Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Analitycy zgodni: Red Dead Redemption 2 nie pobije rekordu GTA V

8 postów w tym temacie

Bo nie pobije. Gra może być setki razy lepsza, ale samej popularności GTA nie przeskoczy. Ale wcale mnie to nie martwi. Będzie mniej denerwującej dzieciarni w Online...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie kazdemu pasuje klimat dzikiego zachodu. Choc ja go wrecz uwielbiam to sam RDR jest nudny do bolu . Swiat pusty i tak naprawde nie bylo w grze nawet 20% tego co mozna znaleźć w filmach o dzikim zachodzie. W porownaniu do Red Dead Revolver nie dzieje sie tam nic. Mi osobicie od GTA IV przestalo zalezec na grach Rockstara , bo widze ze troche zeszli z sciezki krolowania i trzymania niepowtarzalnego klimatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie kazdemu pasuje klimat dzikiego zachodu. Choc ja go wrecz uwielbiam to sam RDR jest
> nudny do bolu . Swiat pusty i tak naprawde nie bylo w grze nawet 20% tego co mozna znaleźć
> w filmach o dzikim zachodzie. W porownaniu do Red Dead Revolver nie dzieje sie tam nic.
> Mi osobicie od GTA IV przestalo zalezec na grach Rockstara , bo widze ze troche zeszli
> z sciezki krolowania i trzymania niepowtarzalnego klimatu.

Wreszcie ktoś kto mnie rozumie ;v;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie kazdemu pasuje klimat dzikiego zachodu. Choc ja go wrecz uwielbiam to sam RDR jest
> nudny do bolu . Swiat pusty i tak naprawde nie bylo w grze nawet 20% tego co mozna znaleźć
> w filmach o dzikim zachodzie. W porownaniu do Red Dead Revolver nie dzieje sie tam nic.
> Mi osobicie od GTA IV przestalo zalezec na grach Rockstara , bo widze ze troche zeszli
> z sciezki krolowania i trzymania niepowtarzalnego klimatu.
Nie przesadzajmy fabuła GTA IV była nie powtarzalna i mroczna (bo rozumiem, że ta część spowodowała, że coraz gorzej patrzysz na twory tej firmy), po za tym to rzeczywiście GTA IV było nudne i miało mniej aktywność od starszego SA ale nie o to chodziło w GTA, pamiętam, że zawsze zamiast robić misje to bawiłem się na mieście no ale ileż można, GTA V z kolei fabułę miało pokrętną i ociekającą groteską wręcz, którą zaserwowano jako komentarz dla wydarzeń w Ameryce (Taka groteska to nawet rodzina Michaela, bardzo ale to bardzo przerysowana i wyolbrzymiona pod względem problemów), oczywiście pojawił się humor, który czasami bawił, a czasami wiedziałem, że coś ma być śmieszne ale jakoś mi do śmiechu nie było. GTA V to ponoć głównie GTA Online ale mi bardziej już się podobał mod na multi do GTA Sa niż to co tam dali. RDR za to masz rację, nudny do bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konradm4 , sam Niko Bellic byl bardziej klimatyczny niz jak wszystkie trzy glowne postacie z Gta V . Spojrz tez na skok audio/wizualny miedzy SA a IV . Do tego mnie osobiscie swiat Gta IV zachecal do eksploatacji. Samochody , prowadzilo sie z duzo wieksza frajda , gdzie w V prowadzenie jest dretwe a samochody sztywne i ocieżałe. A to , ze GTA Sa i Vice City to krolowie klimatu , nikt chyba nie zaprzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konradm4 , sam Niko Bellic byl bardziej klimatyczny niz jak wszystkie trzy glowne postacie z Gta V . Spojrz tez na skok audio/wizualny miedzy SA a IV . Do tego mnie osobiscie swiat Gta IV zachecal do eksploatacji. Samochody , prowadzilo sie z duzo wieksza frajda , gdzie w V prowadzenie jest dretwe a samochody sztywne i ocieżałe. A to , ze GTA Sa i Vice City to krolowie klimatu , nikt chyba nie zaprzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sam swojej cegiełki nie dołożę, nie grałem w RDRed.1 (mój x360 pod koniec żywota generacji był głośniejszy od odrzutowca, co uniemożliwiało komfortowe granie), a nie wydali remastera na ps4 (a mogliby, kupiłbym). Także mimo że klimat gry jest jednym z moim ulubionych (pierwsza miłość - outlaws od lucas arts), nie zacznę od sequela (a nawet 3. części, chociaż RD Revolver jestem w stanie ograć w emulatorze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować