Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Hollow - zobacz gameplay z polskiej produkcji

5 postów w tym temacie

"Hollow opowie historię pewnego pilota statku, który otrzymuje zadanie przeszukania stacji kosmicznej krążącej po orbicie Saturna. Jej załoga zniknęła w niewyjaśnionych okolicznościach, a nasz bohater musi odkryć przyczyny takiego stanu rzeczy."

Załoga ogromnej stacji kosmicznej przepada bez śladu i zostaje wysłany jeden, nieuzbrojony pilot, żeby zobaczyć co jest grane? No... ehh... ja... co?

Jakoś sceptycznie do tego podchodzę. Sto razy bardziej czekam na Agony, które klimatem i pomysłem pozamiatało.
Tutaj na tym gameplayu jedyne co zobaczyłem to symulator chodzenia połączony z niesamowicie sztywnym modelem strzelania no i ogromne dropsy FPSów.

+ Kosmos, zniszczona/opuszczona stacja kosmiczna i pokraczne humanoidalne potwory? Gdzieś już to widziałem tylko nie pamiętam gdzie. Eghm AghmDeadspaceAgh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> + Kosmos, zniszczona/opuszczona stacja kosmiczna i pokraczne humanoidalne potwory? Gdzieś
> już to widziałem tylko nie pamiętam gdzie. Eghm AghmDeadspaceAgh

System Shock był pierwszy, a nie żaden Dead Space :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sabo, nie podążajcie tą drogą - gra o tym, jak niebezpieczne mogą być gaśnice.. Słabo... Rozumiem, że pierwowzorem był Silent Hill, ale głupotki z gatunku - "koleś zwiał a ja nie" , jakieś nielogiczne przełączenia pomiędzy stanami, jakiś surwiwal z broni z taśmy i elektromagnesów i ton wrogów nie przemawia do mnie... i czy tylko ja mam wrażenie, że całość jest jakaś taka... ociężała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sabo, nie podążajcie tą drogą - gra o tym, jak niebezpieczne mogą być gaśnice.. Słabo... Rozumiem, że pierwowzorem był Silent Hill, ale głupotki z gatunku - "koleś zwiał a ja nie" , jakieś nielogiczne przełączenia pomiędzy stanami, jakiś surwiwal z broni z taśmy i elektromagnesów i ton wrogów nie przemawia do mnie... i czy tylko ja mam wrażenie, że całość jest jakaś taka... ociężała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować