Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rockstar na czerwono. Czy już wiecie co to znaczy?

18 postów w tym temacie

Proszę, tylko nie ramaster Red Dead Redemption... No dobra, też bym w to zagrał ;)

Rockstar, dajcie nam Red Dead Retribution, Red Dead Revenge, Red Dead Renagade, Red Dead Redneck ;) albo Red Dead Righteous

Będę czekał z wypiekami na twarzy. Red Dead Redemption to była najlepsza gra w klimatach westernu jaka się kiedykolwiek ukazała. Osobiście uważam, że także znalazłaby się w top 5 gier poprzedniej generacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No remake to na pewno nie będzie skoro Red Dead Redemption to była kontynuacja niejako. Dodatkowo zakończona. Bardziej kolejna, kompletnie nowa opowieść na dzikim zachodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2016 o 17:50, dariuszp napisał:

No remake to na pewno nie będzie skoro Red Dead Redemption to była kontynuacja niejako.
Dodatkowo zakończona. Bardziej kolejna, kompletnie nowa opowieść na dzikim zachodzie.


Zakończona nie zakończona. Powiedziałbym że twórcy zostawili sobie otwartą drogę do następnej części.

Spoiler

Jackiem Marstonem z tego co pamiętam długo nie pogralismy i nie było chyba z nim żadnej misji więc... coś mi się wydaje że kolejna część będzie o zemście syna na tych dwóch(nie pamiętam imion) przedstawicielach prawa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zakończona nie zakończona. Powiedziałbym że twórcy zostawili sobie otwartą drogę do następnej
> części.

Spoiler

Jackiem Marstonem z tego co pamiętam długo nie pogralismy i nie było chyba
> z nim żadnej misji więc... coś mi się wydaje że kolejna część będzie o zemście syna na
> tych dwóch(nie pamiętam imion) przedstawicielach prawa :P



Spoiler

Przecież Jack dokonuje zemsty na tym starym pierdzielu. Na końcu gry chłopak szuka dziadygi i znajduje go nad rzeką strzelającego do kaczek. Jack podchodzi do niego, nawiązuje się krótka pogawędka i młody faszeruje tą gnidę ołowiem. Wtedy pojawia się ładny napis Red Dead Redemption. Myślę, że wątek jest zakończony i jeśli będą robić kontynuację to z nowym bohaterem.




Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, czas mi nie służy :p zapomniałem o tym .

Spoiler

Niemniej myślę, że syn Johna byłby dobrym bohaterem ewentualnej następnej czesci

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, czas mi nie służy :p zapomniałem o tym .

Spoiler

Niemniej myślę, że syn Johna byłby dobrym bohaterem ewentualnej następnej czesci

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, czas mi nie służy :p zapomniałem o tym .

Spoiler

Niemniej myślę, że syn Johna byłby dobrym bohaterem ewentualnej następnej czesci

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Mam nadzieję że tym razem otrzymamy wersję PC.
> Za rok może dwa. R* nie lubi Pecetowców.
> > Mam nadzieję że tym razem otrzymamy wersję PC.
> Za rok może dwa. R* nie lubi Pecetowców.

Po tym, jak wyglądała optymalizacja GTA V śmiem twierdzić coś dokładnie odwrotnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że to jednak sequel* Red Dead Redemption a nie remaster sześcioletniej już gry (kto chciał, to już dawno ograł wzdłuż i wszerz). Będzie wreszcie okazja, żeby kupić PS4 czy tam ulepszyć blaszany rydwan (w zależności co wyjdzie mi taniej i na co wyjdzie najpierw). W każdym razie ja czekam, bo R* od lat nie dał plamy i mnie nie zawiódł. Ba, ja czekam na ten sequel* już 6 lat, więc hype jest, jak przy żadnym innym tytule.
*Pod względem "osi czasu" ma to być podobno prequel, co jest zrozumiałe i co mojego hypu nie umniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować