Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dishonored 2 - jest trailer premierowy. Patch na pierwszy dzień waży 9 GB

15 postów w tym temacie

Póki co, steamowe recenzje nie nastrajają pozytywnie (jedni stękają że mają 40FPSów, drudzy że tnie ale i tak nie żałują, trzeci że wszystko gra jak należy)... Dobrze że się wstrzymałem, jeden Arkham Knight mi wystarczy do końca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Póki co, steamowe recenzje nie nastrajają pozytywnie (jedni stękają że mają 40FPSów,
> drudzy że tnie ale i tak nie żałują, trzeci że wszystko gra jak należy)... Dobrze że
> się wstrzymałem, jeden Arkham Knight mi wystarczy do końca życia.

118+ / 20- na Steamie, Very Positive. Moim zdaniem jest dobrze jak na premierę. Pojawią się pacze i będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No właśnie jeszcze day one patcha nie poinstalowali, a skoro tyle zajmuje to pewnie jest
> wazny.
>
> Mam nadzieje, ze na 1070 bedzie smigac

Dokładnie, oni grają bez day one patch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poranek i dzisiaj już na Steamie ''mixed'' (376 + / 200 -). Praktycznie nikt nie narzeka na grę z komentarzy na głównej a tylko na słabą optymalizację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykre. Pierwsza cześć działała bardzo dobrze. Zresztą DOOM z tego roku też wygląda dobrze i działa świetnie, a to chyba ten sam silnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz się dowiemy że grę portował 2 osobowy zespół miesiąc przed premierą, lol...
Ale chociaż jest sterowanie pod myszkę i klawiaturę, bo na tym demie które dali ogrywać wybranym nie było nawet tego.
Ludzie którzy mają zalecane konfiguracje oglądają pokazy slajdów na Ultra, aż mnie dziwi skąd tyle pozytywnych recenzji, nawet jak narzekają na dropy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zaraz się dowiemy że grę portował 2 osobowy zespół miesiąc przed premierą, lol...
> Ale chociaż jest sterowanie pod myszkę i klawiaturę, bo na tym demie które dali ogrywać
> wybranym nie było nawet tego.
> Ludzie którzy mają zalecane konfiguracje oglądają pokazy slajdów na Ultra, aż mnie dziwi
> skąd tyle pozytywnych recenzji, nawet jak narzekają na dropy.

Wiesz, nie każdy musi mieć 100fps. Jestem starej daty i mi starczy stabilne 30fps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2016 o 13:07, Fabiopirat napisał:

> Zaraz się dowiemy że grę portował 2 osobowy zespół miesiąc przed premierą, lol...

> Ale chociaż jest sterowanie pod myszkę i klawiaturę, bo na tym demie które dali
ogrywać
> wybranym nie było nawet tego.
> Ludzie którzy mają zalecane konfiguracje oglądają pokazy slajdów na Ultra, aż mnie
dziwi
> skąd tyle pozytywnych recenzji, nawet jak narzekają na dropy.

Wiesz, nie każdy musi mieć 100fps. Jestem starej daty i mi starczy stabilne 30fps.


No właśnie, tylko że nawet tych 30 nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masakra ... tytuł niegrywalny.
Po uruchomieniu wczytuje się jakiś pasek ok. pięć minut. Potem mam reklamy z rwącym się dźwiękiem i czarny ekran przez ponad minutę. Gdy już pojawi się menu gry mam 1 klatkę na sekundę. Udało mi się uruchomić samouczek, ale pomimo iż Steam pokazuje 60 kl/s nie da się grać, gdyż gra po prostu sie tnie i wiesza, a wygląda przy tym przeciętnie ...

W10 64 bit
I7-4790K
GTX 1070
16GB RAM DDR3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować