Myszasty

Witajcie na nowym forum gram.pl!

188 postów w tym temacie

Nie wygląda źle to nowe forum, chociaż wszystko teraz jest takie... duże. Ale funkcjonalne, więc ok. 

A swoją drogą... kiedy nowe gramsajty? 3:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że po raz kolejny obietnice spełzły na niczym - czarnej skórki, która miała się - cytuję - 'pojawić już wkrótce', wciąż brak.

Ponawiam przy okazji pytanie Cedricka, na które nadal nie pojawiła się odpowiedź: co z projektem nowych GS-ów? Z tego posta wynika jasno i klarownie, że takowy plan był.

I dlaczego forumowa wyszukiwarka znowu zaczęła indeksować wyniki, skoro od 2 miesięcy ten proces był już zakończony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forumowa wyszukiwarka ponownie indeksuje wszystko po wiekszej aktualizacji systemu forum (taki urok tego systemu).

Uruchomienie czarnej skorki faktycznie umknelo nam gdzies w natloku prac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2017 o 21:07, Prince_Miki napisał:

Widzę, że po raz kolejny obietnice spełzły na niczym - czarnej skórki, która miała się - cytuję - 'pojawić już wkrótce', wciąż brak.

Ponawiam przy okazji pytanie Cedricka, na które nadal nie pojawiła się odpowiedź: co z projektem nowych GS-ów? Z tego posta wynika jasno i klarownie, że takowy plan był.

I dlaczego forumowa wyszukiwarka znowu zaczęła indeksować wyniki, skoro od 2 miesięcy ten proces był już zakończony?

 

Ehe zjedź na sam dół strony i zmień sobie skin forum...

Ja używam ciemnej skórki już od kilku dni...

 

Bez tytułu.png

Bez tytułu.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Isildur napisał:

Ehe zjedź na sam dół strony i zmień sobie skin forum...

Ja używam ciemnej skórki już od kilku dni...

U siebie tej opcji nie widzę. A coby nie być gołosłownym, załączam screen:

b3921406ef82627ee6420e1c04ffa721.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Prince_Miki napisał:

U siebie tej opcji nie widzę. A coby nie być gołosłownym, załączam screen:

 

 

E to Wy jeszcze nie dostaliście tej opcji, pewnie lada moment wszyscy ją otrzymają ;)

Spokojnie prace dalej trwają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2017 o 21:07, Prince_Miki napisał:

Ponawiam przy okazji pytanie Cedricka, na które nadal nie pojawiła się odpowiedź: co z projektem nowych GS-ów? Z tego posta wynika jasno i klarownie, że takowy plan był.

Jeśli będą jakieś konkretne informacje w tej sprawie - damy znać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak działa reputacja zielone plusy i czerwone minusy? Bo po ostatniej wiekszej aktualizacji systemu forum (a dla mnie to wygladalo na awarie, bo ups forum nie dziala, a glowna strona działała i nie bylo normalnego komunikatu o pracach na forum, tylko taki techniczny tekst)

Zielony kasuje czerone i na odwrot czy jaki jest mechanizm, decydujacy o cyfrze pod awaterem? Czy inaczej sie liczy? Czy w przypadku duzej ilosci punktow to sa jakie systemowe nagrody/bany-blokada na pisanie?

Bo moze to bylo wczesniej, ale zauwazylem, ze posty umieszczone w reputacji sie dubluja a nawet potrajaja w zaleznosci u kogo. i chyba to zwiekszenie postow przekreca takze licznik pod awatarem, ale czy do konca tak jest-niech ktos sprawdzi?

(po wejsciu na profil/zobacz aktywnosci reputacji/potem na samym dole opcja "posty" i sie wyswietli lista postow.)

Edytowano przez Sarinew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że znowu działa bezproblemowe przeglądanie archiwalnych postów użytkowników gramu. Szkoda tylko, że aktywność poleciała dawno na łeb i tak naprawdę nikt się już nie udziela. A było to jedyne forum, na które często zaglądałem przed początkiem tych "wielkich zmian". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety ja nie mogę dodawać komentarzy używając telefonu na Androidzie. Tylko za pośrednictwem PC oraz, o dziwo po przeniesieniu do newsa z facebooka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Maurycy_69 napisał:

wpadłem po długiej nieobecności na forum. gdzie są moje przypięte tematy?

Niestety, od momentu zmiany silnika forum wszystkie tematy trzeba przypiąć od nowa. Możesz to zrobić poprzez kliknięcie na przycisk 'OBSERWUJ', który znajduje się w górnej części każdego tematu (vide: screen), a listę wszystkich obserwowanych przez Ciebie wątków znajdziesz tutaj.

xxx1.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A na jakiej zasadzie aktualnie "działa" segregowanie popularności Top50 gramsajtów? Bo co to za sens wyświetlania w top50 gs-ów użytkowników, którzy nie logowali się na gram od set- tysiaca- dni? Wiem, że to pytanie teoretyczne i wystarczy zrobić wpis na gs i forum i od razu się tam wpada, ale ....dobra teoretyzuję bo chyba jestem chyba ostatnim użytkownikiem tego cmentarza...Last Of The Mohicans;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy ale z obserwacji moich wynika że jest to forum prawie nieaktywne mało kto umieszcza posty raz dziennie albo rzadziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się