiadomosci? Nawet jako an spisek szatana to brzmi tanio. Dlatego ludzie sluchajacy rocku i metalu czesto sa tzw. "untownikami", poniewaz wsluchuja sie w teksty piosenek (ale tylko od przodu ;)) i zastanawiaja sie nad ich znaczeniem. Moj bunt nie ma nic wspolnego z zadnym "beat''em" (w ktorego istnienie z reszta rowniez watpie). Depresja? Jaka depresja? Choc slucham na codzien ciezkiej muzyki nigdy nie mailem depresji, a wrecz powiedzialbym, ze jestem bardzo zadowolonym z zycia czlowiekiem. W Szatana nie wierze, a jego wyznawcow uwazam za glupcow. Wiec gdzie ejst to zlo ciezkiej muzyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O taaaaaak, odkryles spisek satanistow wymierzony w niczego nieswiadomych obywateli... zacznij sie bac *oni* Ci tego tak latwo niewybacza.
Czy ostatnio nikt Cie nie sledzil? Czy czujesz sie jakby ktos Cie obserwuje? To znak, TO ZNAK POWIADAMI CI ! ZNALEZI CIE! UCIEKAJ !

Byle jak najdalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 15:59, DemonCleaner napisał:

Jakież było moje zdziwienie, piosenka brzmiała tak samo jak puszczona w drugą stronę.
Czy to też coś znaczy??


Miał auto-reverse...:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tylko jednego. Jeżeli Led Zepplin chciałby nagrać kawałek o szatanie, to by pewnie to zrobili. Po co mieli by się bawić w jakieś odtwarzanie od tyłu.

Jeżeli coś tu działa na podświadomość to właśnie takie teksty. Jak ktoś kto nie czytał tego artykułu posłucha odwróconego kawałka "Stairway To Heaven" to nic tam nie usłyszy. A jak mu się wmówi, że tam coś słychać i pod tekst to i pewnie coś usłyszy.

Jednym słowem mówiąc: BZDURA. Albo lepiej: TOTALNA BZDURA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować