Zaloguj się, aby obserwować  
Phil_von_Roden

Internetowe - w jakie gry online gracie?

254 postów w tym temacie

W jakie gry online gracie? Co się wam w nich podoba, wady i zalety. To możecnie napisac poniżej.

Ja osobiście preferuje American`s Army, darmowa gra online symulująca walki oddziałow armii Amekykańskiej.
Grafika stoi na bardzo wysokim poziomie, realizm rownież. Wspaniałe dzwięki, wystrzałow, wybuchow i wołający ch coś kolegow. Można przyczepic sie jesynie do języka angielskiego.

Obecnie testuje Guild Wars i najprawdopodobniej na Gwiazdkę znajdzie się pod choinką. Oprócz tego trochę Diablo 2: LoD.

Oczywiście Guild Wars
No i mego ukochanego, wymiatającego wszystko na ziemi Enemy Territory

Zastanawiam się nad zakupem CS:S Prosiłbym ażeby ktoś mi odp na pytanie w temacie poswięconym Counter strike:Soruce (wpiszcie w szukaj: Counter :D).

a ja w nic nie gram bo szkoda mi tyle czasu na jedną grę. Wolę w singlu zagrać w10 dobrych gier niż przez 3 m-ce w jedną dobrą w kółko (np: Enemy Territory)

Dnia 02.11.2005 o 09:13, Evil Khan napisał:

a ja w nic nie gram bo szkoda mi tyle czasu na jedną grę. Wolę w singlu zagrać w10 dobrych gier niż przez 3 m-ce w jedną
dobrą w kółko (np: Enemy Territory)

w 10 !!! wwwwooooooooaaaaa masz kolego bardzo dużo wolnego czasu ;-), ja gdybym miał tyle to już dawno kupłbym WOW-a, no ale z uwagi na to że czasu mam nie za dużo czekam, może na święta...

A tak odnośnie tematu wątku to jeśli chodzi o gry internetowe to najchętniej grywam na przeglądarce ;-)
kiedyś o-game, x-wars, doh ... czasem udaje mi się skrzyknąć z kolegami na Diablo2 LOD ...

Dnia 02.11.2005 o 09:26, Pawelt napisał:

w 10 !!! wwwwooooooooaaaaa masz kolego bardzo dużo wolnego czasu ;-),
ja gdybym miał tyle to już dawno kupłbym WOW-a, no ale z uwagi na to że czasu mam nie za dużo czekam, może na święta...

no niestety czasu nie mam ale prawie codziennie od 23-3 pogram :)
śpię 4 godziny ale coś za coś :) Napoleon też podobno tyle sypiał ;)

Dnia 01.11.2005 o 20:25, Phil von Roden napisał:

W jakie gry online gracie?

Chwilowo w żadną, ale listonosz z WoW nadciąga, więc będzie się działo :-)

Wada: abonament (gdyby chociaż był niższy... "złotóweczko" rośnij w siłę!)
Gdybym zaczął wymieniać zalety, to by mi dnia nie starczyło na napisanie tego posta. Krótko: prawdopodobnie gra roku 2005 :-)

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować