Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard zapowiada aplikację towarzyszącą do World of Warcraft: Legion

7 postów w tym temacie

Po pierwsze: cieszę się niezmiernie, bo ze względu na pracę jestem sporo godzin w plecy jeśli idzie o wysyłanie pomagierów na misje - a co za tym idzie jeszcze nie mam skończonych zadań z Class Halla, a przez to brak 3 slota na relikt - nastąpi to dopiero dziś.
Po drugie: PANI KATARZYNO - to, że po raz kolejny pisze Pani "Bloken Isles" nie oznacza, że ten kontynent zacznie się dziwnym trafem tak nazywać!! Zresztą ostatni akapit to ewidentne Ctrl+C -> Ctrl+V z poprzedniego newsa, bo brzmi tak samo i zawiera ten sam błąd mimo jego wytknięcia - jawna kpina!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Po pierwsze: cieszę się niezmiernie, bo ze względu na pracę jestem sporo godzin w plecy
> jeśli idzie o wysyłanie pomagierów na misje - a co za tym idzie jeszcze nie mam skończonych
> zadań z Class Halla, a przez to brak 3 slota na relikt - nastąpi to dopiero dziś.
> Po drugie: PANI KATARZYNO - to, że po raz kolejny pisze Pani "Bloken Isles" nie oznacza,
> że ten kontynent zacznie się dziwnym trafem tak nazywać!! Zresztą ostatni akapit to ewidentne
> Ctrl+C -> Ctrl+V z poprzedniego newsa, bo brzmi tak samo i zawiera ten sam błąd mimo
> jego wytknięcia - jawna kpina!


A jak niby nazywa sie ten kontynent Panie Madralo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2016 o 14:13, Dejmer napisał:

A jak sie nazywa ten nowy kontynent Panie Madralo.

''Jawna kpina'' coz za oburzenie haha


Chyba "Broken Isles"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A jak sie nazywa ten nowy kontynent Panie Madralo.
Broken Isles - Panie niedoinformowany. Nawet gdyby Pani Katarzyna sepleniła to chyba w newsie powinna być prawidłowa nazwa, prawda? :P
A jawna kpina jak najbardziej: osoba, która w każdym newsie ma wytykane błędy, a w tym przypadku go nawet powieliła - oburzenia brak: raczej zażenowanie, że ktoś taki nadal pisze na tym portalu i niewątpliwie ma jeszcze z tego jakiś profit...

PS Polskie literki nie bolą, wiesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować