Zaloguj się, aby obserwować  
Phil_von_Roden

Internetowe - w jakie gry online gracie?

254 postów w tym temacie

Dnia 30.11.2006 o 22:36, owczar4 napisał:

> Medeavil II ma tylko dobra reklame . Szczerze mowiac watpie by byla to dobra gra , moze
dlatego
> ze nie jestem wielbicielem RTS .
RTS??!!! Facet to jest STRATEGIA z prawdziwego zdarzenia!a grałeś że mówisz tak o nim?

A czy powiedzialem ze Medieval II to RTS ? Gralem w demko i wiem ze ta gra wchlonnie mnie na bardzo bardzo dlugi czas.

Szczerze mowiac watpie by byla to dobra gra , moze dlatego ze nie jestem wielbicielem RTS .
To zdanie utrzymuje mnie w przekonaniu ze tak wlasnie sadzisz.

Nie dawno grałem w FEAR Combat, ale miałem nie raz straszne lagi. Chcę przetestować GW, które będzie w CDA. Może mi się spodoba. Ogólnie raz po raz gram w Quake III, ale zazwyczaj z botami (są inteligętniejsi :)) i przewidywalnie. Jak już to wolę pograć na infie z kumplami :)

Rappelz polecam podobne do Silkroada tylko lepsza grafa i takie tam inne bajery
sami osądźcie tylko nie piszcie kolejny quest zabicie potworów bo to każdy wie, w darmowym mmo ja bym za wiele nie wymagał

Dnia 24.12.2006 o 10:44, Szymon B napisał:

Ciężko nazwać to MMO, bo to się raczej kojarzy z grami typu WoW czy GW, no ale biorąc pod uwagę definicję MMO - to tak jest to MMO. Jest to gra browserowa (wystarczy mieć przeglądarkę, żeby w nią zagrać), mechanika: o-game, klimaty: wczesne średniowiecze.

Świat 2 rusza 28.12.2006 o godzinie 19, więc jest to dobry moment do rozpoczęcia gry w Plemiona :)

Dnia 25.12.2006 o 14:00, Bartuc napisał:

> > http://www.plemiona.pl/
> to MMo?!

Ciężko nazwać to MMO, bo to się raczej kojarzy z grami typu WoW czy GW, no ale biorąc pod uwagę
definicję MMO - to tak jest to MMO. Jest to gra browserowa (wystarczy mieć przeglądarkę, żeby
w nią zagrać), mechanika: o-game, klimaty: wczesne średniowiecze.

Świat 2 rusza 28.12.2006 o godzinie 19, więc jest to dobry moment do rozpoczęcia gry w Plemiona
:)

Zagrałem i nie mogę skończyć :)

Ja grałem długo w Ragnarok, polecam BARDZO!!! Teraz gram w L2 i też mi się bardzo podoba, nawet bardziej od GW i WOWa. A poza masive, to polecam króla hack''n slashów czyli Diablo 2 z LODem

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować