Myszasty

Witajcie na nowym forum gram.pl!

154 postów w tym temacie

16 godzin temu, lemu napisał:

Tak, wyniki są tutaj: http://www.gram.pl/news/2018/01/22/przygotuj-swoj-czolg-w-war-thunder-na-zime-i-zgarnij-sprzet-gamingowy-od-lioncast-wyniki.shtml

Z autorami nagrodzonych prac skontaktujemy się w najbliższych dniach :)

Dnia 23.01.2018 o 10:47, Muradin napisał:

Od Paru dni nie działają gramsajty czy znana jest przybliżona data ich przywrócenia do użytku ?

• Like 1

Dnia 27.01.2018 o 20:07, kerkas napisał:

Od Paru dni nie działają gramsajty czy znana jest przybliżona data ich przywrócenia do użytku ?

Po ostatnich problemach serwerowych stopniowo włączamy kolejne elementy gram.pl. Gramsajty powinny się pojawić się w ciągu kolejnych kilku dni. Chcemy mieć pewność, że po dodaniu blogów wszystko nadal będzie działać sprawnie ;)

No wygląda lepiej niż w 2005 :P szkoda tylko, że jak tak patrze teraz po działach to bardziej już wieje pustakami i widmami przeszłości niż aktywnością użytkowników ;s.

Dodatkowo samo działanie/szybkość wczytywania jest kiepska chyba wam serwery nie wyrabiają. Dodatkowo na ciemnym stylu ikony LIKE itd są tak ogromne, że ledwo się mieszczą w poście ;D.

8 godzin temu, TTBoS napisał:

No wygląda lepiej niż w 2005 :P szkoda tylko, że jak tak patrze teraz po działach to bardziej już wieje pustakami i widmami przeszłości niż aktywnością użytkowników ;s.

Dodatkowo samo działanie/szybkość wczytywania jest kiepska chyba wam serwery nie wyrabiają. Dodatkowo na ciemnym stylu ikony LIKE itd są tak ogromne, że ledwo się mieszczą w poście ;D.

Mogę tylko powiedzieć, że w ostatnich dniach jest lepiej w kwestii komentarzy. Trochę lepiej, ale to nadal dalekie od stanu "nieźle". Aktualnie chyba nie ma większych problemów z logowaniem. Jedyne, z czym się co jakiś czas borykamy to problemy serwerowe, z którymi stale walczymy.

W przypadku ikon - to niestety problem, który wystąpił po ostatniej aktualizacji. Postaramy się zrobić coś z tym w najbliższym czasie, ale na razie (mimo tego, że sam wolę dark skin do forum) polecam korzystanie z jasnego tematu.

@kerkas: dobra wiadomość - Gramsajty powinny wrócić dziś lub jutro :)

Fakt, coś tam drgnęło w kwestii technicznej. Ostatnio mogłem się zalogować około pół roku temu, a przed chwilą wszedłem i jestem zalogowany "automatycznie", więc mogę coś napisać.

Z drugiej strony nie ma się z czego cieszyć, bo nic tu nie zostało...

• Upvote 1

Cześć!

Ostatnio trochę bawiliśmy się ustawieniami logowania. Od dziś nie powinniście mieć problemów z pisaniem komentarzy z poziomu newsów oraz Forum.

ALE!

Jeśli ktoś jednak natrafi na większy problem, który skutecznie uniemożliwia pisanie komentarzy - dajcie nam znać na adres michal.grabowski@gram.pl. Postaramy się dojść do tego, co sprawia dalsze problemy. :)

20 minut temu, Muradin napisał:

Ostatnio trochę bawiliśmy się ustawieniami logowania. Od dziś nie powinniście mieć problemów z pisaniem komentarzy z poziomu newsów oraz Forum.

*podlizywanie mode on*

Yaaay, w końcu mogę dodać posta, moje Gramowe jestestwo zostało wskrzeszone!

*podlizywanie mode off*

11 godzin temu, Prince_Miki napisał:

*podlizywanie mode on*

*podlizywanie mode off*

O nie... może jednak trzeba było to zostawić tak, jak było...

No cóż. Ogólnie wszystkie osoby, które miały problemy z logowaniem zostały automatycznie wylogowane. Jedna rzecz, z którą na razie "trzeba jakoś żyć" to odświeżenie Forum po wygaśnięciu ciasteczek.

Ale nie powinno być już sytuacji, w których komentarze wyparowują z różnych powodów z poziomu newsa, a jeśli ktoś jest wylogowany - zobaczy okienko o konieczności zalogowania się. Mam nadzieję, że choć trochę pomoże to tym, którzy chcieliby udzielać się na gram.pl, a z różnych powodów mieli z tym problemy. 

Dnia 14.02.2018 o 21:53, Prince_Miki napisał:

*podlizywanie mode on*

*podlizywanie mode off*

Nieeee tylko nie to... Powróćcie do poprzedniego stanu xD

A tak na serio ja również nie mam problemów z logowaniem nareszcie ;] 

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się

Zaloguj się