Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Uncharted: The Lost Legacy - zapowiedziano nowy dodatek do Uncharted 4

10 postów w tym temacie

Robi ogromne wrażenie. Piekna oprawa, miasto w ogniu przeraża, skrypty na wysokim poziomie. Pogłebili uczucie immersji wyłączając HUD. Szkoda że to ex, wydałbym każde pieniądze żeby zobaczyć podstawkę jak i ten dodatek na moim piecu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dobrze że to ekskluzywny tytuł bo przynajmniej gra jest dopracowana i bardzo dobrze wygląda robi wrażenie Uncharted 4 a i dodatek zapewne będzie wyglądał zajebiście liczę na dobrą zabawę na PS4 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna rzecz bardzo mi się podoba i brakuje mi jej w innych grach z widokiem z perspektywy trzeciej osoby: przybliżenie owego widoku i umieszczenie kamery za plecami, lub koło ramienia. W innych grach z tą perspektywą mam problem z tym widokiem i nie mogę się dobrze wczuć w postać, gdyż mam wrażenie braku proporcji, a tu jest to zrobione wręcz idealnie i oby więcej gier dało chociaż możliwość wyboru takiego ustawienia kamery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miodnie

Chloe jest wystarczająco charakterystyczną postacią, by dalej prowadzić serię Uncharted.
To tylko jedna możliwość, ale U5, kiedyś powstanie.
Samodzielne dlc z jej udziałem, może być formą "przekazania władzy" przez Drake''a.

Seria Uncharted musi mieć swojego Indy'ego Jones'a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2016 o 14:30, Gallahard napisał:

Miodnie

Chloe jest wystarczająco charakterystyczną postacią, by dalej prowadzić serię Uncharted.
To tylko jedna możliwość, ale U5, kiedyś powstanie.
Samodzielne dlc z jej udziałem, może być formą "przekazania władzy" przez Drake''a.

Seria Uncharted musi mieć swojego Indy''ego Jones''a.


Bez Drake''a to nie będzie już to i liczę na to, że Nathan jednak powróci. Przecież nawet nie muszą kontynuować historii, mogą zrobić prequel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będzie prequel to prawdopodobnie stworzą mnóstwo dziur fabularnych w poprzednich tytułach. Zmniejszą sobie też możliwość manewru w fabule.
Inny bohater to pełnia możliwości.
Naughty Dog jeszcze mnie nie zawiodły swymi produkcjami. Chyba tylko oni (spośród gier, w które gram).
Ktokolwiek zostanie twarzą U5 będzie miał "pazur". Tak jak Drake.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prequel z Nathanem? Może jest sposób.
Musieliby tylko uargumentować, dlaczego nie pamięta on o wcześniejszej przygodzie.

1 Ktoś narzucił ''zasłonę pamięci", bo zbyt dużo się dowiedział;
2 Przeżył coś o czym wolał nie pamiętać (traumatyczne zdarzenie);

Więc może nie dadzą mu odpocząć na emeryturze...

Tak, czy tak.
Na pewno będzie OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2016 o 12:05, Gallahard napisał:

Jeśli będzie prequel to prawdopodobnie stworzą mnóstwo dziur fabularnych w poprzednich
tytułach. Zmniejszą sobie też możliwość manewru w fabule.


Mogą zrobić grę, której akcja toczy się przed pierwszą częścią serii.
Ja wierzę też, że jest szansa na sequel po zakończeniu akcji "Kresu Złodzieja" bo nie wierzę, że Drake na zawsze porzucił życie pełne przygód. Może będzie chciał pokazać córce, co kiedyś robił i jak żył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować