• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Woltero25

Problem z wiedzmin 1 POMOCY BLAGAM

Pytanie

Witam otóż mam problem z grą wiedzmin 1 kupiona i zainstalowana na gog.com
I gdzy odpalam gre wszystko ladbie pieknie ale gdy juz wchodze do rozgrywki to gra naprawde muli na wysokich detalach a nawet na niskich . Kiedyś gralwm w wiedzmina na slabszym kompie niz mam teraz i jakos sie nie ciął .Gre probowalem juz odpalic ze zgodnascia z win xp sp3 win vista ... I nadal to samo . posiadam windowsa 7 .
Specyfikacja mojego komputera :
-procesor intel(R) Core(TM)2 quad Q6600 4x 2.4ghz
-karta graficzna geforce 9500gt 1gb
-system windows 7 ultimate service pqck 1 64bit
-2,5 gb ramu
-zasilacz tracer 550W


Nagralem filmik ale nie wiem jak go tu umieścić.
Błagam pomozcie bardzo chce zagrac w ta gre bo dawno nie gralem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Niestety W1 miał dość słaby engine i trochę z nim problemów. Musisz popróbować z różnymi ustawieniami (czasami nawet wyższe potrafią lepiej działać). Zacznij od wyłączenia cieni i V-sync(synchronizacja pionowa). Sprawdź też czy problem nie leży po stronie dźwięku (np. wyłącz muzykę lub odgłosy środowiska).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zgodnie z tematem na gogu z problemami z wiedzminem 1, w grze nie ma opcji V sync, trzeba wymusić używając sterowników karty graficznej czy dodatkowych programow.

Czy przy uruchomianiu gry miales jakies komunikaty, ze sprzet nie spelnia norm i ominales to sposobem np. -dontforceminreqs ?
Lub sprawdzic opcje z edycja rejestru https://www.gog.com/forum/the_witcher/fix_minimum_requirements_not_met_on_win7_x64/post1


Mozesz sprobowac zainstalowac DirectX 9. https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=8109

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować