Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Civilization VI grą roku? Przegląd ocen

8 postów w tym temacie

Gra jest bardzo dobra i jeśli nie grałeś w poprzednie to będziesz miał "czysty" umysł i nie będziesz odnosić się do poprzedniczek. Natomiast Civka jest specyficzną serią i nie każdemu pewnie przypadnie do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2016 o 19:32, Piotr13PL napisał:

Czy wg. was, szósta część jest dobra, dla kogoś, kto jeszcze nigdy nie grał w żadną odsłonę
i chciałby się przekonać?


Aby "się przekonać" czy tak specyficzna gra jak Cywilizacja się podoba, raczej lepiej wydać niewielkie pieniądze na Cywilizację 4 Complete, niż 200+ na tytuł mający niewiele "mięsa" i nie w pełni zbalansowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Oj tam ja nie grałem i tytuł już czeka na odpalenie, niech tylko znajdę kilka godzinek
> na start :)

Hehe lepiej nie zaczynaj bo te kilka godzinek minie baaaardzo szybko i zanim sie spostrzeżesz bedziesz chcial więcej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super gra. Pewnie taka jest. Szkoda, że gram.pl wali sobie nie powiem w co. W piątek 21.10 dostałem zakupiony klucz do wersji cyfrowej. Niestety nieprawidłowy. Od piątku czekam na ich reakcję. Na mail zero odpowiedzi, infolinia to totalna porażka, no chyba, że ktoś ma czas wisieć na telefonie 40 minut. Żałosne traktowanie klienta. Deklarują 24 godziny na odpowiedź, tymczasem czekam już prawie 26 godzin i nic. Totalna olewka. Nie polecam tutaj niczego kupować, bo to strata czasu i pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować