Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Might & Magic Heroes VII bez dalszego wsparcia

11 postów w tym temacie

Ta część ma tak nudny klimat że aż strach! jestem bardzo zdziwiony z decyzji Ubisoftu że już nie będą wspierać VII bo jeszcze wiele w niej trzeba dodać, choćby zamek Inferno!, więcej elementów na mapach żeby nie były tak gołe!.
Jak byłem zachwycony niektórymi mapami na CBT tak na finalnej wersji byłem już zawiedziony... jedyne co było fajne to to że kupiłem o połowe taniej Kolekcjonerkę z której jestem zadowolony :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że zrobili gre która była po prostu żałośnie kiepska, nudna, banalnie prosta, AI nie istniało, optymalizacja nie istniała (miałeś 16 gb ramu? gra zjadła cały...), + gra wygrywała w rankingu ''najbardziej zabugowanej gry'' danego roku.

Gra została stworzona za marne $$, to i dostaliśmy marną jakość. Sprzedała się strasznie słabo - 93 000 według steamspy, co jest wynikiem strasznym jak na znaną serie. Heroes 6 sprzedało się w nakładzie +600 000. Widać ubisraczka uznała że dalej nie ma co wydawać $$ na wspieranie gry poprzez płacenie pracowniką którzy mają naprawiać bugi czy inne elementy, tylko opłacalniejsze jest zamknąc grę na amen i tyle.

Dodatek z krasnoludami ma sprzedaż na poziomie 9300. 30$ za każdy = 280 000$. 30% bierze steam za sprzedaż gier. To twórcy na dodatku zarobili nie całe 200 000. Do tego odliczyć, podatek od sprzedaży każdej kopi, marketing dodatku, opłacenie pracowników przez kilka co najmniej miesięcy. I moze im wyjść suma na (-). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Gra została stworzona za marne $$, to i dostaliśmy marną jakość. Sprzedała się strasznie
> słabo - 93 000 według steamspy, co jest wynikiem strasznym jak na znaną serie.

W przypadku tej gry Steamspy liczy wyłącznie wersje kupione bezpośrednio na Steamie, wszystkie inne już nie, bo są podpinane tylko pod UPlay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2016 o 19:14, Frezko napisał:

Seria Heroes of might and magic umarła w tedy jak ją przejął Ubisoft

Seria HoM&M umarła wtedy, gdy umarła Erathia (czy jak tam się nazywał ten świat z pierwszych 3 części). Te nowe światy są totalnie beznadziejne, ale "czwórkę" ratowały przynajmniej stare postacie. Od 5 wzwyż historia jest słabaaaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować