Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ujawniono wymagania sprzętowe Dishonored 2

21 postów w tym temacie

Gra wygląda trochę lepiej od jedynki i takie wymagania? I sense a trap, a szkoda bo chciałem kupować i grać na premierę. To samo miałem z Batmanem AK... Strasznie się napaliłem i wyszedł bubel. Na SW2 się nie napalałem i wyszło bardzo ładnie... Wniosek jest taki by się nie nakręcać najwyraźniej, bo to pecha przynosi i złośliwość losu:/

PS: Ciekawe czy chociaż wsparcie dla KL+M będzie, bo dotychczas wszystkie pokazy z PC były na padzie i przestarzałym kodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beth wprowadziła nową politykę co do udostępnienia mediom swoich gier przed premierą i chyba tutaj może być faktycznie niezła kupa... Ja tam na takie ich zachowanie odpowiadam prostym: dopóki nie zobaczę recek/filmików na YT mojej kasy nie zobaczą złamasy i basta! Cały czas mam problem z modami w nowym Skyrim - ostateczna odpowiedź supportu? Proszę przeinstalować grę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Gra wygląda trochę lepiej od jedynki i takie wymagania? I sense a trap, a szkoda bo chciałem
> kupować i grać na premierę.

Czy ja wiem wymagania standard no może grafy mogły być o klasę niżej. ale procesor,ram zero zdziwienia w moim przypadku. Dla mnie ważne że i tak odpalę na max dopiero jak komp mi nie będzie domagał wtedy będę się wnerwiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli juz 8 GB ramu to to absolutne minimum a dla ustawien ultra to mało?? Brakuje w wymaganiach wzmianki o dysku ssd.Bo chyba dla maksymalnych ustawień to też już standard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Gra wygląda trochę lepiej od jedynki i takie wymagania? I sense a trap, a szkoda
> bo chciałem
> > kupować i grać na premierę.
>
> Czy ja wiem wymagania standard no może grafy mogły być o klasę niżej. ale procesor,ram
> zero zdziwienia w moim przypadku. Dla mnie ważne że i tak odpalę na max dopiero jak komp
> mi nie będzie domagał wtedy będę się wnerwiał.

16GB dla takiej gry? Proszę cię...
Komuś się nie chciało optymalizować, mimo tych wszystkich obsów i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2016 o 20:43, Sanders-sama napisał:

16GB dla takiej gry? Proszę cię...
Komuś się nie chciało optymalizować, mimo tych wszystkich obsów i tyle.

RAM podaje się na zapas, by nie skończyło się to tak, że komuś nagle gra zaczyna korzystać ze swapa.

Ale hurr durr, leniwi developerzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2016 o 21:15, Henrar napisał:

> 16GB dla takiej gry? Proszę cię...
> Komuś się nie chciało optymalizować, mimo tych wszystkich obsów i tyle.
RAM podaje się na zapas, by nie skończyło się to tak, że komuś nagle gra zaczyna korzystać
ze swapa.

Ale hurr durr, leniwi developerzy.


Pisząc ten post od razu pomyślałem o tobie, i o tym że oczywiście przyjdziesz i zaczniesz bronić tych leniwych developerów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wymagania się pokryją z rzeczywistością czy nie, tego nie wiadomo - dzisiaj niczego nie można być pewnym :) Dying Light miało mi w ogóle nie pójść na starszym sprzęcie, tymczasem miałem naprawdę rewelacyjną wydajność i gra jeszcze nieźle wyglądała. W niektórych przypadkach jest na odwrót. Mnie tylko niepokoi to że ten cały Void jest oparty na id Tech 5, z którym nie mam miłych wspomnień. Coś tam autorzy mówili że przepisano około 70% tego silnika, no ale w praktyce... zobaczymy po premierze. Póki co, zdecydowałem się jednak wstrzymać z pre-orderem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre że jest PlayStation 4 i zero obaw o to czy gra mi ruszy ;) Jednak konsole to konsole brak obaw o wymagania sprzętowe, jednak kosztem słabszej oprawy graficznej ale to akurat jest na drugim miejscu bo liczy się dobra zabawa. Wyścig zbrojeń już dawno mnie nie interesuje, a pomyśleć, że jeszcze nie tak dawno byłem zatwardziałym graczem PC.

  • Downvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dobre że jest PlayStation 4 i zero obaw o to czy gra mi ruszy ;) Jednak konsole to konsole
> brak obaw o wymagania sprzętowe, jednak kosztem słabszej oprawy graficznej ale to akurat
> jest na drugim miejscu bo liczy się dobra zabawa. Wyścig zbrojeń już dawno mnie nie interesuje,
> a pomyśleć, że jeszcze nie tak dawno byłem zatwardziałym graczem PC.

Hej Michael - witamy Cię serdecznie, czy z czymś jeszcze chciałbyś się z nami podzielić? Może tym, że kiedyś garbiłeś się przed komputerem z myszką i klawą, a teraz wygodnie siedzisz przez kanapą z padem w ręce? :)

W przyszłym tygodniu kupuję 1060tkę 6GB i zamiotę tą grę razem z, mam nadzieję, dobrym AA i ultra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2016 o 11:50, MichaelDicson napisał:

Dobre że jest PlayStation 4 i zero obaw o to czy gra mi ruszy ;) Jednak konsole to konsole
brak obaw o wymagania sprzętowe, jednak kosztem słabszej oprawy graficznej ale to akurat
jest na drugim miejscu bo liczy się dobra zabawa. Wyścig zbrojeń już dawno mnie nie interesuje,
a pomyśleć, że jeszcze nie tak dawno byłem zatwardziałym graczem PC.


Gorzej jak nie będzie ci stałych 30FPSów trzymać, hihihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> W przyszłym tygodniu kupuję 1060tkę 6GB i zamiotę tą grę razem z, mam nadzieję, dobrym
> AA i ultra :)

Tak... mam tą samą kartę i to samo myślałem przy odpalaniu najnowszego Deusa. Dzisiaj mógłbyś mieć nawet sprzęt z NASA, a i tak będzie coś zgrzytać. Także nie śmiejcie się z kolegi, bo możliwe że nie będzie się musiał o nic martwić. Takie czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
> > W przyszłym tygodniu kupuję 1060tkę 6GB i zamiotę tą grę razem z, mam nadzieję,
> dobrym
> > AA i ultra :)
>
> Tak... mam tą samą kartę i to samo myślałem przy odpalaniu najnowszego Deusa. Dzisiaj
> mógłbyś mieć nawet sprzęt z NASA, a i tak będzie coś zgrzytać. Także nie śmiejcie się
> z kolegi, bo możliwe że nie będzie się musiał o nic martwić. Takie czasy.
>
Tak... gorzej jak nie będzie stałych 30 na konsolach jak to już czasami bywało...
A z drugiej strony... "Dobre że jest GTX 1070 i zero obaw o to czy gra mi ruszy ;) Jednak PC to PC, brak obaw o wymagania sprzętowe gdy się kupi nową grafikę choćby i raz na 8 lat, jednak kosztem słabszej oprawy graficznej ale to akurat jest na drugim miejscu bo liczy się dobra zabawa."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było komputer do gier też posiadam jednak odkąd mam ps4 gram częściej na konsoli ot wygodniej i tyle. Przy niektórych tytułach nauczyłem się, że nie warto kupować wersji na pc bo optymalizacja leży i kwiczy po mimo posiadania sprzętu powyżej zalecanych wymagań sprzętowych. Co do samej gry to wymagania sprzętowe są sporawe jak na tą gre. Dla mnie ważniejsze jest bezproblemowe granie a to czy w 30 klatkach czy w 60 czy w uj wie ilu to mało dla mnie znaczy. Gra ma mieć dobrą historię, która mnie wciągnie, a po drugie ma mnie chodz trochę odciągnąć od świata realnego i dać mi dobrą zabawę. Ot i tyle gram na konsoli i pc ale więcej na tym pierwszym bo tak wolę i jest mi wygodniej. Ot tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Żeby nie było komputer do gier też posiadam jednak odkąd mam ps4 gram częściej na konsoli
> ot wygodniej i tyle. Przy niektórych tytułach nauczyłem się, że nie warto kupować wersji
> na pc bo optymalizacja leży i kwiczy po mimo posiadania sprzętu powyżej zalecanych wymagań
> sprzętowych. Co do samej gry to wymagania sprzętowe są sporawe jak na tą gre. Dla mnie
> ważniejsze jest bezproblemowe granie a to czy w 30 klatkach czy w 60 czy w uj wie ilu
> to mało dla mnie znaczy. Gra ma mieć dobrą historię, która mnie wciągnie, a po drugie
> ma mnie chodz trochę odciągnąć od świata realnego i dać mi dobrą zabawę. Ot i tyle gram
> na konsoli i pc ale więcej na tym pierwszym bo tak wolę i jest mi wygodniej. Ot tyle!

Kolega insynuował, że granie na PC wygodne nie jest, a to nieprawda stąd mój odzew drogi GRAMowiczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do wygody to wystarczy sobie kupić pada i już jest podobnie jak na konsoli.
I żeby nie było, piszę to jako posiadacz czterech konsoli, na których gram jednak tylko w to, co nie wychodzi na PC, w tytułu multiplatformowe gram na PC, zawsze to większa rozdzielczość, oprawa graficzna i czasami więcej kl/s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te 16GB nawet jak na podawanie w zapasie to kpina widzę że trzeba napędzić sprzedać ramu bo aż tak biednie się sprzedaje podwyższając i kłamiąc konsumentów podając nie prawdziwe dane. P.S. Nie, nie obudziłem się dzisiaj :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2016 o 21:15, Henrar napisał:

> 16GB dla takiej gry? Proszę cię...
> Komuś się nie chciało optymalizować, mimo tych wszystkich obsów i tyle.
RAM podaje się na zapas, by nie skończyło się to tak, że komuś nagle gra zaczyna korzystać
ze swapa.

Ale hurr durr, leniwi developerzy.


I co Henrarku? Hurr durr Leniwi developerzy się sprawdziło, skoro ludzie z Pecetami powyżej zalecanych mają problemy na very low. Broń cwaniaczków dalej hurr durr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > 16GB dla takiej gry? Proszę cię...
> > > Komuś się nie chciało optymalizować, mimo tych wszystkich obsów i tyle.
> > RAM podaje się na zapas, by nie skończyło się to tak, że komuś nagle gra zaczyna
> korzystać
> > ze swapa.
> >
> > Ale hurr durr, leniwi developerzy.
>
> I co Henrarku? Hurr durr Leniwi developerzy się sprawdziło, skoro ludzie z Pecetami powyżej
> zalecanych mają problemy na very low. Broń cwaniaczków dalej hurr durr!
Dokładnie PC ma problem z grą, konsole radzą sobie z tytułem doskonale zwłaszcza ps4 ;) co miło zaskakuje. Chodź jak wydawca zdecydował się wydać grę na konsole i pc to powinien postarać się by gra działała dobrze na wszystkich platformach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować