Myszasty

Witajcie na nowym forum gram.pl!

188 postów w tym temacie

16 godzin temu, lemu napisał:

Tak, wyniki są tutaj: http://www.gram.pl/news/2018/01/22/przygotuj-swoj-czolg-w-war-thunder-na-zime-i-zgarnij-sprzet-gamingowy-od-lioncast-wyniki.shtml

Z autorami nagrodzonych prac skontaktujemy się w najbliższych dniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2018 o 10:47, Muradin napisał:

 

Od Paru dni nie działają gramsajty czy znana jest przybliżona data ich przywrócenia do użytku ?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2018 o 20:07, kerkas napisał:

Od Paru dni nie działają gramsajty czy znana jest przybliżona data ich przywrócenia do użytku ?

Po ostatnich problemach serwerowych stopniowo włączamy kolejne elementy gram.pl. Gramsajty powinny się pojawić się w ciągu kolejnych kilku dni. Chcemy mieć pewność, że po dodaniu blogów wszystko nadal będzie działać sprawnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wygląda lepiej niż w 2005 :P szkoda tylko, że jak tak patrze teraz po działach to bardziej już wieje pustakami i widmami przeszłości niż aktywnością użytkowników ;s.

Dodatkowo samo działanie/szybkość wczytywania jest kiepska chyba wam serwery nie wyrabiają. Dodatkowo na ciemnym stylu ikony LIKE itd są tak ogromne, że ledwo się mieszczą w poście ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, TTBoS napisał:

No wygląda lepiej niż w 2005 :P szkoda tylko, że jak tak patrze teraz po działach to bardziej już wieje pustakami i widmami przeszłości niż aktywnością użytkowników ;s.

Dodatkowo samo działanie/szybkość wczytywania jest kiepska chyba wam serwery nie wyrabiają. Dodatkowo na ciemnym stylu ikony LIKE itd są tak ogromne, że ledwo się mieszczą w poście ;D.

Mogę tylko powiedzieć, że w ostatnich dniach jest lepiej w kwestii komentarzy. Trochę lepiej, ale to nadal dalekie od stanu "nieźle". Aktualnie chyba nie ma większych problemów z logowaniem. Jedyne, z czym się co jakiś czas borykamy to problemy serwerowe, z którymi stale walczymy.

W przypadku ikon - to niestety problem, który wystąpił po ostatniej aktualizacji. Postaramy się zrobić coś z tym w najbliższym czasie, ale na razie (mimo tego, że sam wolę dark skin do forum) polecam korzystanie z jasnego tematu.

@kerkas: dobra wiadomość - Gramsajty powinny wrócić dziś lub jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, coś tam drgnęło w kwestii technicznej. Ostatnio mogłem się zalogować około pół roku temu, a przed chwilą wszedłem i jestem zalogowany "automatycznie", więc mogę coś napisać.

Z drugiej strony nie ma się z czego cieszyć, bo nic tu nie zostało...

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Ostatnio trochę bawiliśmy się ustawieniami logowania. Od dziś nie powinniście mieć problemów z pisaniem komentarzy z poziomu newsów oraz Forum.

ALE!

Jeśli ktoś jednak natrafi na większy problem, który skutecznie uniemożliwia pisanie komentarzy - dajcie nam znać na adres michal.grabowski@gram.pl. Postaramy się dojść do tego, co sprawia dalsze problemy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Muradin napisał:

Ostatnio trochę bawiliśmy się ustawieniami logowania. Od dziś nie powinniście mieć problemów z pisaniem komentarzy z poziomu newsów oraz Forum.

*podlizywanie mode on*

Yaaay, w końcu mogę dodać posta, moje Gramowe jestestwo zostało wskrzeszone!

*podlizywanie mode off*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Prince_Miki napisał:

*podlizywanie mode on*

Yaaay, w końcu mogę dodać posta, moje Gramowe jestestwo zostało wskrzeszone!

*podlizywanie mode off*

O nie... może jednak trzeba było to zostawić tak, jak było...

No cóż. Ogólnie wszystkie osoby, które miały problemy z logowaniem zostały automatycznie wylogowane. Jedna rzecz, z którą na razie "trzeba jakoś żyć" to odświeżenie Forum po wygaśnięciu ciasteczek.

Ale nie powinno być już sytuacji, w których komentarze wyparowują z różnych powodów z poziomu newsa, a jeśli ktoś jest wylogowany - zobaczy okienko o konieczności zalogowania się. Mam nadzieję, że choć trochę pomoże to tym, którzy chcieliby udzielać się na gram.pl, a z różnych powodów mieli z tym problemy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2018 o 21:53, Prince_Miki napisał:

*podlizywanie mode on*

Yaaay, w końcu mogę dodać posta, moje Gramowe jestestwo zostało wskrzeszone!

*podlizywanie mode off*

 

Nieeee tylko nie to... Powróćcie do poprzedniego stanu xD

 

A tak na serio ja również nie mam problemów z logowaniem nareszcie ;] 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2018 o 17:10, Seqiu napisał:

Nie mogę się odnaleźć na tym nowym forum ?

Kilka chwil i jest łatwiej. Po kilku latach wiem co mówię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Muradin napisał:

A chodzi Ci ogólnie o RSS gramowy czy ten na Forum? 

O te ogólne:
https://static0.gram.pl/rss/newsy.xml - ostatnia aktualizacja Thu, 09 Aug 2018 22:44:52 +0200

https://static0.gram.pl/rss/artykuly.xml - ostatnia aktualizacja Wed, 08 Aug 2018 12:00:18 +0200

PS. Dzięki za zainteresowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się