Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nintendo Switch - poznajcie nową konsolę od Wielkiego N

17 postów w tym temacie

Nigdy, ale to nigdy nie miałem żadnej konsoli Nintendo.
Muszę przyznać, że ta jest pierwszą, która mnie zainteresowała.
Pozostają tylko dwie kwestie: cena i katalog gier ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nigdy, ale to nigdy nie miałem żadnej konsoli Nintendo.
> Muszę przyznać, że ta jest pierwszą, która mnie zainteresowała.
> Pozostają tylko dwie kwestie: cena i katalog gier ???

Pewnie tez Ci sie mazylo podczas sesji z gra , kiedy zlapalo cie parcie na jelito przesiasc sie z gra na kibelek , bo mnie to zawsze ityruje kiedy mam taki problem. Nintendo daje rozwiazanie wielu takim sytuacja . Konsola o mocy prawdobodobnie wyzszej od Ps3 ktora mozna spakowac w dwie keszenie kurtki zimowej i zabrac wszedzie bez zadnego problemu. Tak jak ciebie i mnie pierwszy raz Nintendo pozytywnie zaskoczylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to dziwacznie, ale i bardzo ciekawie. Jestem za, bo granie na tabletach/smartfonach to dla mnie porażka, tu mamy połączenie konsoli stacjonarnej z handheldem. Jednakże nazwa NX chyba brzmiała lepiej. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Będzie jak z Wiiu, trąbienie o klęsce a potem zaskoczenie sukcesem.

Skuces? Ok 13 mln sprzedanych egzemplarzy, przy ok 22 mln XOne i 43 mln PS4 to porażka, nie sukces. Zwłaszcza że konsola była na rynku ok. rok dłużej niż jej rywale, a poprzednik Wii U sprzedał się w ponad 100 mln egzemplarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No petarda, jestem miło zaskoczony. Obstawiam że zacznie się szukanie kontrolerów po całym domu, a bo to dzieci pozabierały a bo to pies zeżarł. :P podoba mi się w Nintendo mega podejście do funu i to na różne sposoby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nadal sukces. Zresztą nie tylko Wii zjadło konkurencję. 3ds również podbił rynek. Ktoś tu mówił o ps vita. Vita nie dorasta 3ds do pięt.

Mnie mocno zaciekawiło. Pytanie czy to coś dało by radę zastąpić mi 3ds.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyglada to to ciekawie, jeśli Skyrim na tym działa, to znaczy że podzespoły dosięgają tej, przynajmniej generacji PS3/X360, a kto wie czy Ninny nie poszło po rozum do głowy i nie wpakowało tam czegoś mocniejszego.

Jednakże, nadal pozostaje kwestia ceny, i zaplecza growego. Wydawać by się mogło że Nintendo dogadało się z większą ilością studiów, by zaopatrzeć Switcha w jakieś startówki, ale konkretnych tytułów na razie nam brakuje. A warto dodać, że sprzęt wchodzi na rynek już w Marcu, czyli stosunkowo szybko...

Pożyjemy zobaczymy, może Switch będzie sukcesem. Na razie nie hajpujmy, zachowajmy sposób, ale i trzymajmy kciuki by się udało. Bo co jak co, ale jakiś konkretny rywal dla PS4 i Xboxa One by się przydał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, że Nintendo znowu zaczyna od kłamstw jeśli chodzi o gry np. skyrim nie jest potwierdzony przez bethesda a na dodatek to co na trailerze jest to wersja stara czyli nawet nie remaster. Nawet 2K dało do wiadomości, na razie nie ma żadnych gier w drodze na tą konsolę. Druga sprawa nadal nie wiadomo jakie gpu na pokładzie czy Tegra x2, Tegra x1 lub starsze gpu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Wyczuwam kolejną porażkę Nintendo.
>
> A ja uśmiercenie PS Vita. A konsole Nintendo mają się dobrze, nawet WII U.

Ps Vita już umarło brak gier i słabe wsparcie od Sony jeżeli jeszcze jakieś jest. Wii U to gdzie się dobrze trzyma bo po ostatnich wynikach sprzedawała się dobrze tylko i wyłącznie w Azji. W Europie prawi nie istnieje, a w Stanach coś tam przędzie ,ale nie da się tego chyba nazwać że jest dobrze. Nintendo nawet jak czasem dostaje po tyłku to i tak prze z uśmiechem na ustach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować