Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

17 minut rozgrywki ze Space Hulk: Deathwing

6 postów w tym temacie

Brakuje w tej grze odczucia potęgi, przecież terminator to czołg na nogach i kilku/kilkunastu obcych nie powinno móc go nawet zarysować a tutaj terminator pada jak mucha, dodatkowo słabo wypadają ich animacje. Choć i tak porównując to do gier z WH40k jakie wyszły w ostatnim czasie zapowiada się coś lepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.11.2016 o 00:45, MisticGohan_MODED napisał:

1. gówniane AI komputera (szczególnie towarzyszy-statystów)


Nie wiem jak towarzysze, ale wróg będzie potrafił się wycofać, przegrupować, zrobić zasadzkę i atakować z różnych stron, więc zapowiada się dobrze. Powiedziałbym nawet, że AI wybija się ponad przeciętność.

Dnia 20.11.2016 o 00:45, MisticGohan_MODED napisał:

2. marny i irytujący voice-acting...


Dlaczego marny? Jest poprawny, dupy nie urywa, ale nie jest źle.

gracz_155

Dnia 20.11.2016 o 00:45, MisticGohan_MODED napisał:

Brakuje w tej grze odczucia potęgi, przecież terminator to czołg na nogach i kilku/kilkunastu obcych nie powinno móc go
nawet zarysować a tutaj terminator pada jak mucha


Gdzieś czytałem, że szpony genestealerów stworzone są jakiegoś specjalnego materiału, który potrafi przeciąć pancerz terminatora. Ponoć w planszówce można zginąć od jednego ataku, a na pewno tak było w Space Hulk na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, mi również pierwsze, co się rzuciło w uszy, to kiepski voice acting. I nawet nie o brak filtra chodzi (choć mógłby być, bo jakoś bez hełmów nie chodzą), ale o kwestie wygłaszane tonem oznajmującym (jakoś nie chce się wierzyć, że "We are being overwhelmed"), nie wspominając, że za bardzo się powtarzają...
Zabawne, że spodziewałem się raczej powolnej rozgrywki, a tu się okazuje, chyba pierwszy raz w historii, że w Tactical Dreadnought Armour da się jednak biegać xD. Pewnie puryści się wkurzą, podobnie zapewne o Apothecary (w planszówce chyba nie występuje) i inne rzeczy, jak Librarian z Power Swordem i Assault Cannon xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować